Praca zdalna a opieka nad dzieckiem

Wolne rozmowy na wszelkie tematy, związane i nie związane z tematyką innych forów bociana.

Moderator: Moderatorzy HydePark

ODPOWIEDZ
magdan90

Post autor: magdan90 »

Czy ktoś z Was pracuje zdalnie? :) Macie swoje miejsce do pracy w domu, a jak wygląda kącik dla maluszka - niemowlaka? W co warto się wyposażyć, chcąc zająć maluszka na dłuższy czas? Jakie produkty polecacie?
Wakor24

Post autor: Wakor24 »

to nie jest prosty temat... przez jakiś czas pracowaliśmy oboje online z domu i naprawdę ciężko było pogodzić wszelkie obowiązki. wbrew pozorom praca staje się według mnie mniej wydajna. chyba że ktoś mieszka samodzielnie

https://streamonline.pl/

kogas

Post autor: kogas »

Pracuję w domu, a dzieci w szkole i przedszkolu. Ciężko mi to sobie wyobrazić, gdybym miała pracować z nimi.
Cóż... pewnie by mnie to kosztowało sporo stresu, bo oni zawsze czegoś akurat potrzebują ;-)
Ale z tego, co czytałam na https://ad-work.pl/, coraz więcej osób tak pracuje ;-)
watson111

Post autor: watson111 »

Dzięki za post
kilmondo

Post autor: kilmondo »

Żyjemy w epoce niekończącego się postępu - postęp i rozpowszechnienie nowoczesnych technologii dotyka każdego aspektu naszego życia publicznego i prywatnego. Postępujące zmiany technologiczne dotknęły również branżę finansowo-pożyczkową, czyli mikrokredytów. Jeśli jesteś zainteresowany, powinieneś spróbować Pozyczka Pieniedzy Online . Kredyty bankowe zostały zastąpione przez szybkie kredyty - nową i szybką usługę, zastępującą długie kolejki w oddziałach banków i tygodnie oczekiwania na decyzję w sprawie wniosku kredytowego.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hydepark”