Karolinka-nasza dzielna dziewczynka i przyjaciele

Archiwum forów "muszę o tym porozmawiać"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Awatar użytkownika
martulka82
Posty: 13888
Rejestracja: 14 sie 2008 00:00

Re: Karolinka-nasza dzielna dziewczynka i przyjaciele

Post autor: martulka82 »

frettka 100 kosztuje nagranie na płytę, a usg u niego z płytą "tylko" 200 :?
netka pisze:więc chyba nie liczy za dziecko tylko "za brzuch",
no mam nadzieję :) Chociaz z nimi to nigdy nie wiadomo. Póki co się modlę, żeby dotrwać do tego etapu......
netka pisze:bliźniaki jednojajowe - to i tak na USG identyczne będą
nio powinny :lol: Ale zapisała mnie na 2 miejsca na usg. Chociaż w sumie nie pytała się o to czy dwu czy jednojajowe
Aniołki III.08 r.(7 tc), X.08 r.(9 tc), VI.10 r.(8 tc)
Serce krwawi... :cry:

04.06.2011 r. (25 tc) Nadia 700 g, Amelia 500 g
Cudzie trwaj...
Awatar użytkownika
martencja
Posty: 1125
Rejestracja: 18 sie 2005 00:00

Re: Karolinka-nasza dzielna dziewczynka i przyjaciele

Post autor: martencja »

Rety mamy 150 stronę!I chyba nie da rady oszczędzić stron do narodzin Agatki,ale niech ona spokojnie siedzi w brzuszku ja założę nowy wąteczek,póki co jeszcze trochę miejsca jest tu :)
netka pisze:[ Jak Wam lekarz nie powie (bo uzna że to oczywiste) to dopytajcie ile ma brac ten flixotide bo to trzeba brac jakiś czas po ustaniu objawow jeszcze.
Na szczęście powiedział.Na razie inhalujemy się jeszcze 2x dziennie do końca tygodnia a potem przez dwa tygodnia 1x dziennie.
I aby nie zapeszyć kaszlu nie ma.
frettka pisze:Moj mezus wlasnie sie dowiedzial, jak bedzie miala na imie Wasza coreczka i bardzo mu sie podoba :)
Dziękuję,miło to słyszeć :)
martulka82 pisze: Póki co się modlę, żeby dotrwać do tego etapu......
A który Martuś teraz jest tydzień?Na kiedy masz USG?
Fajnie,na kolejnym wąteczku Karolinki przybędzie nam przyjacół :)
Może Leszka się odezwie ona ma doświadczenie z bliźniakami to podpowie Ci coś :)

Poza tym u nas mróz w nocy do -25 stopni,jak Karolinka wychodzi do przedszkola to mało co jeszcze podskoczy i jest nawet -20,niezła zima trzyma,ale to mnie cieszy,bo to jakby jeszcze trochę do wiosny by Agatka poczekała w brzuszku :)
'Ja czuję się o.k.Wczoraj wyprałam pierwszą partię ciuszków,na allegro zamówiliśmy wózek...a wszystko i tak jak we śnie.
Karolinka w przedszkolu niby o.k.,ale wczoraj się zdziwiliśmy bo na leżaczkach podczas snu zrobiła siusiu.Szkoda mi jej bo bardzo się tym przejęła,mówiła,że niby pani nie krzyczała,że zmieniła jej majteczki itd.,ale dziś miała trochę opór pójść do przedszkola :( mam nadzieję,że jakoś zapomni.

Dodane -- 24.02.2011, 10:55 --

A tu już nowy wątek :) mam nadzieję,że wszystko dobrze zrobiłam i moderatorzy nie będę na mnie krzyczeć :)
http://www.nasz-bocian.pl/phpbbforum/vi ... 27&t=75616
Serduszko-13.06.05r [*]7/8t Kruszynka- 07.04.06r[*] 7/8t Słoneczko-09.04.09[*]9/10t
moją drogę oświetlają 3 gwiazdy
Karolinka ur. 22.12.2006 27tc,
Agatka ur.11.04.2011 39tc
jak dobrze,że są...moje dwa serduszka
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Muszę o tym porozmawiać”