ZYGOTA Olsztyn

Archiwum forum "Gdzie się leczyć?"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Awatar użytkownika
zuza418
Posty: 4
Rejestracja: 25 lut 2010 01:00

Re: ZYGOTA - Olsztyn

Post autor: zuza418 »

Witam wszystkich, ja walczę problemem już czwarty rok. Dwa lata pod ścisłą opieką dr Waśniewskiego - super lekarz - ostatnio: pierwsza nieudana inseminacja i na następne nie starczyło mi już siły psychicznej, właśnie zrobiłam sobie miesięczną przerwę od lekarza (nie bez wyrzutów sumienia) i planuję odwiedzić właśnie dr Olszewską. Osobiście znam tylko jedną parę, która korzystała z leczenia W ZYGOCIE i teraz cieszą się cudowną dzidzią, której pomogła przyjść na świat właśnie inseminacja u dr Olszewskiej.
karla78
Posty: 543
Rejestracja: 15 lip 2008 00:00

Re: ZYGOTA - Olsztyn

Post autor: karla78 »

Hej dziewczyny-dajcie znać jak tam po wizycie u dr Olszewskiej - z tego co wiem to zygota ma od pewnego czasu nową siedzibę, z większym zapleczem medycznym.Piszczie jak tam jest.Pozdrawiam
Córcia
Awatar użytkownika
zuza418
Posty: 4
Rejestracja: 25 lut 2010 01:00

Re: ZYGOTA - Olsztyn

Post autor: zuza418 »

Hejka, ale miło, że ktoś tu zajrzał, umówiłam się dzisiaj na wizytę u dr Olszewskiej - termin 28 marzec.
[treść wymoderowano]
karla78
Posty: 543
Rejestracja: 15 lip 2008 00:00

Re: ZYGOTA - Olsztyn

Post autor: karla78 »

zuza418 - daj znać po wizycie-jak było.Pozdrawiam
Córcia
Awatar użytkownika
zuza418
Posty: 4
Rejestracja: 25 lut 2010 01:00

Re: ZYGOTA Olsztyn

Post autor: zuza418 »

karla78 pisze:zuza418 - daj znać po wizycie-jak było.Pozdrawiam
Hej Karla, przepraszam, ze dopiero teraz zebrałam się, żeby opisać wizytę u dr Olszewskiej. Wizyta właściwie dla mnie bez rewelacji - Pani Doktor była miła, rzeczowa, próbowała wytłumaczyć nam wiele rzeczy(byłam z mężem) jak dla mnie to aż za bardzo i za długo. Jeżeli szukasz konkretnego lekarza, to polecam, ja troszkę nie byłam przygotowana na czarne ale możliwe scenariusze - więc załapałam od razu doła, już w gabinecie - ale to oczywiście moje prywatne słabości :-) Osobiście postanowiłam wrócić do swojego starego lekarza, ale na inseminację wybiorę się do niej. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
agnieszka_ni5
Posty: 1
Rejestracja: 22 maja 2007 00:00

Re: ZYGOTA Olsztyn

Post autor: agnieszka_ni5 »

Witam
Ja leczyłam się u doktor Olszewskiej (ZYGOTA)i moja inseminacja udała się za pierwszym razem,(choć Pani doktor była zaskoczona i powiedziała że miałam duzo szczęścia:)mój synuś ma już 9 miesięcy-ciąże prowadził doktor Tomasz Waśniewski

[treść wymoderowano - regulamin forum zabrania obrotu lekami, także nieodpłatnie]
WOJTI09
Posty: 2
Rejestracja: 15 maja 2010 11:49

Re: ZYGOTA Olsztyn

Post autor: WOJTI09 »

Witajcie, pozwólcie, że i ja się wypowiem na tem at Zygoty i dr. olszewskiej.
Pani Olszewska mnie oszukała...
Gdy tylko powstała klinika zaraz staliśmy się jej pacjentami. Ujeły nas piekne dyplomiki, długa rozmowa z panią gr oraz to, że "ochrzaniła" mnie że na pierwszą wizyte przyszłam sama (mąż nieco się spóźnił).
Potem były badania - mąż narzekał na "intymny pokoik" - zero intymności - to zwykła łazienka, tylko, że wstawiono tam fotel. W łazience zwykłe drzwi, obok drzwi siedzą inni pacjenci... nie muszę mówić co on przeżywał, i jak to się mogło odbić na jakości nasienia...
ale teraz najlepsze....
pani dr stwierdziła, że pomoże nam inseminacja ( w sumie to miała rację, ale o tym potem). Gdy zaczął się zabieg, brała co raz to inne narzędzia, skwierczała coś, że wąska szyjka, że trzeba użyć kulociągu .... trwało to bardzo długo, bolało, ja się darłam.... w pewnym momencie wstała i powiedział, że już... ale zaraz dodała, że przez taką szyjkę to ten zabieg się na pewno nie powiedzie. Zgarnęła 600 zł i wyprosiła mnie z gabinetu. Tam juz się zebrała grupka ludzi. I tu pani dr. powiedziała tak" wybaczcie państwo, ale po takiej pacjentce to ja muszę odpocząc i się zamknęła w gabinecie" ja zostałam sama na korytarzu...
okres oczywiście pojawił się. gdy otrzeźwiałam zrozumiałam co się stało, ale musiałam mieć potwierdzenie tego. Poszłam do innego lekarza. On w czasie zwykłego badania "dostał" się do mojej macicy - ja nawet tego nie zauważyłam, nic nie bolało, nic nie czułam.
Potwierdziło się, że pani olszewska wylała nasienie na szyjkę a nie do macicy...
(dr u którego się znalazłam zrobił mi kilka badań, po czym polecił udac się do porzadnej kliniki - wybraliśmy NOVUM - tam po trzech cyklach (po dwóch inseminacjach) zaszłam w ciążę - urodził się Synek. A 5 miesięcy później znów byłam w ciąży - drugi Syn.

Dodam jeszcze komentarz mojego lekarza o pani dr olszewskiej "Ta pani niech się jeszcze pouczy"

Cała sytuacja z zygota miała miejsce - 3 lata temu. Może już się nauczyła - ale ja szczerze odradzam.
Mamy Wojtusia - IUI NOVUM :)
Rok i 2 miesiące później urodził się Pawełek :)))
ewaz80
Posty: 63
Rejestracja: 15 wrz 2011 10:24

Re: ZYGOTA Olsztyn

Post autor: ewaz80 »

P. Olszewska, w Zygocie, po roku starań o dziecko, powiedziała, że to na krótko, kazała przyjść za 6 miesięcy - "teraz to standard 2 lata starań".
Nie zrobiła żadnych badań ani mi ani mojemu mężowi!!!
teraz podchodzimy do inf a Pani doktor dziękujemy za profesjonalizm.
starania od sierpnia 2010

mąż: translokacja zrównoważona 46 XY (7:15) (q 36;q15), kiepskie nasienie

ja: amh 0,2

I IMSI- styczeń:(
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Gdzie się leczyć?”