Zdjęcia dziecka w internecie

radości i sukcesy ale również problemy, z którymi rodziny adopcyjne mogą się spotkać już po adopcji

Moderator: Moderatorzy po adopcji

ODPOWIEDZ
szymon189
Posty: 25
Rejestracja: 17 maja 2015 11:32

Zdjęcia dziecka w internecie

Post autor: szymon189 »

Od dziś jesteśmy już pełnoprawnymi rodzicami naszego kochanego dziecka (po rozprawie sądowej). Denerwuje nas, że rodz. biol. mają w internecie zdjęcia naszego dziecka, jakby byli kochającą się rodziną. Bardzo nas to denerwuje. Czy jest jakaś szansa, aby to zniknęło? Zdjęcia są na portalu f...
Awatar użytkownika
Pikuś Incognito
Moderator
Posty: 452
Rejestracja: 29 gru 2015 22:11

Re: Zdjęcia dziecka w internecie

Post autor: Pikuś Incognito »

Nie sądzę, aby była jakakolwiek możliwość usunięcia zdjęć dzieci z przeszłości. Rodzice biologiczni , mieli wówczas do tego prawo (bo jeszcze byli opiekunami prawnymi).
Zastanawiam się jednak nad inną kwestią. Zmieniliście swoim adoptowanym dzieciom imiona, denerwują was te zdjęcia. Czy nie chcecie za bardzo odciąć się od historii dzieci? One kiedyś będą chciały do tego wrócić. Kiedyś zadadzą pytanie „dlaczego zmieniliście mi imię?”.
Nie pytaj "dlaczego?". I tak nie uzyskasz odpowiedzi.

Adres bloga o naszym pogotowiu:
http://pikusincognito.blogspot.com
Hephalump
Posty: 75
Rejestracja: 12 mar 2018 09:21

Re: Zdjęcia dziecka w internecie

Post autor: Hephalump »

szymon189 Zdjęcia moich corek cały czas wiszą w galerii internetowej DD. Są ładne i... Mają juz wartość tylko archiwalna. Tak sie dzieci zmieniły w ciągu 2 lat.
Natomiast sam staram sie nie publikować w sieci zbyt wyraźnych zdjęć swoich dzieci.

Pozdr
M
Gerwazy Duda
Posty: 1
Rejestracja: 21 sie 2023 13:28

Zdjęcia dziecka w internecie

Post autor: Gerwazy Duda »

Szymon, chcę ci pogratulować powiększenia rodziny. Jeśli chodzi o zdjęcia, lepiej, jeśli tylko ty masz zdjęcia dziecka. Ogólnie uwielbiam zdjęcia rodzinne. A w moich projektach lubię wykorzystywać kuchnie zdjęcia Odkryłem takie obrazy dzięki temu marketplace. Istnieje również ogromna różnorodność kreatywnych filmów i muzyki. Szczerze mówiąc, dla mnie jest to jedna z najlepszych platform, która łączy autorów wysokiej jakości licencjonowanych treści z kupującymi i pomaga profesjonalistom z całego świata w realizacji ich najlepszych projektów. Teraz codziennie odwiedzam ich stronę i jest to najlepsze miejsce na inspirację.
James929
Posty: 20
Rejestracja: 14 wrz 2023 22:52

Zdjęcia dziecka w internecie

Post autor: James929 »

Rozumiem, jak cenne są dla Ciebie zdjęcia Twoich córek. Dzieci szybko rosną, zmieniają się, a zdjęcia stają się jak kapsuła czasu. To zrozumiałe, że chciałbyś zatrzymać te chwile. Wartość archiwalna zdjęć jest nieoceniona.

Co do publikowania zdjęć dzieci w sieci, to zdecydowanie ważne podejście. Bezpieczeństwo i ochrona prywatności dzieci są priorytetem. Wirtualna пин ап кз казино przestrzeń może być miejscem pięknym, ale i wymagającym ostrożności, zwłaszcza jeśli chodzi o prywatne sprawy i zdjęcia dzieci. W pełni popieram Twoją dbałość o ich bezpieczeństwo online.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Po adopcji”