CIĄŹA I PORÓD W OLSZTYNIE

Tematy istotne dla prawidłowego przebiegu ciąży (niepokojące sygnały organizmu, zagrożenia, leki, choroby, zdarzenia mogące wpłynąć na ciążę itp.)

Moderator: Moderatorzy jestem w ciąży

ODPOWIEDZ
Nadzieja69
Posty: 21
Rejestracja: 25 lis 2014 08:57

CIĄŹA I PORÓD W OLSZTYNIE

Post autor: Nadzieja69 »

Drogie Panie, potrzebuję porady...
Salve Medica w Łodzi była trzecim ośrodkiem, w którym podeszliśmy do procedury z KD. Dopiero tam kompleksowo zdiagnozowali moje problemy- przegroda w jamie macicy, problemy autoimmunologiczne, MTHFR i PAI1, no i do tego wiek... Dostałam złożoną listę leków... Miesiąc po transferze pojawiło się plamienie, więc nie było mowy by pojechać z Olsztyna do Łodzi na wizytę kontrolną.
Polecono mi jednego z lepszych ginekologów w Olsztynie, który prowadził moją ciążę. Wszystko było dobrze, póki było dobrze... Sugerował jak najszybsze odstawienie leków, nie były robione posiewy, na wszystkie moje watpliwości, była odpowiedź uspokajająca... Standardowe prowadzenie ciąży. W 23tygodniu, parę godzin po wizycie lekarskiej zaczęły się skurcze. Stwierdzono zakażenie wewnątrzmaciczne...
Teraz jestem znowu w 6 tygodniu ciąży. Jadę za tydzien do Salve Medica do Warszawy, by ustalić dalsze postępowanie, jednak ciążę ktoś musi prowadzić w Olsztynie. Czy znacie lekarzy, który specjalizują się w prowadzeniu ciąży po invitro, takich wysokiego ryzyka? Jak rozwiązałyście podobne dylematy?
karla78
Posty: 543
Rejestracja: 15 lip 2008 00:00

Re: CIĄŹA I PORÓD W OLSZTYNIE

Post autor: karla78 »

Napisałam na pw
Córcia
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jestem w ciąży”