dr Ireneusz GROCHOWICZ/ Rybnik

Archiwum forum "Gdzie się leczyć?"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Awatar użytkownika
aneta_
Posty: 957
Rejestracja: 29 wrz 2005 00:00

Post autor: aneta_ »

Kasia-mysza80 u nas problemem są żołnierzyki, a przede wszystkim ich lenistwo, a z tego póki co nie da się leczyć. Można wspomagać różnymi witaminami, ale niestety efekty są różne.
[url=http://zpo.ath.cx/zp/i.php?ik=478][img]http://zpo.ath.cx/b/478.png[/img][/url]
Awatar użytkownika
Kasia-mysza80
Posty: 24
Rejestracja: 13 sty 2007 01:00

Post autor: Kasia-mysza80 »

A czy ktoś robił u Grochowicza inseminację i czy się powiodła jak pytaliśmy się o cenę to kosztuje 200,00 więc nie jest drogo w porównaniu z innymi. Tylko czy się uda?
Awatar użytkownika
Kasia-mysza80
Posty: 24
Rejestracja: 13 sty 2007 01:00

Post autor: Kasia-mysza80 »

Nie ma tu nikogo z Rybnika i okolic?
Awatar użytkownika
Kasia-mysza80
Posty: 24
Rejestracja: 13 sty 2007 01:00

Post autor: Kasia-mysza80 »

Jednak nikt się nie leczył?
Awatar użytkownika
bordo
Posty: 1217
Rejestracja: 07 wrz 2006 00:00

Post autor: bordo »

Kasia-mysza80- leczyli sie, leczyli ale raczej nie mozna o nim nic super dobrego powiedziec :( I raczej watpie by ktos tam robil ivi ???


Viki i Mati -:)))
Awatar użytkownika
Jumi29
Posty: 95
Rejestracja: 28 gru 2006 01:00

Post autor: Jumi29 »

Witajcie
Byłam kiedyś pacjentką dr Grochowicza. Z nadzieją chodziłam na wizyty. Niestety nie mogę powiedzieć wiele dorego o dr. Jeśli pojawiają się kłopoty w ciąży, dr nie wie co za bardzo robić. Nie byłam poddawana żadnym badaniom, kótre mogłyby podtrzymać ciążę i gdy straciłam dwoje dzieci stwierdziłam, że najwyższy czas zmienić lekarza. Po stratach nie miałam zleconych podstawowych badań, ktore jak się później okazało, były kluczowe w utrzymaniu ciąży.
Wiele mogłabym jescze pisać, bo nie tylko ja miałam złe doświadzczenia, ale powiem Wam, że jesli naprawdę szukacie specjalisty, to nie tędy droga. Z serca radzę, żebyście szukały gdzie indziej dobrego lekarza.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
kalina24
Posty: 16
Rejestracja: 20 maja 2007 00:00

jestem zawiedziona

Post autor: kalina24 »

Witam :evil: poprostu po ostatniej wizycie wpadłam w szał.ja osobiście nie polecam I.G. przy jakich kolwiek pytaniach zbywa ludzi a w ostateczności wyrzuca z gabinetu.a nie pobiera niskich opłat za bdania.
nie potrafi udzielać odpowiedzi a co dopiero porad :idea: specjalista
mąż ma zapalenie na pytanie skąd mogła sie wziąść bakteria swierdził że skąd on może wiedzieć gdzie mąż łazi :evil: straszne wypisał recepte z antybiotykiem na pytanie czy mogą wystąpić skutki uboczne powiedział prosze przeczytać sobie w instrukcji.a i zaznaczył że mąż ma przychodzić sam bo ja go denerwuje i nigdy by nie chciał takiej pacjętki. specjaliści z Bociana udzielili mi więcej informacji niż on na prywatnych wizytach.pozdrawiam trzymajcie sie ciepło
Awatar użytkownika
misia22
Posty: 19
Rejestracja: 07 wrz 2008 00:00

Post autor: misia22 »

witajcie.ja leczylam sie u dr.Grochowicza ponad2lata poniewaz miałam problemy z miesiaczkami,niestety zbywal mnie tylko tabletkami antykoncepcyjnymi.pozatym nie wykrył mi cysty na jajniku oraz dosyc sporego rosnącego guza pomimo że usg robił co wizytę,także nie polecam
Awatar użytkownika
misia22
Posty: 19
Rejestracja: 07 wrz 2008 00:00

Post autor: misia22 »

Witajcie,a czy ktoś leczył się u doktora Rochalskiego bo zamieżam się do niego wybrać i szukam opini na jego temat,dzięki
Awatar użytkownika
szatynka30
Posty: 442
Rejestracja: 11 paź 2008 00:00

Post autor: szatynka30 »

misia22jest to mój lekarz i chodzę do niego na kontrole. Jestem mu wdzięczna bo dzięki niemu miałam zrobioną laparoskopię i mam znowu okres i owulację. Jednocześnie leczę się w klinice w katowicach. Doktor jest trochę małomówny ale na każde pytanie stara się odpwiedziec zgodnie z prawdą.Nie owija w bawełnę.Ja osobiście bardzo go polecam chociaż nam nie mógł pomóc.Pozdrawiam :D
7 lat starań,
I,II IUI klapa, I IMSI 14.12.09 transfer 1 Kruszynki
Niestety 8t Aniołek , śpij Skarbie spokojnie
Szybka decyzja i V/10r. Bocian Dr.M
i...Dzień Matki beta pozytywna
15.01.11r. Córeczka
http://www.suwaczek.pl/cache/492b995c91.png
Awatar użytkownika
misia22
Posty: 19
Rejestracja: 07 wrz 2008 00:00

Post autor: misia22 »

Witaj SZATYNKA 30 dzięki za odpowiedz,ja leczyłam się w Katowicach u doktora Franika ale ze wzgledu na utrudniony dojazd chciałam poszukać lekarza bliżej i pomyślałam właśnie o tym lekarzu,gdyż też słyszałam przychylne opinie na jego temat aczkolwiek nie wiem czy on mi pomoże ale chcę spróbować i posłuchać jego opini czy mam jakie szanse aby zostać mamą.
Awatar użytkownika
mmmordka
Posty: 98
Rejestracja: 11 lut 2004 01:00

Re: dr Ireneusz Grochowicz Rybnik

Post autor: mmmordka »

http://ireneuszgrochowicz.pl - to strona internetowa dr. Grochowicza z Rybnika - dla zainteresowanych

Leczę się u lekarza prawie 10 lat i dziwia mnie wypowiedzi niezadowolonych z leczenia pacjentek u dr. Grochowicza, ja leczyłam się na niepłodność 1,5 roku i udało się za pierwszym razem w naturalny sposób zajść w ciążę.
[treść wymoderowano jako niezgodną z tematem wątku]

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących mojego leczenia u doktora proszę na pw pisać.
Pozdrawiam

mmmordka
Awatar użytkownika
Gość

Re: dr Ireneusz Grochowicz Rybnik

Post autor: Gość »

Ja niestety nie mogę o dr Grochowiczu powiedzieć niczego dobrego. Jest mało konkretny i niezbyt wylewny. Gdy pojawia się problem, jest niezdecydowany. Nie lubi odpowiadać na pytania.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Gdzie się leczyć?”