PORÓD i CIĄŻA w Warszawie

Tematy istotne dla prawidłowego przebiegu ciąży (niepokojące sygnały organizmu, zagrożenia, leki, choroby, zdarzenia mogące wpłynąć na ciążę itp.)

Moderator: Moderatorzy jestem w ciąży

ODPOWIEDZ
Mikka00
Posty: 1
Rejestracja: 12 mar 2017 23:28

Re: PORÓD i CIĄŻA w Warszawie

Post autor: Mikka00 »

Ja prowadzę ciążę u dr. Więczkowskiego w lux medzie. Lekarz jest naprawdę godny polecenia ale z zapisami do niego to są jakieś żarty-zapisuja bardzo dużo pacjentek dodatkowych. Potrafi być tak że siedzi ok 6 pacjentek dodatkowych pod gabinetem i czeka na przyjęcie lekarza .
Nawet jeżeli chodzi o zapisy na comiesięczne wizyty to ciężko jest się dostać na normalną wizytę na daną godzinę proponują jako dodatkowa w danym dniu co wiąże się z czekaniem nawet 3 godz. Kiedyś tego nie było a teraz .... jestem zła na taką sytuację!
Ale lekarza mogę polecić. Pozdrawiam
Julle pisze:Hej dziewczyny,
chciałam trochę odświeżyć wątek.
Czy któraś z Was korzystała może z wizyt u lekarza w Luxmedzie i nie miała problemów z terminami wizyt, badań itd?
Wiem, że można iść do prywatnego gabinetu i za wszystko zapłacić, ale skoro już mam ten abonament Luxmed to może warto tam spróbować?
Julle
Posty: 53
Rejestracja: 30 kwie 2016 18:55

Re: PORÓD i CIĄŻA w Warszawie

Post autor: Julle »

Właśnie tego się obawiam, że zapisy to będzie jedna wielka męka a wiadomo, że w ciaży trzeba mieć regularne wizyty. Czasami także jak coś się dzieje to trzeba odwiedzić szybko lekarza i wtedy na luxmed nie ma co liczyć. Mimo wszystko podejmę wyzwanie i zobaczę jak to wygląda.
Luxmed ma tez w swojej sieci placówki Medycyny Rodzinnej ale tam wcale nie jest lepiej jeśli chodzi o kolejki do lekarzy...
starania od początku 2014
PCOS/kiepskie plemniki
05.2015 ICSI i 6 zarodków w 3 transferach :-(
03.2016 ICSI i 2 zarodki, pierwszy zarodek - ciąża biochemiczna :cry2: , drugi :-(
01.2017 ICSI i 6 zarodków. Świeży blastuś i po 12 dniach bhcg 520 :-)
10.2017 nasze szczęście jest już z nami :-D
Awatar użytkownika
słońceświeci
Członek Stowarzyszenia
Posty: 77
Rejestracja: 01 lip 2015 15:06

Re: PORÓD i CIĄŻA w Warszawie

Post autor: słońceświeci »

Ja prowadzę ciążę po ivf u dr Marcina Zioło w BabkaMedica i nie mam najmniejszych problemów z wizytami - przyjmuje codziennie w różnych godzinach, wizyty nawet z dnia na dzień jeśli potrzeba. Lekarz wszystkiego pilnuje i jest dokładny, ale też delikatny. Nie robi problemu z IVF, rozumie kontekst i nadmiarową troskę o ciążę. W przychodni możliwość zrobienia badań prenatalnych, dobry sprzęt usg. Wykupiliśmy tzw. pakiet ciążowy, ale wiem że obsługują też klientki w ramach ubezpieczeń medycznych (jeśli takie macie to sprawdźcie czy przypadkiem Babka nie jest w nich ujęta).
Babka była ostatnio na czołówkach gazet z powodu 2 lekarzy "klauzulowych", ale mnie ten problem jako pacjentki po ivf w ogóle nie dotknął, a z kilkoma lekarzami i położnymi już miałam do czynienia. Mam w karcie ciąży wpisany ET więc wszyscy od razu wiedzą. Żadnych komentarzy i innego traktowania. Za to profesjonalizm, zrozumienie i wsparcie.
jakkolwiek będzie i tak jest dobrze
Ona34
Posty: 33
Rejestracja: 08 lip 2016 15:52

Re: PORÓD i CIĄŻA w Warszawie

Post autor: Ona34 »

Witam Was
nadal nie wierzę, że udało mogę tutaj pisać.. :))
Jestem w 7 tyg ciąży po 1 IV (wcześniej 3 nieudane IUI), na razie chodzimy do dr Starosławskiej w Novum ale czas znalezc sobie lekarza prowadzącego..w Novum dość drogo to wychodzi, szczególnie, że Pani Dr chce nas widzieć co 2 tygodnie .. . Stąd tutaj moje pytanie: czy możecie kogoś polecić w Mwdicoverze (mam pakiet z pracy). Zastanwiam sie co zrobić, czy szukac prywatnie i płacić czy prowadzić w medicoverze ..co bedzie rozsądniejsze w naszym przypadku.
Just87
Posty: 92
Rejestracja: 24 wrz 2015 21:56

