Oddam/przyjmę

Dyskusja na temat wszystkiego co dotyczy rodzinnych domów dziecka, rodzin zastępczych, pogotowii rodzinnych i szeroko rozumianej tematyki rodzicielstwa zastępczego.

Moderator: Moderatorzy rodzicielstwo zastępcze

Awatar użytkownika
Moki
Posty: 120
Rejestracja: 07 sty 2009 01:00

Re: Oddam/przyjmę

Post autor: Moki »

dziekuję za pamięć!
Awatar użytkownika
kolorowa_pisanka
Posty: 138
Rejestracja: 10 lis 2008 01:00

Ciuszki i zabawki dla RZ lub Pogot. Opiek.

Post autor: kolorowa_pisanka »

Proszę o adres RZ lub Pogotowia Opiekuńczego, które przyjmie trochę ubranek niemowlęcych i kilka zabawek na 0-4 mce. Koszt przesyłki pokryję sama. Nie jest tego dużo, ale ubranka i zabawki w bdb stanie. Dajcie znać na [email protected] lub tutaj na priv. Pozdrawiam!
kolorowa_pisanka
"Wariaci, podobnie jak dzieci, nie dają za wygraną, dopóki ich życzenie nie zostanie spełnione." Paulo Coelho
Awatar użytkownika
Moki
Posty: 120
Rejestracja: 07 sty 2009 01:00

Re: Oddam/przyjmę

Post autor: Moki »

Dziekuję gaja268! twoje wsparcie dodało mi skrzydeł! :fala moja rodzinka była zdziwiona że ktoś kogo nie znają może pomagać :clap1:
Awatar użytkownika
kolorowa_pisanka
Posty: 138
Rejestracja: 10 lis 2008 01:00

Re: Oddam/przyjmę

Post autor: kolorowa_pisanka »

Prześlę buciki chłopięce w bdb stanie na rozmiary:
Elefanten granatowe półbuty wysokie na 2 rzepy - 22 (super są, szukam teraz takich na Młodego na rozmiar 24 i jestem zawiedziona, bo już nie ma w sprzedaży, a szkoda)
Elefanten beżowe sznurowane na rozm 21
Bobbi Shoes paputki domowe / lekkie półbtki niskie do żłobka - 21
Postęp Elbląg - beżowe sandałki profilaktyczne rozm 22
Primigi - beżowe sandałki rozm 20 (cudnie w nich Młody chodził)

Dajcie adres na [email protected] (bo tu mało zaglądam), a wyślę.
Jeśli ktoś chce kilka zabawek na 1 rok-1.5 roku, to tez adresik, a wyślę.

Pozdr,

kolorowa_pisanka
"Wariaci, podobnie jak dzieci, nie dają za wygraną, dopóki ich życzenie nie zostanie spełnione." Paulo Coelho
Ciapek33
Posty: 4
Rejestracja: 11 kwie 2012 21:57

Re: Oddam/przyjmę

Post autor: Ciapek33 »

Witam jeżeli ktoś ma jakieś ciuszki dla chłopca rozmiar 80,86 tak na półtora roku i ich nie potrzebuje chętnie przyjmę.
ar28
Posty: 58
Rejestracja: 17 kwie 2011 11:25

Re: Oddam/przyjmę

Post autor: ar28 »

DO ODDANIA mam duża torbę ubranek dla chłopca w przedziale wiekowym 3-6-9 miesięcy, bluzeczki, bodziaki, spodenki, kurteczka, bezrękawnik , buciki (befado trampki rozm 18) i wiele innych ( koszty ewentualnej wysyłki ) - wszystko używane przez jedno dziecko w dobrym stanie, ubranka noszące normalne ślady prania i noszenia. ORAZ DO SPRZEDANIA nowy śpiworek niebieski w pieski na noc kompletnie nie używany rozmiar 86-92. cena 20 zł + ewentualne koszty wysyłki ( był kupiony za 40 zł ).
Jeśli ktoś chętny to pisać proszę na priv , odpowiem na każde pytanie, ewentualnie zrobię kilka zdjęć ciuszków.
Awatar użytkownika
Pychotka_2005
Posty: 2
Rejestracja: 19 paź 2008 00:00

Re: Oddam/przyjmę

Post autor: Pychotka_2005 »

Początkujące pogotowie rodzinne przyjmie pomoc rzeczową
Witam
Jesteśmy początkującym pogotowiem rodzinnym, dla dzieci od 0-7lat. Bardzo chętnie przyjmiemy rzeczy, takie, które Państwa pociechy już nie potrzebują a chcecie się ich porostu pozbyć. Mogą to być: odzież, zabawki, zabawki ogrodowe, książeczki, artykuły związane z higieną, zdrowiem, karmieniem itp. Potrzeby są duże, a tego typu rzeczy się po prostu po jakimś czasie zużywają. Przy nadmiernej ilości nadesłanych przez Państwa rzeczy będziemy się dzielić z innymi pogotowiami rodzinnymi w potrzebie w naszym regionie NIEODPŁATNIE. Dziękujemy z góry. Proszę o kontakt e-mail owy: [email protected]. Pozdrawiam Agata
PS Nie prowadzimy skupu, ani sprzedaży, ten e-mail kierujemy do ludzi dobrej woli, którzy chcą wspomagać pogotowia rodzinne nie odpłatnie.
bkk23
Posty: 10
Rejestracja: 28 lis 2012 22:57

Re: Oddam/przyjmę

Post autor: bkk23 »

Przyjmę chętnie zabawki dla malutkich dzieci. :)
Bede mieć trójeczkę w wieku 0,5 do 2,5 roku. Bardzo się z nich cieszę i o ile ciuszki i meble będą mieć kupione nowe, to pomyślałam, że zabawki to coś, co się nudzi, więc warto byłoby mieć kilka zestawów na wymianę.
Jeśli ktoś chce się czegoś pozbyć, to jestem chętna, ale nie chcę pluszaków bo mam ich już bardzo dużo.
anna730712
Posty: 16
Rejestracja: 27 wrz 2015 13:16

Re: Oddam/przyjmę

Post autor: anna730712 »

Oddam wózek 2w1 w dobrym stanie na pompowanych kołach.Może ktoś chętny.
Whiliam
Posty: 29
Rejestracja: 01 sie 2015 07:17

Re: Oddam/przyjmę

Post autor: Whiliam »

W jakim województwie?
Prezes Stowarzyszenia "Nasze dzieci" - Arkadiusz Politański
Barbara86
Posty: 1194
Rejestracja: 16 mar 2013 10:45

Re: Oddam/przyjmę

Post autor: Barbara86 »

witam oddam wózek 2w1 w dobrym stanie po jednym dziecku. W województwie małopolskim jestem możliwość dowiezienia do 50km.
Nasz kochany Synek z nami na zawsze :)

Drugie podejście 27.11.2014

Czy jest taka miłość

Która nie przemija?

Jest to ta do syna

On rośnie i ona

Jest olbrzymia.

Ta miłość nie przemija!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rodzicielstwo zastępcze”