CYCLOTEST - monitor cyklu

Archiwum forum "Jak się leczyć?"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Zablokowany
Letrox
Posty: 2
Rejestracja: 30 sie 2011 13:18

CYCLOTEST - monitor cyklu

Post autor: Letrox »

Hej :)
Jestem nowa na forum, przeszukałam wyszukiwarkę, ale nie znalazłam nic na ten temat. Lekarz ostatnio polecił mi monitor cyklu do samodzielnego stosowania. Dzięki temu uniknę bardzo częstych wizyt u niego. Dał mi ulotkę właśnie cyclotestu. I tu pytanie. Czy któraś z was używała tego typu urządzenia? jest skuteczne? i co myślicie na ten temat
krakers79
Posty: 5
Rejestracja: 28 sie 2011 18:22

Re: CYCLOTEST - monitor cyklu

Post autor: krakers79 »

czesc .ja go mam. na poczatku myslalam ze to super sprawa a teraz juz nie wiem.cyclotest napewno potrzebuje ok 3-4 m-cy zeby nauczyc sie twojego cyklu i zeby wskazywal poprawnie dni plodne.bylam zadowolona ,chociaz dni plodne wypadaly zupelnie inaczej niz ja bym to sobie sama wyliczyla.teraz okazalo sie ze mam policystyczne jajniki a on jednak co miesiac pokazywal mi ze dni plodne sa.wiec nie wiem.mam mieszane uczucia.ale kobiety bardzo go sobie chwala.kazdy organizm jest inny.byc moze dla ciebie bedzie super.cena jest dosc wysoka no ale moze warto
niachniach
Posty: 1
Rejestracja: 07 wrz 2011 10:26

Re: CYCLOTEST - monitor cyklu

Post autor: niachniach »

Aż założyłam konto heh, radzę poczytać szczere opinie na forach dot. Cyclotestu. Oczywiście pomijam te kryptoreklamy, bo pracownicy CT piszą na forach, robią darmową reklamę, że niby to jest super itp. Zakupiłam w maju, no i miesiące mijają i za przeproszeniem du.pa blada, nie interpretuje temperatury wcale. Wróciłam do innej anty.
Tak więc CT :321:
krakers79
Posty: 5
Rejestracja: 28 sie 2011 18:22

Re: CYCLOTEST - monitor cyklu

Post autor: krakers79 »

cyclotest nigdy w pierwszym miesiacu nie pokaze ci dni plodnych.a jesli juz pokaze to napewno nie bedzie to wynik wiarygodny.cyklotest potrzebuje 3-4 m-cy zeby nauczyc sie twojego cyklu.wtedy bedzie wskazywal poprawnie. wiec doczytaj ulotke:)
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Jak się leczyć?”