Re: PORÓD i CIĄŻA w Warszawie

Post autor: Just87 »

Witam, Jestem po szczęśliwym crio w Novum, ale boję się jeszcze cieszyć. Doktor na wizycie kazał się zastanowić, gdzie chcemy prowadzić dalej ciążę (w ogóle o tym nie myślałam, bo nie chcę zapeszać). Czy są tu może dziewczyny z Warszawy, gdzie prowadziłyście ciążę? w Novum u dr Jakimiuka chyba drogo wychodzi? Każda informacja będzie dla mnie cenna. Polecane nazwiska to jeszcze dr Maciej Gawlak i Mirosław Wielgoś. Ktoś może miał z tymi lekarzami do czynienia i wie ile placi się za wizytę?
2018 ♥
janczek
Posty: 3
Rejestracja: 15 lip 2017 21:17

Re: PORÓD i CIĄŻA w Warszawie

Post autor: janczek »

Niestety nie jestem z Warszawy, ale powiem jedno dobry lekarz jest warty każdej ceny.. My mieliśmy olbrzymie problemy podczas ciąży i dopiero a porady niektórych lekarz to po prostu żenada.. Byliśmy zadowoleni dopiero wtedy gdy trafiliśmy na lekarza, który się cenił jak się potem okazało - słusznie cenił
Awatar użytkownika
Acustica
Moderator
Posty: 715
Rejestracja: 27 sty 2012 19:28

Re: PORÓD i CIĄŻA w Warszawie

Post autor: Acustica »

Just87 pisze: Czy są tu może dziewczyny z Warszawy, gdzie prowadziłyście ciążę? w Novum u dr Jakimiuka chyba drogo wychodzi? Każda informacja będzie dla mnie cenna.
Ja prowadzenia ciąży w Novum w ogóle nie brałam pod uwagę. O dr Jakimiuku słyszałam różne opinie, również sporo negatywnych. Chciałam prowadzić ciążę u lekarza, który jednocześnie będzie dobrym lekarzem położnikiem, ale też specjalistą od USG, bo to jest szalenie ważne. Zwłaszcza, gdy pojawiają się kłopoty (oczywiście ciąża może być kompletnie bezproblemowa, ale tego niestety nie da się przewidzieć). Ja prowadziłam ciąże u dr Radzikowskiej (Babka Medica) i jeśli kiedykolwiek znów będę w ciąży to wiem, że na pewno do Pani doktor wrócę :) W ciązy miałam problemy od samego początku (krwotoki do 14 tc, najpierw spowodowane odklejaniem się kosmówki, potem już kompletnie nie wiadomo czym) do samego końca (problemy z wolnym wzrostem dziecka). Podczas gdy lekarze w Enel-medzie kompletnie to zignorowali Pani doktor, która prowadziła moją ciążę natychmiast zwróciła na to uwagę na USG w 32 tc. Od tej pory co 2 tygodnie miałam USG monitorujące wzrost dziecka i wszystkie kluczowe parametry, żeby trzymać rękę na pulsie. Szczęśliwie okazało się, że sytuacja była przejściowa, ale miałam poczucie, że jestem w dobrych rękach.
Follow the white rabbit :)

----------------------------
ICSI - SET ...i tylko 6 tygodni radości :(
CRIO - DBT :(
CRIO - SET....7 dpt bHCG 10,1; 9 dpt bHCG 47,5; 11 dpt bHCG 213,2; 16 dpt bHCG 2939, 18 dpt bHCG 5078...32 dpt potomek zamrugał :)

40 tc - zgodnie z prognozami nadeszło tornado :D
cdn? ;)
Just87
Posty: 92
Rejestracja: 24 wrz 2015 21:56

Re: PORÓD i CIĄŻA w Warszawie

Post autor: Just87 »

Acustica a ile wizyta u Pani Doktor Radzikowskiej w Babka Medica i pracuje gdzieś w szpitalu? Właśnie mi też chodzi o ginekologa-położnika, który zna się na usg i dodatkowo pracuje w szpitalu. Ten dr Jakimiuk mnie też nie przekonuje. Dodatkowo zostałam bardzo źle potraktowana na IP w MSWiA (a on tam szefuje) jak pojechałam tam ostatnio z plamieniem przez młodą panią doktor.

