Wysoki dheas04

dr n. med. Jan Domitrz
Od 1989 roku pracuje w Zakładzie Endokrynologii Ginekologicznej AM w Białymstoku kierowanym przez dr hab. Sławomira Wołczyńskiego. Od 1991 roku jest członkiem Zespołu IVF ET kierowanego przez prof. Mariana Szamatowicza. Zajmuje się szeroko rozumianą medycyną rozrodu a w szczególności endokrynologią rozrodu oraz embriologią. Przyjaciel Naszego Bociana.

Prof. dr hab. Jacek Szamatowicz
Od 1990 roku pracuje w Klinice Ginekologii AM w Białymstoku kierownej przez prof. Mariana Szamatowicza. Od 1993 czynnie uczestniczy w pracach zespołu pozaustrojowego zapłodnienia. Tematem szczególnego zainteresowania jest medycyna rozrodu oraz endoskopia.

Moderator: Osoby zatwierdzające - niepłodność

Zablokowany
edzia91
Posty: 1
Rejestracja: 19 mar 2022 12:59

Wysoki dheas04

Post autor: edzia91 »

Dzień dobry, We wrześniu zrobiłam wyniki dheas04 i wyszło mi 720 przy normie 340 .Byłam u endokrynologa ktory dał mi 1mg pani dexamethasonu żeby wziasc jedna tabletkę i zrobić badania na następny dzień i zobaczyć ile spadło i spadło o połowę.potem nic już niebralam bo staram się o dziecko.i w listopadzie wzrosło do 550 a wczoraj już 650.i niewiem co robić?na tomografii nic nie wyszło niema guzów wszystko ok.endokrynolog chce mnie leczyć dopiero po ciąży ale jak tu zajść z taki wynikami.niewiem co robić?
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Niepłodność - pytania do eksperta z Białegostoku”