szukam lekarza we Włocławku...

Archiwum forum "Gdzie się leczyć?"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Zablokowany
Awatar użytkownika
zuza79
Posty: 2
Rejestracja: 26 lut 2007 01:00

szukam lekarza we Włocławku...

Post autor: zuza79 »

Cześć dziewczyny!
Czy któraś z Was mogłaby mi polecić lekarza od niepłodności we Włocławku albo w Toruniu?
Do tej pory leczyłam się w Łodzi i w Bydgoszczy, bez "wiadomych" efektów. Mieszkam koło Włocławka, więc pomyślałam sobie ze nie trzeba wcale daleko jeździć, żeby się leczyć, a nie znam lekarzy w tych miastach. W ogóle jestem nowa na forum, które bardzo mi się podoba. Już znalazłam wiele interesujących mnie informacji, za co jestem ogromnie wdzięczna. Pozdrawiam wszystkich. wiem że razem jest łatwiej.
Dziewczyny, trzymajcie się.
Awatar użytkownika
aga1978
Posty: 72
Rejestracja: 07 wrz 2006 00:00

Post autor: aga1978 »

Zuza79 z tego co się orientuję to dobrą opinię ma dr Tomczewska , dr Krajewski i dr Uszyński. Ale wiesz jak to jest, Ci którzy nam pomogą-będziemy chwalić, a jeśli nie pomogą to sama wiesz jak to jest. Jeśli jednak chodzi o problemy z niepłodnością męską to we Włocławku nie ma specjalisty.
Marzenia się spełniają!!!!!!!
Awatar użytkownika
weldi67
Posty: 1184
Rejestracja: 05 sty 2007 01:00

Post autor: weldi67 »

Cześć dziewczyny!
Ja myślę ze weWłocławku i w Toruniu nie ma specjalisty od niepłodności!Są specjalne kliniki które sie tym zajmuja! najblizsza pewnie w Bydgoszczy!
Jestem z Torunia,a jeżdziłam do Białegostoku!
Teraz jestem pacjętką Salve(ŁÓDZ)!
Awatar użytkownika
zuza79
Posty: 2
Rejestracja: 26 lut 2007 01:00

Post autor: zuza79 »

Cześć dziewczyny bardzo dziękuję za odpowiedzi. Obydwie leczycie się w Salve. Ja tez tam jeździłam, ale nie mam za dobrych doświadczeń (nie że bym chciała Was zdołować). Bo wiem że wiele dziewczyn jest bardzo zadowolonych i im się udało. Ja mam zdiagnozowany LUF syndrom, i z tego co wiem, nie obędzie się bez in vitro. A na razie ciężko mi się zdecydować. No i brakuje pieniędzy. Ale póki co za Was trzymam mocno kciuki. I postaram się jeszcze czegoś dowiedzieć o tych lekarzach we Włocławku.
Pozdrawiam. :)
Awatar użytkownika
weldi67
Posty: 1184
Rejestracja: 05 sty 2007 01:00

Post autor: weldi67 »

Za ciebie równiez trzymam kciuki :bigok: :bigok: :bigok: :bigok: :bigok:
Powodzenia! :cmok:
Awatar użytkownika
ariadna27
Posty: 14
Rejestracja: 16 sty 2007 01:00

Post autor: ariadna27 »

Witam ! To prawda, że na naszym terenie nie ma specjalistów w tej dziedzinie.Jeżdziliśmy do Bydgoszczy, choć tez bez rezultatów i chyba tylko nas przeciągano w czasie.Teraz jestem w Gamecie i wiem na czym stoję.Jestem w trakcie decyzji o ICSI.Lepiej zdecydować się na profesjonalna klinikę i nie tracić ani czasu, ani pieniędzy na przychodnie, króre wiele nie oferują.Pozdrawiam i życzę trafnej decyzji !
lipiec 2007 - nie podjęta próba do ISCI
marzec 2008 - jednak adopcja - czekamy... :)

"...kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno"
Awatar użytkownika
Persi
Posty: 6592
Rejestracja: 31 paź 2005 01:00

Post autor: Persi »

Hej!
Mam pytanie do Włocławianek - gdzie u nas w mieście można zrobić dobre USG (chodzi o monitoring owulacji)???? Będę leczyła się w Salve, ale chyba trudno będzie pogodzić pracę i częste dojazdy na podglądy, więc może udałoby się zrobić je we Włocławku
Pozdrawiam!
ICSI-2008 :-( crio-2009 :-( ICSI-2012
crio 24.11 - 2 serduszka 11tc :(
crio 03.06.13 :)
[url=http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlwn155m5lxawy.png]Mateuszek[/url]
crio 22.07.15
[url=http://www.suwaczki.com/tickers/c55f43r8re9pcswd.png]Kropka[/url]
Awatar użytkownika
aga1978
Posty: 72
Rejestracja: 07 wrz 2006 00:00

