Watek Dla 50 latek...

Archiwum forum "Jak się leczyć?"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Zablokowany
Awatar użytkownika
Gość

Watek Dla 50 latek...

Post autor: Gość »

...Watek pewnie kontrowersyjny , a moze i na pewno ale jesli takowe istnieja to odezwijcie sie prosze...

-- 20 sty 2017 08:01 --

... moja historia rozpoczela sie wiele lat temu, mimo nigdy nie stwierdzonej jasno przyczyny nie moglam zajsc w ciaze, wszystkie wykonane badania wskazywaly, ze wszystko jest w porzadku umnie i u meza, aczkolwiek!
Zdecydowalismy sie nieco pomoc naturze i zaczelismy od inseminacji, 1 2,3 ..i nic, coz uznalismy ze nalezy przejsc do nastepnego etapu,,,wlasciwie to grupa medyczna , ktora sie nami opiekowala uznala, ze nie nalezy tracic zbytnio czasu i zaczac in vitro...pierwsza stymulacja, ogromne nadzieje i fiasko,,zaraz po tym stwierdzono u mnie chorobe tarczycy BASEDOWA, i tutaj pytanie czy basedow spowodowal porazke czy porazka przyczynila sie do basedowa, coz choroba, z ktora bardzo ciezko zajsc w ciaze a jeszcze ciezej ja utrzymac, leczy sie ja latami wiec mimo slabych nadziei z odpowiednimi lekami kontynuowalismy kolejne in vitro , ktorych bylo jeszcze 4 i niestety!Czas lecial lata mijaly, ani nie oswoilam sie z porazka ani z brakiem dziecka, bylam jakby w zawieszeniu, zmeczona ..a i zmiany w zyciu osobistym, ktore byly nastepstwem wymagaly czasu na uporzadkowanie, dzis umysl spokojny, ja zdrowa , w miedzyczasie wyleczona dwukrotnie z choroby po ponownym nawrocie, bo to choroba immunologiczna , ktora lubi sie nawracac,,,ale wlasnie dzis pragnienie dziecka jest jeszcze wieksze niz kiedys, tylko problem bo mam 52 lata, zdeterminowana jestem jeszzce bardziej niz kiedys i z mysla o komorce dawczyni zastanawiam sie nad wyborem kliniki. Dodam, ze nie mam jakichkolwiek problemow zdrowotnych, jestem osoba fit, wysportowana i w swietnej kondycji. Szukam dziewczyn, w podobnym wieku , podobnej sytuacji, zycie troche skomplikowalo mi organizacje zycia rodzinnego...wiem ze istnieje niemalo kobiet po 50 tce , ktore zostaly matkami ODEZWIJCIE SIE prosze!
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Jak się leczyć?”