Prośba o interpretacje wyników

dr n. med. Jan Domitrz
Od 1989 roku pracuje w Zakładzie Endokrynologii Ginekologicznej AM w Białymstoku kierowanym przez dr hab. Sławomira Wołczyńskiego. Od 1991 roku jest członkiem Zespołu IVF ET kierowanego przez prof. Mariana Szamatowicza. Zajmuje się szeroko rozumianą medycyną rozrodu a w szczególności endokrynologią rozrodu oraz embriologią. Przyjaciel Naszego Bociana.

Prof. dr hab. Jacek Szamatowicz
Od 1990 roku pracuje w Klinice Ginekologii AM w Białymstoku kierownej przez prof. Mariana Szamatowicza. Od 1993 czynnie uczestniczy w pracach zespołu pozaustrojowego zapłodnienia. Tematem szczególnego zainteresowania jest medycyna rozrodu oraz endoskopia.

Moderator: Osoby zatwierdzające - niepłodność

Zablokowany
artroskopia
Posty: 2
Rejestracja: 18 lis 2022 13:04

Prośba o interpretacje wyników

Post autor: artroskopia »

Witam :) mam nadzieję że uzyskam odpowiedź...otóż jestem tata i mam jedno szczęście :love: ale chcielibyśmy z żoną mieć drugie niestety nic nie idzie proszę tylko mi napisać czy będzie coś z tego czy nie...zacznę od tego ze jestem po nowotworze jądra które zostało wycięte i mój testosteron do wysokich nie należy ponadto żona miała ciąże poza maciczną...od tego czasu po tych przejściach nic nam nie wychodzi... a o to moje wyniki:
witam czy jest szansa czy nie ma jej w ogóle...
1.ciągłość lepkość - prawidłowa
2.objętość 2,9ml
3.upłynnienie 8,3
4.Ilość plemników w 1ml - 28,8 :(((
5.całkowita ilość plemników w ejakulacie - 83,5ml
6.ruch postępowy 31% w tym szybki 7%
7.ruch całkowity 40%
8.plemniki prawidłowe 2%
9.plemniki patologiczne 98% (pat główki 98% , pat wstawki 46%, pat witki 33%, nieprawidł wakuolizacja 53%)
10.VIABILITY (plem żywe 70%)
11.HOST 68% (koncentracja komórek okrągłych 2,0mln/ml , w tym komórek spermatogenezy 0,8ml/ml ,w ty leukocytów 1,2 mln/ml)
dodam że jestem po raku jądra które zostało wycięte i mam obniżony testosteron ponadto mam jeszcze takie wyniki
FSH - 16,59 dużo poza normą
LH 8,55
PRL 11,25
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Niepłodność - pytania do eksperta z Białegostoku”