Grypa męża z tepmereturą 39 a moja stymulacja do in vitro

Archiwum forum "O plemnikach"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Zablokowany
aliria
Posty: 80
Rejestracja: 28 paź 2006 00:00

Grypa męża z tepmereturą 39 a moja stymulacja do in vitro

Post autor: aliria »

Witam
Mam pytanie czy w związku z tym , że mój maz właśnie przechodzi grypę i ma temperaturę, a ja za kilka dni mam rozpocząć stymulację do in vitro, mam pytanie czy to ma sens ? Czy temperatura może mocno obniżyć nasze szanse?
Mój problem polega na tym, że ciężko się stymuluję i zazwyczaj mam dwa podejścia. W jednym cyklu po 5 dawkach przerywamy stymulację bo jest mało pęcherzyków ale w następnym , prawdopodobnie dzięki tej dawce reakcja jajników jest duzo lepsza.
Tak było w poprzednim podejsciu.
Teraz jestem w podobnej sytuacji (poprzedni cykl przerwany) i teraz pownnam mieć drugie podejscie. Tylko niepokoję się czy teraz choroba nie przekreśla sensu naszych starań ?
Awatar użytkownika
carmen81
Posty: 14839
Rejestracja: 25 kwie 2007 00:00

Re: Grypa męża z tepmereturą 39 a moja stymulacja do in vitr

Post autor: carmen81 »

aliria podforum o plemnikach służy wymianie informacji, doświadczeń związanych z leczeniem niepłodności męskiej. Rozmawiamy o tym jakie są przyczyny niepłodności, o diagnostyce, jakie zastosowano leczenie np. w przypadku określonych wyników badań, jakie są rezultaty leczenia, gdzie możemy udać się do specjalisty itd. Na forum nie udzielamy porad medycznych, nie diagnozujemy.
Najlepiej wszelkie wątpliwości konsultować z lekarzem prowadzącym lecznie. Można też skorzystać z pomocy eksperta z działów eksperckich, na których specjaliści posiadający odpowiednią wiedzę. Dlatego też zapraszam do forum eksperckiego:
:arrow: Niepłodność męska - pytania do eksperta
:arrow: Niepłodność - pytania do eksperta z Białegostoku
04.12.2009 WOJTUŚ :love:
31.12.2010 MICHAŚ :love:
22.06.2017 IZUNIA :love:
Boże chroń nasze skarby [-o<
Wesprzyj BOCIANA na siepomaga.pl
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - O plemnikach”