Po transferze

dr n.med. Tomasz Zbroch
Pracuje w Klinice Rozrodczości i Endokrynologii Ginekologicznej UM w Białymstoku. Poza problemami kluczowymi dla medycyny rozrodu i endokrynlogii ginekologicznej zainteresowania zawodowe skupia na problemach ciąży po technikach medycznych wspomagających zachodzenie w ciążę (AIH, IVF/ICSI) i diagnostyce prenatalnej. Posiada certyfikat ultrasonografii płodu Fundacji Medycyny Płodu w Londynie (FMF).

Moderator: Osoby zatwierdzające - ciąża po leczeniu

ODPOWIEDZ
Fiooona1982
Posty: 2
Rejestracja: 29 wrz 2021 17:50

Po transferze

Post autor: Fiooona1982 »

Witam proszę o zdanie. Wczoraj był 6 dzień po transferze 5 dniowej blastocysty wychodzącej z otoczki. Do przedwczoraj tj. Do 5 dpt żadnych objawow. Wieczorem 5 dpt jednorazowo pojawiło się troszkę krwi. Wczoraj rano zrobiłam tj. 6 dpt, bhc wyszło 14,40 i progesteron 8,99. Pojawił się bol brzucha promieniujący do ud, bol glowy i temperatura skoczyła do 37,4. Było wcześniej 37 do 37,2. Dziś już prawie nie boli brzuch, glowa nadal. Lekarz kazalzwiejszyx duphasto do 3x2. Proszę o opinię.
Tomasz Zbroch
Ekspert Bociana
Ekspert Bociana
Posty: 1184
Rejestracja: 27 sie 2012 18:33

Po transferze

Post autor: Tomasz Zbroch »

Tylko poczekać ... takie HCG róneiż może wynikać np z podanych leków (trigger z Ovitrelle) a na poziom PRGS nie wpływa przyjmowany Duphaston.
Pozdrawiam Tomasz Zbroch.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ciąża po leczeniu niepłodności - pytania do eksperta”