lyzeczkowanie - czy to bezpieczne

Archiwum forum "Poronienia"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Zablokowany
Awatar użytkownika
joasia19
Posty: 1
Rejestracja: 04 lip 2007 00:00

lyzeczkowanie - czy to bezpieczne

Post autor: joasia19 »

Witam
Mam obumarla ciaze lekarz poinformowal mnie bede miala lyzeczkowanie
prosze o pomoc bo juz lkarz wytlumaczyl mi on na czym to polega ale nie powiedzialmi czy bede mogla miec potem dzieci PROSZE WAS pomozcie mi To mialo byc moje pierwsze dziecko i martwie sie czy bede mial szanse na nastepne??
Bardzo dziekuje za wszelkie wypowiedzi
agdun74
Posty: 203
Rejestracja: 09 maja 2007 00:00

Post autor: agdun74 »

joasia19Nie martw się,łyżeczkowanie nie oznacza,że nie będziesz miała dzieci.Jest to zabieg wykonywany pod narkozą który oczyści macicę.Na pewno będziesz miała szanse na następną ciąże.Po paru tygodniach odbierzesz wynik badania histopatologicznego, z którego wyjdzie przyczyna poronienia.
Awatar użytkownika
marciam
Posty: 41
Rejestracja: 07 kwie 2007 00:00

Post autor: marciam »

Joasiu- bardzo Ci wspolczuje:(
Dokladnie nie martw sie- skoro Twoje dzieciatko juz niezyje (ciąża obumarła) aby nie doszlo do jakiegos zakazenia wlasnie zabieg łyzeczkowania- usunie i wyczisci Twoja macice i nie ma to nic wspolnego z nie mozliwoscia posiadania dzieci. Niestety 1 na 5 ciazy konczy sie poronieniem i najczesciej jest to brutalna statystyka- i na pewno w Twoim przypadku tez tak jest:). Nie opierałambym sie na wyniku histopatologicznym- gdyz ten najczesciej tylko potwierdza ze bylas w ciazy a nie mowi co bylo powodem. Powodu moze wogole nie byc. Ale o ewentualnych badanich po- mozesz pogadac ze swoim lekarzem albo poczytac inne watki z Bocka:)) napewno znajdziesz

Pozdrawiam
Aniołek 1.04.2007 (11tc)
http://www.szipszop.pl/tickers/24509.gif[/img][/url]
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Poronienia”