Ile nas jest? Przedstawmy się!

Dyskusja na temat wszystkiego co dotyczy rodzinnych domów dziecka, rodzin zastępczych, pogotowii rodzinnych i szeroko rozumianej tematyki rodzicielstwa zastępczego.

Moderator: Moderatorzy rodzicielstwo zastępcze

Mała mi80
Posty: 11
Rejestracja: 05 sie 2016 06:34

Re: Ile nas jest? Przedstawmy się!

Post autor: Mała mi80 »

Witam jestem Magda :) Zbliżamy się z mężem do końca kursu RZ. Mamy już dwóch synów 17 i 11 lat. Wszyscy z niecierpliwością czekamy na dziecko bądź rodzeństwo od 6 do 9 roku życia. Kochani aż łezka się kręci widząc ilu nas tu jest. Miłego dnia :)
gabi5643
Posty: 7
Rejestracja: 08 sie 2016 19:54

Re: Ile nas jest? Przedstawmy się!

Post autor: gabi5643 »

Witam mam pytanie skończyliśmy kurs na rodzinę zastępczą i spełniamy wszystkie kryteria mieliśmy zapoznanie dziecka i zdecydowaliśmy sie na to dziecko i papiery trafiły do sądu to znaczy że mała będzie znami czy jeszcze się nie cieszyć proszę o pomoc
Awatar użytkownika
gojdap
Posty: 2
Rejestracja: 30 kwie 2008 00:00

Re: Ile nas jest? Przedstawmy się!

Post autor: gojdap »

Witam wszystkich. Rodziną zastępczą jestem od ośmiu lat, obecnie dla 16 letniej niepełnosprawnej dziewczynki i 3 letniego chłopca. Pozdrawiam serdecznie
Awatar użytkownika
Gość

Re: Ile nas jest? Przedstawmy się!

Post autor: Gość »

Witam Jestem rodzina zastępczą od 14 lat Obecnie posiadam wszelkie kwalifikacje rodziny specjalistycznej W naszej rodzinie jest dziecko od 15 lat z orzeczeniem o niepełnosprawności znaczna
Whiliam
Posty: 29
Rejestracja: 01 sie 2015 07:17

Re: Ile nas jest? Przedstawmy się!

Post autor: Whiliam »

Cześć Beatko.
Byliśmy razem na szkoleniu dla ZRZ.
Pozdrawiamy gorąco.
Prezes Stowarzyszenia "Nasze dzieci" - Arkadiusz Politański
lidzik70
Posty: 7
Rejestracja: 07 sty 2015 11:14

Re: Ile nas jest? Przedstawmy się!

Post autor: lidzik70 »

Witam! Jesteśmy RZ od 13lat. Obecnie mamy troje dzieciaków w RZ i jedno adoptowane. Chętnie przyjęlibyśmy jeszcze jakieś dzieciaczki, bo miejsca dużo i w domu i w sercu ale nasz PCPR nie zgłasza wolnych miejsc w RZ do innych powiatów a w naszym dzieci brak.
Anilam
Posty: 2
Rejestracja: 25 kwie 2017 13:28

Re: Ile nas jest? Przedstawmy się!

Post autor: Anilam »

Witam !
Jesteśmy RZ z Wielkopolski. Mamy swoją 10-letnią córkę.
Od prawie roku opiekujemy się dwojgiem dzieci, jednak chyba już niedługo zwolnią miejsce :cry2: .
Chętnie więc otoczymy potrzebujące dziecko opieką :), nawet od zaraz.

Pozdrawiam wszystkich. :flowers:
Awatar użytkownika
LinaLi
Posty: 1
Rejestracja: 26 kwie 2017 14:36

Re: Ile nas jest? Przedstawmy się!

Post autor: LinaLi »

Witam jestem tutaj nowa.Jakiś czas podczytywałam wasze forum i postanowiłam się ujawnić.W przyszły wtorek odbieram kwalifikacje na Z R Z wielodzietną.Tematem wraz z mężem byłam zainteresowana od wielu lat ,teraz przyszedł czas na realizację zamierzeń.Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie. :D
Pozdrawiam księgowa Wałbrzych :)
Awatar użytkownika
JustynaK.
Posty: 21
Rejestracja: 04 sty 2017 21:18

Re: Ile nas jest? Przedstawmy się!

Post autor: JustynaK. »

Witam. Jestem Justyna z woj. zachodniopomorskiego. Obecnie czekamy na dziecko/dzieci. Pozdrawiam serdecznie wszystkich :-)
06.2012 początek starań
01.2014 diagnostyka niepłodności
02.2014 rozpoczęcie leczenia
12.2016 decyzja o zostaniu rodziną zastępczą
02.2017 złożenie dokumentów na RZ w PCPR i początek naszej drogi
02.2017 psycholog i lekarz
07.-09.2017 szkolenia
09.2017 kwalifikacje na RZ
06.2018 mamy córeczkę
Edaska
Posty: 3
Rejestracja: 06 sty 2018 20:07

Re: Ile nas jest? Przedstawmy się!

Post autor: Edaska »

Witajcie. Jestem Asia. Woj. Kuj- pom. Poczyniamy kroki do założenia rodziny zastępczej.
Bądź dobry- twoja dobroć powróci dwukrotnie większa....
agusiapk
Posty: 1
Rejestracja: 18 sty 2018 08:58

Re: Ile nas jest? Przedstawmy się!

Post autor: agusiapk »

witam ;-) my obecnie czekamy na szkolenie dla RZ niezawodowej. woj.zachodniopom. :caluje
Darl
Posty: 2
Rejestracja: 05 maja 2018 23:41

Re: Ile nas jest? Przedstawmy się!

Post autor: Darl »

Witam. Jestem zawodową od 7 lat. Kiedyś pigotowiem teraz w świetle prawa nie aczkolwiek nasze dzieci nie są u nas dłużej niż 2 lata bo szybko znajdują docelowy dom
Pola16
Posty: 26
Rejestracja: 23 lut 2005 01:00

Re: Ile nas jest? Przedstawmy się!

Post autor: Pola16 »

Hej. Rodziną zastępczą jesteśmy od10 lat, od 5 rodziną specjalistyczną zawodową w tej chwili dla 1 dziecka. mamy 2 adoptusiów. Pozdrawiam Kuj-pom.
Elżbietka75
Posty: 14
Rejestracja: 17 paź 2016 18:35

Re: Ile nas jest? Przedstawmy się!

Post autor: Elżbietka75 »

Witam, Pola mam do Ciebie pytanie. Czy decydując się na rodzinę specjalistyczną brałaś pod uwagę dzieci z FAS, często zagrożone niedostosowaniem społecznym? Czy miałaś pod opieką takie dziecko? Chodzi mi o nastolatków.
Magnolia4
Posty: 3
Rejestracja: 24 sty 2019 14:06

Re: Ile nas jest? Przedstawmy się!

Post autor: Magnolia4 »

Witam!
RZ niezawodową jesteśmy od pół roku :) Posiadamy obecnie pod opieką jedną kochaną istotkę :)

Pozdrawiam wszystkich gorąco:)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rodzicielstwo zastępcze”