Zamknięcie forum eksperckiego

Dagmara Korbasińska, Dyrektor Departamentu Matki i Dziecka w Ministerstwie Zdrowia
Departament Matki i Dziecka zajmuje się realizacją programu zdrowotnego „Program – Leczenie Niepłodności Metodą Zapłodnienia Pozaustrojowego na lata 2013 – 2016”

Moderator: Osoby zatwierdzające - NPLN 2013-2016 MZ

Zablokowany
mg5
Zarząd Stowarzyszenia
Zarząd Stowarzyszenia
Członek Stowarzyszenia
Posty: 18737
Rejestracja: 16 lut 2008 01:00

Zamknięcie forum eksperckiego

Post autor: mg5 »

Szanowni użytkownicy,

z przykrością przekazjemy informację o zamknięciu forum eksperckiego "Narodowy Program Leczenia Niepłodności na lata 2013-2016 - pytania do eksperta z Departamentu Matki i Dziecka w Ministerstwie Zdrowia.

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby uniknąć zamknięcia działu, jednak z przyczyn od nas niezależnych okazało się to niemożliwe.
Dyrektor Departamentu Matki i Dziecka MZ poinformowała nas: "Nie jestem w stanie tak zorganizować pracy departamentu żeby obsługiwać forum. Nie jest to naprawdę możliwe. Przepraszam."

Pozostaje nam podziękować pracownikom Departamentu Matki i Dziecka za dotychczasową współpracę a osoby zainteresowane Narodowym Programem Leczenia Niepłodności przekierować do linkowni działu oraz na forum dr Radwana
Zablokowany

Wróć do „Narodowy Program Leczenia Niepłodności na lata 2013-2016 - pytania do eksperta z Departamentu Matki i Dziecka w Ministerstwie Zdrowia”