WOJEWÓDZTWO MAŁOPOLSKIE

Tu wymieniamy informacje i opinie o klinikach i lekarzach specjalizujących się w leczeniu niepłodności, a także cenach badań, zabiegów.

Moderator: Moderatorzy gdzie się leczyć

Maria87
Posty: 9
Rejestracja: 17 gru 2019 22:26

WOJEWÓDZTWO MAŁOPOLSKIE

Post autor: Maria87 »

Vinni, ja polecam Macierzyństwo. Jestem zadowolona, moim lekarzem prowadzącym jest dr Przybycień.
politik2267
Posty: 47
Rejestracja: 19 paź 2023 19:31

WOJEWÓDZTWO MAŁOPOLSKIE

Post autor: politik2267 »

Rozumiem, że poszukujesz dobrego endokrynologa w rejonie Nowego Sącza lub Krynicy, szczególnie z myślą o konsultacji wyników tarczycy w kontekście planowania ciąży. W poszukiwaniu specjalisty z pewnością warto zasięgnąć opinii innych pacjentów.

Jeśli nie masz przekonania do dotychczasowego lekarza, może być korzystne poszukać rekomendacji https://comprobarlaprimitiva.es/ od osób, które miały podobne potrzeby konsultacyjne. Możesz spróbować zapytać w lokalnych grupach społecznościowych, forum zdrowotnym lub poprzez zapytanie znajomych czy rodziny.

Jeśli jesteś zapisana do Przychodni Specjalistycznej w Nowym Sączu, warto sprawdzić, czy mają w swoim zespole endokrynologa, który spełnia Twoje oczekiwania. Przychodnie często udostępniają informacje o specjalistach pracujących w ich strukturze.

Pamiętaj, żeby również zadzwonić do wybranych gabinetów i zapytać o dostępność terminów oraz wyjaśnić swoje oczekiwania co do konsultacji dotyczącej planowania ciąży.

Jeśli potrzebujesz dodatkowych sugestii lub informacji, chętnie pomogę w miarę mojej możliwości.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdzie się leczyć?”