dieta - kamienica szczawianowa po ciąży

Dietetyk, Julia Jaskowska jest absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W Przychodni Leczenia Niepłodności nOvum udziela porad na temat zdrowego odżywiania i redukcji wagi. Przedmiotem specjalnego zainteresowania pani Julii są diety wspierająca płodność, okres ciąży i karmienia dziecka.

Moderator: Osoby zatwierdzające - dietetyk

Zablokowany
Awatar użytkownika
karcia7

dieta - kamienica szczawianowa po ciąży

Post autor: karcia7 »

Temat nie do końca związany z ciążą ale wielokrotnie mi pani tu pomagała wiec i teraz piszę..... proszę moderatorów o wyrozumiałość

Cierpię na kamienicę nerkową szczawianową. W ciąży i w okresie karmienia piersią miałam problemy z hemoglobiną i wapniem wiec moja dieta i leki ustawione były tak żeby było dobrze, niestety nie wiedziałam że cierpię na na kamienicę szczawianową w efekcie moje nerki i układ moczowy poważnie ucierpiał.
dużo czytam o diecie przy tej kamienicy ale na różnych stronach są rozbieżności... na jednej pisze że marchew kategorycznie zabroniona a na innych jest w produktach dozwolonych w ograniczonych ilościach.
Proszę mi wyznaczyć/ poradzić co jeść i pić (np. czy zieloną herbatę mogę bo zdania są też rózne) przy tym schorzeniu.
dziękuję
karolina
"Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat działa potajemnie, by udało ci się to osiągnąć."
Paulo Coelho

starania od 2008r,dr D,3IUI- nieudane,naturalsiki
Zakopiański cudzie zostań z nami na zawsze!!
Najukochańszy synek Adaś ur. 24.02.2012
Niespodzianka - tp-12.05.2014
Zablokowany

Wróć do „Dieta wspierająca płodność i okres ciąży - pytania do eksperta”