Szukam psychoterapeuty.

Magdalena Kruk-Rogucka - doktor nauk społecznych, psycholożka i psychoterapeutka z wieloletnim doświadczeniem pracy dla Ośrodka Adopcyjnego TPD w Warszawie, wykładowczyni Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie

Moderator: Osoby zatwierdzające - po adopcji

Zablokowany
Bebinia
Posty: 74
Rejestracja: 04 mar 2014 13:43

Szukam psychoterapeuty.

Post autor: Bebinia »

Dzień dobry. Poszukuję dobrego psychoterapeuty, który pracuje z trudną młodzieżą. Okolice: Warszawa, Kraków, Katowice, ewentualnie Gdańsk. Potrzebuję pomocy dla nastolatki po traumie, z FAE i prawdopodobnie RAD.
Magdalena Kruk
Ekspert Bociana
Ekspert Bociana
Posty: 174
Rejestracja: 24 lip 2012 15:50

Re: Szukam psychoterapeuty.

Post autor: Magdalena Kruk »

Dzień dobry,
jest mi bardzo trudno polecić konkretną osobę, która zajmowałaby się kompleksowo wszystkimi trudnościami, o których Pani pisze. Traumą zajmuje się chociażby Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę (dawniej Fundacja Dzieci Niczyje). Ośrodki zajmujące się zaburzeniami ze spektrum FAE / FAS znajdzie Pani tutaj - http://www.ciazabezalkoholu.pl/diagnoza-i-terapia
Zaburzeniom związanym z RAD w moim przekonaniu najlepiej jest stawić czoła w trakcie terapii prowadzonej rodzinnie / systemowo, bo więzi dotyczą wszystkich członków rodziny.
Niewiele w mojej odpowiedzi konkretów, ale mam nadzieję, że uda się Państwu znaleźć kogoś zaufanego. Jeśli mogę w czymś pomóc, proszę pisać.
Pozdrawiam,
Magda Kruk-Rogucka
Ignis
Posty: 237
Rejestracja: 29 lut 2004 01:00

Re: Szukam psychoterapeuty.

Post autor: Ignis »

Polecam Ośrodek Terapii Traumy Oddech. W Warszawie.
starania od 04.2008 (mutacja MTHFR, MAR-test 40%, 4xIUI, 1xIMSI, 3 cb)
2013:adoptowałam moją pierwszą córeczkę
2015:urodziła się moja druga córeczka
2018: 7tc, drugiego cudu nie będzie...
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Po adopcji - pytania do eksperta”