Zioła O.Klimuszki

Archiwum forum "Jak się leczyć?"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Zablokowany
Awatar użytkownika
Lucy
Posty: 355
Rejestracja: 16 cze 2002 00:00

Zioła O.Klimuszki

Post autor: Lucy »

Mam gorącą prośbę, czy ktoś mógłby mi podać skład ziół O. Klimuszki?
Czy te zioła działają również na mężczyzn? Może takie prozaiczne pytania, ale nic na ten temat nie wiem.
Z góry dziękuję.
Marlenka i Wojtuś już są z nami...
Mają już roczek!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Batuś
Posty: 35
Rejestracja: 24 maja 2002 00:00

Post autor: Batuś »

Dołączam się ze swoim pytaniem: gdzie można te zioła kupić? Czy są one w sprzedaży w każdej aptece?
Batuś
iwo_nka
Posty: 691
Rejestracja: 21 lut 2002 01:00

Post autor: iwo_nka »

Kopiuje Wam fragment watku z forum gazety, jesli chcialybyscie go odszukac w calosci zatytulowany byl: ziola???
"Napar pić 3 razy dzienni przed posilkiem po szklance.
Sklad po 50 g.
SZYSZKI CHMIELU, ZIELA PRZYWROTNIKA, ZIELA KRWAWNIKA, LISC RUTY, ZIELE NOSTRZYKA ŻÓŁTEGO, KWIAT LAWENDY, KŁĄCZE TATARAKU, KWIAT NAGIETKA, OWOC ROZY."
Moja mama zaniosla ten przepis do apteki (takiej gdzie byl duzy wybor ziol) i tam babka jej wszystko podala w odpowiednich ilosciach. Potem zmieszalam te ziola w duzej reklamowce i przelozylam do sloikow. Pilam codziennie choc nie zawsze 3 x dziennie. "
Dodam jeszcze ze ziola nalezy pic pol godziny przed posilkiem, zaparza sie jedna duza lyzke ziol na 3/4 szklanki wody. Ziola sa dosyc paskudne w smaku ale nie nalezy ich "dosmaczac". Po wypiciu jednej porcji nalezy zrobic 7 dni przerwy, wypic kolejna porcje, zrobic 13 dni przerwy i powtorzyc ostatni, trzeci raz. No i jeszcze sprawa bardzo wazna: ZIOLA NALEZY PIC Z WIARA (cokolwiek to znaczy!) :lol:
Awatar użytkownika
Lucy
Posty: 355
Rejestracja: 16 cze 2002 00:00

Dziękuję za skład

Post autor: Lucy »

Dziękuję za skład ziół. Odnalazłam w jakimś poradniku zielarskim i okazuje się, że skład jest ten sam.
W dalszym ciągu ponawiam pytanie: czy te zioła działają również na mężczyzn, czy są to zioła tylko dla kobiet?
Marlenka i Wojtuś już są z nami...
Mają już roczek!!!!!!!!
iwo_nka
Posty: 691
Rejestracja: 21 lut 2002 01:00

Post autor: iwo_nka »

Z tego co sie doczytalam na opakowaniach ziol to maja one dzialanie glownie przecizapalne, uspokajace. Ich glowne zadanie ma polegac na poprawie funkcjonowania jajnikow. Niestety nie znalazlam nigdzie informacji czy ziola te dzialaja rowniez na mezczyzn.
Awatar użytkownika
magoska_
Posty: 242
Rejestracja: 28 cze 2002 00:00

Post autor: magoska_ »

To oznacza że 1 łyżkę ziółek zaparzam 3/4 szklanki wrzątku?
iwo_nka
Posty: 691
Rejestracja: 21 lut 2002 01:00

Post autor: iwo_nka »

Cytat z "Wrocmy do ziol" o. Andrzej Klimuszko:
Przyczyna nieplodnosci sa przewaznie zrosty pozapalne jajowodow, niedorozwoj narzadu plciowego, niewydolnosc jajeczkowania, a takze tozsamosc ukladu biegonow bioelektrycznych u obu partnetow calkowicie zdrowych..........
Pic 3razy dziennie przed posilkiem po szklance. Przed stosunkiem zrobic irygacje Vagosanem.
Na kazde jednorazowe uzycie nalezy brac kopiasta lyzke stolowa odpowiedniej mieszanki ziolowej, zalac ja szklanka wrzacej wody, przykryc na 3 godziny. Nastepnie przecedzic, lekko podgrzac i pic 3 razy dziennie po szklance. Ziola za kazdym razem zaparzac swieze, nie wolno ich slodzic ani duszkiem wypijac, lecz powoli, spokojnie Z WIARA W ICH SKUTECZNOSC.
Koniec cytatu :lol:
Z moich doswiadczen wynika ze po zalaniu ziol szklanka wrzatku zostaje 3/4 szklanki naparu.
Smacznego, jutro zaczynam kolejna ture picia :P
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Jak się leczyć?”