PSYCHOLOG / PSYCHIATRA / PSYCHOTERAPEUTA - lista adresów

Pamiętaj że nie jesteś sam w walce z niepłodnoscią! Na tym podforum piszemy o targajacych nami uczuciach. O naszych największych radościach i ogromnych smutkach. Staramy się sobie wzajemnie pomóc, a przez to pomagamy także samemu sobie.

Moderator: Moderatorzy Muszę o tym porozmawić

Imaginification
Posty: 116
Rejestracja: 10 paź 2015 15:10

Re: PSYCHOLOG / PSYCHIATRA / PSYCHOTERAPEUTA - lista adresów

Post autor: Imaginification »

W Invimedzie w Warszawie pracuje wspaniała pani psycholog Dorota Gawlikowska. Bardzo kompetentna i pomocna - wizyta 100 zł za godzinę.
Co jakiś czas Invimed organizuje też niepłodne warsztaty dla niepłodnych par, które prowadzi p. Dorota. Bardzo polecam! Mi i mężowi bardzo rozjaśniły w głowie i pomogły się ogarnąć. Te warsztaty mają bardziej formę wykładu. Nie trzeba się wypowiadać, nie ma żadnych zadań w grupach, itp.
Wiem, że p. Dorota prowadzi też grupę wsparcia dla niepłodnych osób, ale nie brałam udziału (nie pasowały mi godziny), więc się nie wypowiadam.

U psychiatry po zaświadczenie o adopcji byliśmy z mężem w Pruszkowie na osławionej ul. Promyka. Mieliśmy spotkania z p. dr. Celką. Też super kobitka - spokojna, rzeczowa, normalna. Wizyta 170 zł. Dobry, szybki dojazd obwodnicą i autostradą na Poznań.

starania od 2011

mamy kwalifikację i ukończony kurs na RA, czekamy na nasze dziecko :)


Patryck30
Posty: 1
Rejestracja: 24 paź 2022 13:47

PSYCHOLOG / PSYCHIATRA / PSYCHOTERAPEUTA - lista adresów

Post autor: Patryck30 »

Jasne, że tak! wiadomo, że z problemami natury psychicznej boryka się wiele osób i mogą to być drobne rzeczy, z którymi i tak warto walczyć! Więcej dowiecie się na stronie https://www.psychoterapia-par.pl/poznan/
politik2267
Posty: 21
Rejestracja: 19 paź 2023 19:31

PSYCHOLOG / PSYCHIATRA / PSYCHOTERAPEUTA - lista adresów

Post autor: politik2267 »

To wspaniałe, że znalazłeś pomocną rękę wsparcia w Pani psycholog Dorocie Gawlikowskiej w Invimedzie. Przydatne warsztaty i grupa wsparcia są bezcennymi zasobami dla par borykających się z niepłodnością.

Czy możesz podzielić się, co konkretnie wniosłeś z tych warsztatów? Czy były jakieś konkretne porady czy narzędzia, które pomogły Ci i guardastorie Twojemu mężowi? Odkrywanie takich zasobów wsparcia może być niezwykle wartościowe dla osób przechodzących przez trudny proces niepłodności.
pracodawcy
Posty: 5
Rejestracja: 13 maja 2023 13:01

PSYCHOLOG / PSYCHIATRA / PSYCHOTERAPEUTA - lista adresów

Post autor: pracodawcy »

Specialiści zdrowia psychicznego z całej Polski mają swoje profile i oferty świadczonych usług na stronie Psychologuj.pl.

https://poezja.net/

ODPOWIEDZ

Wróć do „Muszę o tym porozmawiać”