ciąża po poronieniu

Jak z tego wyjść, co dalej robić?

Moderator: Moderatorzy poronienia

ODPOWIEDZ
Ani@@
Posty: 1
Rejestracja: 28 lis 2017 23:48

ciąża po poronieniu

Post autor: Ani@@ »

Witam,
na końcu września poroniłam w 10tyg ciąży. Teraz podejrzewam, że jestem w ciąży ale ogromnie obawiam się powtórki. Na wszelki wypadek postanowiłam przed wizytą u ginekologa zrobić sobie wyniki krwi. HCG wyszło mi 3137, co mieści się w kilku przedziałach a niestety nie wiem kiedy miałam owulację, bo od poronienia nie dostałam jeszcze miesiączki...
Martwią mnie wyniki: erytrocyty 5,19, płytki krwi 446 i za niski MPV - 6,9. Do tego zrobiłam pakiet hormonalny gdzie TSH wyszło 2,568, FSH - 0,72, LH - 0,25, Estradiol - 384,40, Progesteron 14,19, Prolaktyna - 18,61 a Testosteron - 118,33.
Nie wiem co mam myśleć, bo tak wysoki testosteron a do tego za niski MPV i TSH nie mieszczący się w normie dla I trymestru ciąży...
Czy słusznie obawiam się utrzymania tej ciąży? A może nie jest tak źle?
I czy na podstawie tych wyników można określić wiek ciąży (z przedziałów wynika że równie dobrze mogę być w 3 co w 5 tygodniu)?
Bardzo bym chciała żeby tym razem się udało... Bardzo proszę o poradę - wizytę u ginekologa mam dopiero w sobotę.
marta87r
Posty: 2
Rejestracja: 14 lut 2018 11:00

Re: ciąża po poronieniu

Post autor: marta87r »

Ani@@ Cześć Ani@@
Chciałam zapytać jak u Ciebie dalej się wszystko rozwinęło, bo jestem w podobnej sytuacji i nie mogę nigdzie znaleźć odpowiedzi. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Omeliya
Posty: 13
Rejestracja: 20 gru 2018 17:16

Re: ciąża po poronieniu

Post autor: Omeliya »

Cześć dziewczyny. Jak się masz? Proszę, podziel się ze mną? Czy mam podobną sytuację? :cry2: Przy analizach nic nie jest jasne. Zapis do lekarza tylko za tydzień.
I am a woman and I deserve to be happy.
BeaC
Posty: 7
Rejestracja: 13 lut 2019 21:02

Re: ciąża po poronieniu

Post autor: BeaC »

Cześć,
ja pierwsze poronienie miałam w sierpniu 2018 r., w grudniu znowu byłam w ciąży i znowu poroniłam. Jestem obecnie 4 dni po łyżeczkowaniu. Obie ciąże skończyły się w 8 tygodniach z powodu braku tętna. Wtedy lekarz dał nam zielone światło po 2-3 cyklach. Szkoda, że nie zlecił żadnych badań i wszystko jeszcze raz się powtórzyło. Teraz sugerował badania genetyczne dziecka.
Aniołek wrzesień 2018 r.- 8 tc

Aniołek luty 2019 r. - 8 tc.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Poronienia”