AKUPUNKTURA w leczeniu nieplodnosci - cz. II

Forum poświęcone wymianie doświadczeń na temat diagnostyki niepłodności: badania i ich wyniki, zabiegi, leki (działanie, skutki uboczne); metody wspomaganego rozrodu - IUI, IVF, ICSI.

Moderator: Moderatorzy jak się leczyć

ODPOWIEDZ
kapik
Posty: 9
Rejestracja: 06 wrz 2017 14:31

Re: AKUPUNKTURA w leczeniu nieplodnosci - cz. II

Post autor: kapik »

My stosowaliśmy akupunkturę przed jednym z transferów ale niestety ani nie przyczyniła się do sukcesu ani nie poprawiła endometrium... Ciążą zakończył się transfer bez akupunktury.. Nie zmienia to faktu, że na pewno warto próbować wszystkiego, może pomoże..:)

Pozdrawiam
Kacper
desirre90
Posty: 24
Rejestracja: 08 lip 2018 20:40

Re: AKUPUNKTURA w leczeniu nieplodnosci - cz. II

Post autor: desirre90 »

My probowaliśmy ale niestety nie przyniosło oczekiwanych rezultatów...
anemar
Posty: 3
Rejestracja: 03 paź 2018 08:29

Re: AKUPUNKTURA w leczeniu nieplodnosci - cz. II

Post autor: anemar »

Hej

Wracam z tematem akuopunktury przy leczeniu niepłodności męskiej. Czy ktoś ostatnio korzystał z pomocy Trea Warszawa, lekarz L.S. ?
Niepłodna
Posty: 109
Rejestracja: 25 paź 2018 19:34

Re: AKUPUNKTURA w leczeniu nieplodnosci - cz. II

Post autor: Niepłodna »

Kochane i kochani; uzyskałam zgodę moderatorów na umieszczenie ankiety do pracy mgr Ocena sposobu żywienia par z zaburzeniami płodności z zastosowaniem Indeksu Prozdrowotnej Diety. Oczywiście podzielę się wynikami. Jeśli chcecie się sprawdzić lub przysłużyć nauce zapraszam: ANKIETA JEST SKIEROWANA DO PAR - patrzymy na dwójkę jak na jedno ciało :-D
https://www.interankiety.pl/i/LoKnl66G

Jestem Dietetykiem i też osobą niepłodną, dlatego też z osobistych względów to badanie jest dla mnie ważne ;-)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jak się leczyć?”