Post autor: aga1978 »

I tutaj we Włocławku jest problem. Właśnie z monitorowaniem cyklu, bo nie wszyscy lekarze codziennie przyjmują w gabinetach i robią usg. Jeśli to coś pomoże to: od ponioedziałku do piątku na ul.Warszawskiej usg mozna wykonac u dr Antkowskiego, we środy i soboty u dr Krajewskiego na ul Kaliskiej. Niestety jeśli chodzi o innych lekarzy to nie potrafię pomóc. Też robiłam monitoring owulacji i właśnie u tych lekarzy. Pozdrawiam.
Marzenia się spełniają!!!!!!!
Awatar użytkownika
Persi
Posty: 6592
Rejestracja: 31 paź 2005 01:00

Post autor: Persi »

aga1978 - dzięki za informację! A u którego lekarza się leczysz? Może też jeździsz do Salve?
ICSI-2008 :-( crio-2009 :-( ICSI-2012
crio 24.11 - 2 serduszka 11tc :(
crio 03.06.13 :)
[url=http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlwn155m5lxawy.png]Mateuszek[/url]
crio 22.07.15
[url=http://www.suwaczki.com/tickers/c55f43r8re9pcswd.png]Kropka[/url]
Awatar użytkownika
garbi1
Posty: 1672
Rejestracja: 25 paź 2007 00:00

Post autor: garbi1 »

Część dziewczyny, z tej strony też Włocławianka.

Ja leczyłam się u dr. Litwińskiego i nie polecam. Wszystkim dziewczyną na początku mówi, że nie ma jajeczkowania. Facet idzie na kase. Tak mi się wydaję. Może jest dobrym specjalistą ale napewno nie w sprawach niepłodności. Słyszałam o Tomczewskiej różne opinie, Krajewski uchodzi za całkiem dobrego w tych sprawach, o Uszyńskim też coś tam słychać w tym naszym Włocławku. Ja jestem obecnie po Laparoskopii i Histeroskopii. Zrobiłam ją normalnie na kasę chorych. Udrożniono mi jajowód. Co dalej? Zobaczymy, podobno wszystko jest już ok. i niedługo biorę się do pracy.
Awatar użytkownika
mloda_kobieta
Posty: 33
Rejestracja: 20 sie 2008 00:00

Post autor: mloda_kobieta »

Witam,
jeśli znajdzie się jakaś Włocławianka może podpowie mi do kogo zaufanego skierować się z mięśniakami, komu można powierzyć ewentualnie prowadzenie ciąży?
Tak trudno o dobrego ginekologa, który postawi prawidłową diagnozę i zechce pomóc...
Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
garbi1
Posty: 1672
Rejestracja: 25 paź 2007 00:00

Post autor: garbi1 »

Cześć, miło usłyszeć kogoś ze swojego regionu. Ja poleciłabym ci Dotora Krajewskiego, chodzi do niego dużo kobiet w ciąży i go chwalą. Na mnie też zrobił dobre wrażenie. Ponad to ma dyżury w szpitalu więc będziesz miała przy porodzie fachową opiekę. Słyszałam też dobre opinie na temat Uszyńskiego, ale sama osobiście nie miałam z nim do czynienia. Pozdrawiam
4 lata starań od 03.2008 w NOVUM
29.06- punkcja 02.07-ICSI
13 luty 2010r. Filipek i Kamilek z nami!
Awatar użytkownika
mloda_kobieta
Posty: 33
Rejestracja: 20 sie 2008 00:00

Post autor: mloda_kobieta »

hej garbi1,
dziękuję Ci za odpowiedź, zdecydowałam się na pana U i jestem głębokiej wiary, że nie będę w końcu musiała zmieniać lekarza...
Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
mloda_kobieta
Posty: 33
Rejestracja: 20 sie 2008 00:00

Post autor: mloda_kobieta »

Dziewczyny, polecam dr Uszyńskiego, któremu można zaufać, przejmuje się problemem pacjentki i można śmiało o wszystko zapytać i się dowiedzieć bo odpowie cierpliwie na wszystkie pytania, mało tego, sam bardzo dużo mówi i wszystko wyjaśnia.
Osobiście jestem zadowolona, jest to czwarty lekarz, do którego zwróciłam się z moim problemem i na szczęście ostatni :) Trzeba wykazać się olbrzymią cierpliwością i siłą, żeby się nie poddać, bo niektórzy lekarze potrafią dobić swoim grubiaństwem i obojętnością...
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Gdzie się leczyć?”