MedGyn/Białystok

Archiwum forum "Gdzie się leczyć?"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Zablokowany
Awatar użytkownika
krzysia1
Posty: 27
Rejestracja: 12 gru 2003 01:00

MedGyn/Białystok

Post autor: krzysia1 »

Nikt z Was nie pisze o tym że korzystał z leczenia u prof. Szamatowicza, jest tam zdycydowanie najtaniej, obsługa b. miła. Profesor kwalifikuje do programu in vitro a prowadzi jego syn Jacek. Polecam! Jeśli chcecie więcej wiedzieć na ten temat, napiszcie. Ja byłam bardzo zadowolona, choć bez powodzenia. W klinice wszystkie pacjentki od różnych lekarzy prowadzących spotykają się na sali albo na punkcję albo na transfer i rozmawiamy ze soba, dalego mam skalę porównawczą. Z te pieniądze , które wydajecie w innych miejscach w prof. macie dwa programy, to jest coś !
Awatar użytkownika
biedronka
Posty: 499
Rejestracja: 10 gru 2002 01:00

Post autor: biedronka »

Cześć Krzysia !!!
Ja jestem bardzo zainteresowana ,jaka cena , warunki i wogóle wszystko.Jak nie chcesz na forum to napisz na priva.Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Tama_
Posty: 5034
Rejestracja: 29 lis 2003 01:00

Post autor: Tama_ »

Krzysiu...napisz skad jestes...badz gdzie miesci sie ta klinika...
Awatar użytkownika
krzysia1
Posty: 27
Rejestracja: 12 gru 2003 01:00

MedGyn

Post autor: krzysia1 »

Jest to prywatny gabinet prof. Szamatowicza, ul. Dąbrowskiego 20,tlf. (085)652-20-25, Białystok. I tak jak pisałam wcześniej Pan Prof. kwalifikuje a prowadzi jego syn dr Jacek Szamatowicz, w piątki dr Świątecka. Polecem . Mam tel do gabinetu, jeśli jesteście zainteresowani to podam na prive. Zauważyłam że na forum nie pisze się oficjalnie o cenach więc dostosowuje się do tego zwyczaju, mogę wszystko opisać na prive.
Awatar użytkownika
doris172
Posty: 65
Rejestracja: 16 lip 2008 00:00

Post autor: doris172 »

Witam,jestem pacjentką prof Szamatowicza,jeśli do marca nie zajdę w ciążę,rozpoczynamy przygotowania do ivf....Dlatego zwracam sie z prosbą o udzieleniu mi szeregu informacji o zastosowanych badaniach,przebiegu,pozytów i negatywów związanych z ta procedura w Białymstoku.Z góry dziekuje za udzielone informacje

Dodane po: 2 minutach:

polecam stronę www.medgyn.pl,ja tam znalazłam wszelkie potrzebne informacje,choc niektóre ceny sa nieaktualne...Leczę sie tam od września

Dodane po: 1 minucie:

SZUKAM osób które są juz po in-vitro w tym osrodku(wykonywanego w klinice AM) bo niedługo i ja sie tam znajdę

Dodane po: 3 minutach:

Co do ceny to rzeczywiscie jest konkurencyjna.....prof walczy od wielu lat o refundację,niestety nigdzie nie moge odnależć statystyk odnośnie skutków leczenia w tym gabinecie....
starania od maja 2008,wyniki męża kiepskie,październik laparoskopia(torbiel),od listopada clo+estrofem+duphaston ,luty stop z lekami
Wielki CUD ma 5 tyg
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Gdzie się leczyć?”