ZASADY w działach merytorycznych.

Tematy istotne dla prawidłowego przebiegu ciąży (niepokojące sygnały organizmu, zagrożenia, leki, choroby, zdarzenia mogące wpłynąć na ciążę itp.)

Moderator: Moderatorzy jestem w ciąży

Zablokowany
Awatar użytkownika
sylwia30
Członek Stowarzyszenia
Posty: 16021
Rejestracja: 15 lip 2004 00:00

ZASADY w działach merytorycznych.

Post autor: sylwia30 »

Drodzy Bocianowicze!

Chcemy, aby Nasze forum było jasne i czytelne; aby wszyscy zainteresowani mogli szybko i bez błądzenia dotrzeć do potrzebnych, często bardzo istotnych dla przebiegu leczenia, informacji. W związku z tym pragniemy przywrócić działom merytorycznym ich właściwy sens.
Uprzejmie prosimy, aby rozmowy w obrębie poszczególnych wątków były związane wyłącznie z ich tematami. Dotyczy to w szczególności następujących działów:
- Jak się leczyć,
- Gdzie się leczyć,
- O plemnikach,
- Jestem w ciąży,
- Poronienia.

Wszystkie rozmowy, wykraczające tematyką poza właściwą danemu wątkowi, będą bezwarunkowo usuwane. Stosowanie nadmiernej ilości emotikonek i obrazków również będzie skutkowało usunięciem części bądź skasowaniem całości postu.
Wprowadzenie i stosowanie tych zasad ma na celu uporządkowanie tej części forum, która powinna służyć przede wszystkim wymianie informacji i poszerzaniu wiedzy.
Jednocześnie zapraszamy do działu POGADAJMY, gdzie można prowadzić nieco luźniejsze rozmowy:
:arrow: http://www.nasz-bocian.pl/phpbbforum/viewforum.php?f=76


Wszelkie uwagi prosimy kierować na adres [email protected]

Dziękujemy.
Zablokowany

Wróć do „Jestem w ciąży”