Badania preimplantacyjne PGD

Forum poświęcone wymianie doświadczeń na temat diagnostyki niepłodności: badania i ich wyniki, zabiegi, leki (działanie, skutki uboczne); metody wspomaganego rozrodu - IUI, IVF, ICSI.

Moderator: Moderatorzy jak się leczyć

ODPOWIEDZ
kapik
Posty: 9
Rejestracja: 06 wrz 2017 14:31

Re: Badania preimplantacyjne PGD

Post autor: kapik »

MariAnna123 pisze: kapik A co tam u Was ??
Hej! U nas zbliża się 12 tydzień ciąży po w końcu udanym 4 transferze zarodka przebadanego PGD ( drugim transferze PGD+PGS).. stresujemy się USG genetycznym, które zaplanowane jest na przyszły tydzień......


Pozdrawiam
MariAnna123
Posty: 54
Rejestracja: 10 maja 2017 15:09

Re: Badania preimplantacyjne PGD

Post autor: MariAnna123 »

kapik pisze:
MariAnna123 pisze: kapik A co tam u Was ??
Hej! U nas zbliża się 12 tydzień ciąży po w końcu udanym 4 transferze zarodka przebadanego PGD ( drugim transferze PGD+PGS).. stresujemy się USG genetycznym, które zaplanowane jest na przyszły tydzień......


Pozdrawiam

Pięknie , przepięknie . Trzymam mocno kciuki za WAS .
Niepłodna
Posty: 109
Rejestracja: 25 paź 2018 19:34

Re: Badania preimplantacyjne PGD

Post autor: Niepłodna »

Kochani, bardzo proszę o pomoc w wypełnieniu ankiety dla par z zaburzeniami płodności. Ankieta posłuży do celów naukowych. Mam już 22 ankietowane pary potrzeba jeszcze 78 :-)

https://www.interankiety.pl/i/LoKnl66G

Leczyłam się ponad 10 lat w klinikach niepłodności, teraz jako Dietetyk chcę pomagać osobom takim jak ja NIEPŁODNYM. Proszę pomóżcie odpowiedzcie na pytania, kto mi pomoże jeśli nie Wy!!!
Nilson13
Posty: 1
Rejestracja: 13 paź 2020 17:59

Badania preimplantacyjne PGD

Post autor: Nilson13 »

Hej,jestem nowa na forum.Mój mąż jest nosicielem translokacji związanej z chromosomami 13 i 19.Po 3 poronieniach,doczekaliśmy sie zdrowego syna,ma juz 3l.Spelniam swoją obietnice,że jeśli urodze zdrowe dziecko to wpisze to na forum.Teraz chcemy mieć drugie dziecko.Jesli ktos ma pytania proszę śmiało pytać.Pamiętam siebie pare lat temu,jak szukałam informacji jakiejkolwiek czy komuś z translokacja sie udalo.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jak się leczyć?”