Modlitwa do Św. Gerarda

Archiwum forów "muszę o tym porozmawiać"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Zablokowany
Awatar użytkownika
gosh
Posty: 1854
Rejestracja: 01 kwie 2004 00:00

Modlitwa do Św. Gerarda

Post autor: gosh »

Nie tak dawno temu dostałam tekst tej modlitwy, którym chciałabym się podzielić z Forumowiczami. Jest to modlitwa dla małżeństw pragnących dziecka. Myślę, że niejednej parze się przyda. My z mężem ją odmawiamy.
Pozdrawiam gorąco i życzę wytrwałości w modlitwie i staraniach :kiss:
Modlitwa do Św. Gerarda
"Dobry Św. Gerardzie, potężny wstawienniku u tronu Bożego. Cudotwórco dnia dzisiejszego. Wołam do Ciebie i błagam o Twoją pomoc. Ty wiesz, że ja i mój mąż (moja żona) gorąco pragniemy dziecka jako Bożego daru. Prosimy przedstaw nasze gorliwe prośby Stworzycielowi życia, od którego wszelkie rodzicielstwo pochodzi i błagaj Go, aby pobłogosławił nam, dając dzieci, które będziemy wychowywać jako Jego dzieci i dar niebios. AMEN"
Awatar użytkownika
agam000
Posty: 1054
Rejestracja: 07 gru 2003 01:00

Post autor: agam000 »

Dziękuję Gosh!!!

Ta modlitwa powinna pojawić się na głównej stronie Bociana.


PS. Czekam na Twój powrót z Łodzi :)
Awatar użytkownika
Hatia
Posty: 213
Rejestracja: 23 maja 2003 00:00

Post autor: Hatia »

Modlitwa jest rzeczywiście piękna, ale prosze nie zapominajcie o protestantach, którzy nie modlą się do świętych.... "Bocian..." jest dla wszystkich, nie tylko dla osób wyznania rzymskokatolickiego - dlatego jeżeli mogę zasugerować żeby jednak nie umieszczać jej na głównej stronie to o to własnie proszę... Nie chciałabym się czuć z boku nie podpisując się pod takimi modlitwami w miejscu takim jak Bocian - gdzie tak jak wszyscy szukam wsparcia.

Pozdrawiam ciepło.
Patryk...mały człowiek, który wypełnił mój świat po brzegi :)
Awatar użytkownika
gosh
Posty: 1854
Rejestracja: 01 kwie 2004 00:00

Post autor: gosh »

Odkopie ta modlitwe, bo zdarzaja sie zapytania o nia na roznych watkach Bocka.
Pozdrawiam i pomyslnosci w staraniach!!! :)
Gosh, szczęśliwa mama Stasia Żołnierza :love:
Awatar użytkownika
elsonik
Posty: 57
Rejestracja: 28 sie 2008 00:00

Post autor: elsonik »

byłam dziś do spowiedzi i za pokutę dostałam właśnie tę modlitwę, wklepuję do googli a tu bociek wyskakuje :D
Anioł Mikołaj 08.2008
serducha dwa - t.p. 16.12
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Muszę o tym porozmawiać”