HIPOGONADYZM HIPOGONADOTROPOWY

Tutaj można "plotkować" o męskich sprawach

Moderator: Moderatorzy o plemnikach

ODPOWIEDZ
saiees
Posty: 837
Rejestracja: 14 sty 2017 22:06

Re: HIPOGONADYZM HIPOGONADOTROPOWY

Post autor: saiees »

bertlam to rzeczywiście Twije wyniki świadczą o tej chorobie, która lekarz Ci powiedział. U mojego męża wszystcy tez to podejrzewali bo tez np prawie 2m ma a zero zarostu na twarzy. Ale on miał zerowe fsh, a przy tym jest wysokie
2014 - początek starań.

2016 - M: hipogonadyzm hipogonadotropowy.

2017 - Decyzja o AID.
03.04. Pierwsza IUI - nieudana :(
02.05. Druga IUI - nieudana :(
20.07 - ENDOMETRIOZA I STOPNIA.
Laparoskopia - obydwa jajowody drożne. usunięcie
ognisk endometriozy.

22.08.2017 - STARTUJEMY Z IVF
20.09.2017 - ICSI ; bHCG 9dpt: 28,8, 12dpt: 134,83 , 15dpt: 612,08
23dpt: 12,534 + jest pęcherzyk! , 33dpt: 53,295 i jest serduszko ❤ !

28.05.2018 - urodziła się nasza córeczka ❤❤❤
elektrykmk1
Posty: 4
Rejestracja: 12 mar 2017 18:33

Re: HIPOGONADYZM HIPOGONADOTROPOWY

Post autor: elektrykmk1 »

Dawno tu nie zaglądałem ale jest okazja. Po 3 latach kłucia dupy (na własną ręke) przy 3 inseminacji wczoraj na usg zobaczyliśmy nie całe 3mm szczęścia z bijącym sercem. Jakiś czas temu skończył się Pregnyl w lokalnych aptekach. Podobnie było z Merionalem na Słowacji. Ostatnie kilka miesięcy kułem się Menopurem i Starymi zapasami Pregnylu. Koszty kuracji poszybowały w górę co najmniej dwukrotnie. Mam nadzieje że nie za wcześnie się chwale i uda się ciąże szczęśliwie donosić. Mam ochotę wysłać zdjęcie z USG doktorowi (specjalista w tej dziedzinie z Warszawy) który po 4 miesiącach kuracji kazał wybić sobie ciąże z głowy i chciał mi testosteron przepisać.
Pisze to bo wiem jak to takie posty podnoszą na duchu i motywują. Sam pogodził bym się z losem i brał testosteron gdyby nie historia Izydora.
Pozdrawiam i powodzenia
Awatar użytkownika
izydor72
Posty: 490
Rejestracja: 27 sty 2010 01:00

Re: HIPOGONADYZM HIPOGONADOTROPOWY

Post autor: izydor72 »

elektrykmk1 pisze:Sam pogodził bym się z losem i brał testosteron gdyby nie historia Izydora.
Bardzo się cieszę że kogoś moja historia zmotywowała. Cieszę się razem z wami i trzymam kciuki.
Pozdrawiam
Ja - hipogonadyzm hipogonadotropowy; Żonka - podwyższone 17 OH
Po kuracji 250tyś armia która podołała niełatwemu zadaniu
Marzec 2011- Junior I
Maj 2014 - Junior II
Awatar użytkownika
izydor72
Posty: 490
Rejestracja: 27 sty 2010 01:00

Re: HIPOGONADYZM HIPOGONADOTROPOWY

Post autor: izydor72 »

Jeśli tu ktoś jeszcze zagląda to dodam aktualizację mojej sytuacji. Po spłodzeniu 2 potomków i niemal 10 latach terapii hormonalnej - najpierw nakierowanej na spermatogenezę a później na utrzymanie poziomu testosteronu przynajmniej w okolicach wartości minimalnych i po serii badań i opinii lekarzy że jestem skazany na dożywotnią suplementację testosteronu mój organizm stwierdził inaczej.
Cztery miesiące temu powinienem wziąć kolejny zastrzyk z Nebido aby przez niemal trzy miesiące mieć poziom testosteronu powyżej minimum.
Tymczasem zastrzyku nie było a T już w 3 kolejnym badaniu oscyluje w okolicach wartości minimalnych. Jak to mówią szału nie ma, ale da się żyć - a 9-10 lat temu było góra 10 % tej wartości.
Jak widać mimo coraz większej wiedzy na temat człowieka i całej biochemii zmian zachodzących w jego organizmie są obszary jeszcze nie zbadane.

Pozdrawiam
Ja - hipogonadyzm hipogonadotropowy; Żonka - podwyższone 17 OH
Po kuracji 250tyś armia która podołała niełatwemu zadaniu
Marzec 2011- Junior I
Maj 2014 - Junior II
ODPOWIEDZ

Wróć do „O plemnikach”