Norprolac

Forum poświęcone wymianie doświadczeń na temat diagnostyki niepłodności: badania i ich wyniki, zabiegi, leki (działanie, skutki uboczne); metody wspomaganego rozrodu - IUI, IVF, ICSI.

Moderator: Moderatorzy jak się leczyć

ODPOWIEDZ
Anouk
Posty: 2
Rejestracja: 23 kwie 2014 16:40

Norprolac

Post autor: Anouk »

Witam
Jakis rok temu dowiedziałam się, że mam mikrogruczolaka. Zrobiłam badanie krwi, poniewaz moja f. lutealna trwała ok 7 dni, miałam tez ciągłe problemy z trądzikiem.Po badaniu krwi od razu wysłano mnie na MRI. Dostałam Norprolac, 2 tabletki na dzień.Po ok 2-3 m-cach prolaktyna spadła.Okres jednak dalej nieregularny. W grudniu zaszłam w ciąże. Musiałam przestać brać Norprolac.W 7tc miałam USG dopochwowe, serduszko biło, po czym po kilku godzinach dostałam krwawienia.Mieszkam w Holandii. To był piątek wieczór.Weekend.Lekarze nie pracują.Zadzwoniłam do położnej.Powiedziała, że jeśli to poronienie to nic już nie można zrobić.Umówiła mnie na poniedziałek na USG. OKazało się że serce już nie bije. Teraz boję się, żeby sytuacja się nie powtórzyła.CZy odstawienie leku mogło być przyczyną, może USG, a może miałam pecha?
Jak to jest z tym Norprolakiem, lekarze nie chcą udzielić odpowiedzi, od neurologa wiem jednak, ze sa kobiety ktore kontynuowały Norprolac w ciazy i urodziły zdrowe dzieci.
Anouk
Awatar użytkownika
Justyna85
Posty: 17
Rejestracja: 30 lis 2014 23:52

Norprolac i przeziębienie

Post autor: Justyna85 »

Kochane, potrzebuję Waszej pomocy. Biorę Norprolac i dopadło mnie przeziębienie. Chciałbym coś wziąć typu Polopiryna Complex, Nurofen Zatoki, albo coś co odblokuje mi nos - mogą być krople typu Otrivin lub coś podobnego. Nie wiem z czym mogę Norprolac połączyć. Może któraś z Was przechodziła przeziębienie i lekarz powiedział Wam co można wziąć. Będę wdzięczna za wszystkie informacje.
Start - październik 2014:
obniżona jakość nasienia + hiperprolaktynemia + ???
owulacja obecna
Marianna Obit
Posty: 1
Rejestracja: 03 lis 2018 23:32

Re: Norprolac

Post autor: Marianna Obit »

Justyna85 pisze:Kochane, potrzebuję Waszej pomocy. Biorę Norprolac i dopadło mnie przeziębienie. Chciałbym coś wziąć typu Polopiryna Complex, Nurofen Zatoki, albo coś co odblokuje mi nos - mogą być krople typu Otrivin lub coś podobnego. Nie wiem z czym mogę Norprolac połączyć. Może któraś z Was przechodziła przeziębienie i lekarz powiedział Wam co można wziąć. Będę wdzięczna za wszystkie informacje.
Witam! Sprawdź sobie interakcje leku Norprolac z innymi lekami. Pozdrawiam serdecznie :)
Sprawdź jak poprawnie stosować leki.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jak się leczyć?”