Występ w programie w TVN

Ogólnodostępne forum do omawiania spraw organizacyjnych i tego co się ostatnio dzieje i co w trawie piszczy...

Moderator: Moderatorzy z życia stowarzyszenia - informacje, nowości itp

ODPOWIEDZ
Michal
Członek Stowarzyszenia Zarząd Stowarzyszenia Administrator

Występ w programie w TVN

Post autor: Michal »

Szukam osób chętnych do wystąpienia w programie TVN "UWAGA". Program będzie dotyczyć problemów z dostępnością i kosztami procedur medycznych stosowanych przy leczeniu niepłodności, a w szczególności in-vitro. Osoby zainteresowane wystąpieniem w tym programie nie musiały by pokazywać twarzy (co nie znaczy ze nie mogły by ;-) ). Chętnych proszę o kontakt na numer stowarzyszenia - 503 081 838.
Do odważnych świat należy ...

-- Pozdrawiam Michał

Awatar użytkownika
olifka
Członek Stowarzyszenia

;-)

Post autor: olifka »

Cześć Michał.
Ja byłam umówiona z panią z TVN Style na wywiad, który miał być przeprowadzony wczoraj. Uzgadniane było wszystko na telefon, iz będę mówić o InVitro itp. Tyle, ze do niczego nie doszło bo nikt się wiecej ze mna nie kontaktował. Nie powiem, zeby mi specjalnie zalezało i że czuję sie rozczarowana. Poprostu musiałam jakoś organizować dzień w zwiazku z moja pracą i dzieciakami. teraz chyba się nie przydam bo mój zabieg był parę lat temu i troche sie realia pozmieniały. :wink:
Pozdrówka
Olifka, Sylwunia i Stanisław
Michal
Członek Stowarzyszenia Zarząd Stowarzyszenia Administrator

Post autor: Michal »

Takie są niestety realia współpracy z dziennikarzami i to nie tylko TVN. Krótkie terminy, zmieniane w ostatniej chwili, problemy komunikacyjne, a co najgorsze zmiany treści po autoryzacji. A co do uwagi to myślę ze się nadajesz ...

-- Pozdrawiam Michał

Awatar użytkownika
olifka
Członek Stowarzyszenia

;-)

Post autor: olifka »

Michałku
Kiedy by to miało być. Jutro po południu jadę na wieś i wracam w poniedziałek. W przyszłą środę znowu jadę i wracam w niedzielę. Trochę ta "Uwaga" mi się kiepsko kojarzy. Morczna muzyka i płaczliwe opowieści.Ja nie chcę płakac tylko pomóc. O ile się w czymś przydam.
Olifka, Sylwunia i Stanisław
ODPOWIEDZ

Wróć do „Z życia Stowarzyszenia - informacje, nowości itp”