-- 16 lip 2017 20:53 --
janczek pisze:ale powiem jedno dobry lekarz jest warty każdej ceny..
dlatego jestem w stanie już płacić, ale mieć kogoś sprawdzonego. Stąd moje poszukiwanie informacji
2018 ♥
Awatar użytkownika
Acustica
Moderator
Posty: 715
Rejestracja: 27 sty 2012 19:28

Re: PORÓD i CIĄŻA w Warszawie

Post autor: Acustica »

Just87 pisze:Acustica a ile wizyta u Pani Doktor Radzikowskiej w Babka Medica i pracuje gdzieś w szpitalu? Właśnie mi też chodzi o ginekologa-położnika, który zna się na usg i dodatkowo pracuje w szpitalu.
Niestety nie mogę pomóc z ceną wizyt, bo ja szczęśliwie miałam pakiet medyczny, który obejmował też BM, więc chyba nawet się nie dowiadywałam o ceny. Ja prowadziłam tam ciążę 5 lat temu, wtedy Pani doktor była konsultantem w szpitalu na Żelaznej (zresztą tam później rodziłam), a czy dalej jest nie wiem...mogło się przez ten czas coś zmienić.
Follow the white rabbit :)

----------------------------
ICSI - SET ...i tylko 6 tygodni radości :(
CRIO - DBT :(
CRIO - SET....7 dpt bHCG 10,1; 9 dpt bHCG 47,5; 11 dpt bHCG 213,2; 16 dpt bHCG 2939, 18 dpt bHCG 5078...32 dpt potomek zamrugał :)

40 tc - zgodnie z prognozami nadeszło tornado :D
cdn? ;)
Alicjaaaaa
Posty: 14
Rejestracja: 25 wrz 2016 16:45

Re: PORÓD i CIĄŻA w Warszawie

Post autor: Alicjaaaaa »

Just87 pisze:Acustica a ile wizyta u Pani Doktor Radzikowskiej w Babka Medica i pracuje gdzieś w szpitalu? Właśnie mi też chodzi o ginekologa-położnika, który zna się na usg i dodatkowo pracuje w szpitalu.
Pewnie już znalazłaś lekarza, ale jakby co, to polecam dr Kukulskiego. Pracuje w św. Zofii i dodatkowo prowadzi swój prywatny gabinet na Grzybowskiej. Na każdej wizycie robi USG, poświęca pacjentkom dużo czasu, nie czujesz się u niego jak na taśmie, prowadzi też ciąże wysokiego ryzyka, mnogie, powikłane i po ivf, więc zna naszą specyfikę. Ja właśnie kogoś takiego szukałam i teraz, choć jestem już w połowie ciąży, przenoszę się do niego. Byłam już na pierwszej wizycie i jestem bardzo zadowolona. Wizyta kosztuje 200 zł (pierwsza 250), czyli standardowo.
Starania od czerwca 2012 r.

Endometrioza + słabe nasienie

05. 2011 r. - laparoskopia

10. 2016 r. - IMSI (3 zarodki, 2 podane, nie udało się)

03. 2017 r. - laparoskopia 2

05. 2017 r. - IMSI 2 (2 zarodki, 2 podane, 12 dpt beta 312,5 i są 2 serduszka!)
Awatar użytkownika
majonezik
Posty: 5
Rejestracja: 26 lut 2009 01:00

Re: PORÓD i CIĄŻA w Warszawie

Post autor: majonezik »

Miałam już dzieci ale potem problemy i z zajściem i ze śmiercią 4 płodów. Polecono mi zrobić histero-laparoskopie by " zajrzeć " tu i tam i przy okazji wyciąć przegrodę w macicy - tak na wszelki wypadek". Zabieg miał miejsce jesienią ubiegłego roku. Robiłam w Garwolinie u gin. Pawła Pawłowicz. Zrobił przy okazji koagulacje ( mam nadzieję ze nie przekręciłam nazwy). Zajście w ciąże po 4 miesiącach. Teraz niebawem poród córeczki.Poprzednie ciąże prowadzone to w NOVUM to u innego ginekologa, ale tą prowadzą w Garwolinie ( dojeżdżam z Warszawy 1,5 h). Płacę 250 zł za wizytę raz na miesiąc ( w tym usg) w "Pępek Świata" w Garwolinie. Miła obsługa i lekarz dobry.Polecam. Po poprzednim miałam problemy po cesarce którą robiłam na Madalińskiego.
monikamonika
Posty: 9
Rejestracja: 04 lut 2016 20:06

Re: PORÓD i CIĄŻA w Warszawie

Post autor: monikamonika »

Polecam dr Nicol Sochacki
http://www.youtube.com/watch?v=k0QL8jk3uKk

Armia- w normie
Hormony- większość w normie
IX.11r HSG- drożne
Stymulacja z monitoringiem od V.11r- jak dotąd :(
od XII.2011r- włączony bromergon
II/III.12r- laparoskopia- Ok
VI.12r- Invimed
Poronienie 7 tc 11.12
Corcia 2013
Poronienie 10 tc 1.2017
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jestem w ciąży”