PĘCHERZYK PŁODOWY - kiedy widać?

Archiwum forum "Jestem w ciąży"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Zablokowany
Awatar użytkownika
gojka1
Posty: 15
Rejestracja: 21 lut 2009 01:00

Re: Kiedy na USG pojawia się pęcherzyk płodowy?

Post autor: gojka1 »

Verva to może i ja cię pocieszę, jak pisalam wcześniej 20dpt moja beta wynosila 4207 a dwa dni później na usg widać bylo tylko pęcherzyk okolo 10mm, dopiero wczoraj 28dpt lekarz wyliczył 6tc zobaczyliśmy malutki zarodek 3,3mm i bijace serduszko. Także cały czas jest nadzieja twoja beta nie jest jeszcze chyba na tyle duża żeby zobaczyć pęcherzyk. Ale to tylko moja opinia z własnych doświadczeń. Życzę powodzenia i cierpliwości. My o dzidzie staramy sie prawie 5 lat i mam nadzieję że w końcu NAS Wszystkich spotka to upragnione szczęście.
verva
Posty: 1670
Rejestracja: 22 lut 2011 15:35

Re: Kiedy na USG pojawia się pęcherzyk płodowy?

Post autor: verva »

a więc trochę spóźniona ale piszę - okazało się że na usg było widać pęcherzyk, miał prawie 1 cm, więc odetchnęłam, lekarka wyliczyła ciążę na ok 3 tygodniową. dostałam masę leków i wizytka kolejna 4 maja. Lekarka ma nadzieję zobaczyć serduszko;) jak tym bardziej ;) ale tak się zastanawiam czy nie będzie za wcześnie. Skoro teraz był ok 3 tydzień od zapłodnienia, 4 maja będzie ok 5 tydzień. Hmm.. ciekawe czy będzie serducho.. Muszę się uzbroić w cierpliwość a nie jest to łatwe
I in vitro i w 9 tyg. [*] 06.2009
potem 2x crio nieudane

niedoczynność tarczycy, hashimoto, co jeszcze nie wiem...
żołnierzyki nie są super ale mieszczą się w normie

06.12.2011 przyszedł na świat mój Synuś, moje Szczęście
Wojtuś 3120g i 50 cm
Agunik78
Posty: 1
Rejestracja: 11 sie 2011 16:43

Re: PĘCHERZYK PŁODOWY - kiedy widać?

Post autor: Agunik78 »

WItam serdecznie!
Jestem po poronieniu samoistnym w 5tc. W tej chwili jestem w bardzo wczesnej ciąży. Od momentu kiedy dowiedziałam się, że jestem w ciąży zażywam Duphaston.Wczoraj na usg pani doktor miałą problem z lokalizacją pęcherzyka. To co znalazła i założyła, że to jest pęcherzyk(ale ze znakiem zapytania) ma tylko 3,3mm.
Moje wyniki beta hcg: 27dc - 69
31dc - 428(po 96godz.)
33dc- 944(po 48godz)
Progesteron: 17,40 ng/ml
Pobolewa mnie brzuch ale nie mam żadnych plamień.
Jak myślicie czy jest jeszcze szansa na to, że ciąża będzie się prawidłowo rozwijać? Mam powtórzyć betę dwukrotnie ale najwcześniej za tydzień więc chyba oszaleję z nerwów do tego czasu:(
sorek1980
Posty: 144
Rejestracja: 01 lut 2011 18:43

Re: PĘCHERZYK PŁODOWY - kiedy widać?

Post autor: sorek1980 »

Dziewczyny, strasznie się martwię...
21dpt miałam usg. Widać 2 pęcherzyki ciążowe, ale nie ma ciałka żółtego.
Czy to normalne?
Dodam że już w 8dpt beta wynosiła 69, więc implantacja była wczesna.
2008-laparo (torbiel krwotoczna)
2010-laparo (torbiel endometrialna)
2011-HSG (lewy niedrożny)
2011-laparo (miał być wodniak, nie było)
7 lat starań
X.2011 IMSI
XI.2011 jest serduszko!!!
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Jestem w ciąży”