RADOM

Archiwum forum "Gdzie się leczyć?"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Awatar użytkownika
dootii
Posty: 24
Rejestracja: 29 sty 2010 01:00

Post autor: dootii »

Jga - a jaki test robiłaś? najpewniejszy jest z krwi a nie ten domowy z moczu - czesto sie zdaża ze po IUI dziewczyny robiły test domowy to nie wychodził dopiero z krwi ale to po ok 10-14dniach po zabiegu.
Awatar użytkownika
Jga
Posty: 8
Rejestracja: 22 lut 2010 01:00

Post autor: Jga »

dotii robiłam test domowy dziś12 dzień po iui
Awatar użytkownika
Gość

Re: Gdzie się leczyć - Radom

Post autor: Gość »

Czy ktoś tu jeszcze zagląda? Proszę o opinie na temat dr kielskiego i woźniaka.
Awatar użytkownika
socrates
Posty: 17
Rejestracja: 21 lut 2010 01:00

Re: Gdzie się leczyć - Radom

Post autor: socrates »

Hej!
Dawno tutaj nie zaglądałam. Nasz regionalny wątek umarł śmiercią naturalną. Oby to oznaczało, że coraz mniej dziewczyn z Radomia i okolic ma problemy z zajściem w ciażę.
Osobiście mogę polecić dr Woźnika. Lecze się u niego od roku. Już raz się udało ale poroniłam :( Teraz działamy znowu. Oby tym razem z pełnym sukcesem.
Drugiego doktora nie znam więc nie będe się wypowiadać.
Pozdrawiam!!
Awatar użytkownika
Gość

Re: Gdzie się leczyć - Radom

Post autor: Gość »

Czy mogłabyś napisać aktualny adres i nr telefonu do woźniaka? Jakie masz problemy i jak Cię leczy? Ile bierze za wizyty? Kiedy przyjmuje, ile się czeka na wizytę? Czy to prawda że w radomiu robi inseminację? Teraz chodzę od września do kielskiego, ale nic z tego nie wynika mimo tak długiego czasu i myślę nad zmianą lekarza - może woźniak będzie lepszy. Byłabym wdzięczna gdybyś mogła napisać wszystkie spostrzeżenia. Ja mam problem z brakiem jajeczkowania i cieniutkim endometrium. Jutro znów jadę na monitoring i pewnie znów będzie beznadziejnie. W ciąży nie byłam nigdy:(
Awatar użytkownika
moniapiter4
Posty: 9
Rejestracja: 18 lut 2010 01:00

Re: Gdzie się leczyć - Radom

Post autor: moniapiter4 »

Witam dziewczyny!Dawno nie zagladałam na bocianka lecze sie u dr.Zamory w wa-wie wrażenia pozytywne>Teraz czeka mnie 1 ivi bardzo sie boje.Diagnoza :zbyt mała ruchliwość plemniczków meza(leniuszki;))i to tez może byc jakaś mała przeszkoda i moje pęchżyki które rosną nie równo):mam nadzieje że jakos to bedzie i doczekam się malenstwa;)Pozdrawiam was i życzę powodzonka :)

Dodane -- 07.07.2010, 13:06 --

A co dr,wożniaka z tego co wiem z większymi zabiegami takimi jak np. ivi odsyła do w-wy.Ale teraz sie nie orientuję.
Awatar użytkownika
socrates
Posty: 17
Rejestracja: 21 lut 2010 01:00

Re: Gdzie się leczyć - Radom

Post autor: socrates »

do Annzak
Namiary do doktora Woźniaka: tel.:48 362-57-19
Przyjmuje na ul. Focha, w budynku kwiaciarek.
Na wizyte czeka się różnie, raz tydzień, drugi ok. miesiąca. Nie wiem od czego to zależy.
Koszt wizyty wynosi 80 złotych (wywiad lekarski+badanie+USG)
Sam wywiad lekarski kosztuje 50 złotych (np. monitoring)
Pan doktor nie należy do lekarzy, którzy naciągają. Kilka razy zdazyło mi się, że nic nie wziął za wizytę.
U mnie ogólnie wszystko jest w porzadku, jest jajeczkowanie, pojawia się dominujący pęcherzyk, pęka, ale u mojego małżonka kiepsko z nasieniem.
Lecześ się na niedoczynność tarczycy więc to moze to cały winowajca.
Trafiliśmy do jednego profesora w Warszawie, który przepisał mężowi dwumiesięczną kurację Pregnylem (na podwyższenie testosteronu). Po tym czasie zaszłam w ciążę (po monitoringu i podaniu Pregnulu przez dr Woźniaka) ale niestety poroniłam w 4 tygodniu. Także nasienie musiało się poprawić.
Od poronienia mineło 3 miesiące więc znowu zaczynamy działać.
Oby tym razem z pozytywnym skutkiem:)

Dodane -- 08.07.2010, 09:39 --

dr Woźniak robi IUI na miejscu w Radomiu.
Nie wiem ile kosztuje ale z tego co słyszałam to połowe tego ile trzeba zapłacić w Novum.
Awatar użytkownika
Gość

Re: Gdzie się leczyć - Radom

Post autor: Gość »

Dzięki:) na pewno się do niego zapiszę i zobaczymy...

Dodane -- 09.07.2010, 08:35 --

Więc jadę do woźniaka za tydzień. Oby to był strzał w dziesiątkę.
Awatar użytkownika
socrates
Posty: 17
Rejestracja: 21 lut 2010 01:00

Re: Gdzie się leczyć - Radom

Post autor: socrates »

annzak
oby Tobie poszczęściło się podobnie jak mnie. Wczoraj byłam u pana doktora, jestem w ciąży:)
Oby tym razem wszystko zakończyło się szczęśliwie.
Awatar użytkownika
Gość

Re: Gdzie się leczyć - Radom

Post autor: Gość »

Sokrates
W takim razie gratuluję i trzymam kciuki za pomyślny dalszy ciąg:)
Napisz mi jeszcze jaki jest ten pan doktor? Chodzi mi o to czy jest dokładny, dobrze zorganizowany, i czy przystępny, jak sie z nim rozmawia? Ten mój dotychczasowy gin taki jest, zawsze mi wszystko mówił i jak od niego wychodziłam to nie było niedopowiedzeń, wiedziałam co i jak, nie musiałam się niczego domyślać. Robił mi dokładny plan działania. Chciałabym żeby u Woźniaka też tak było. Zanim trafiłam do obecnego gina byłam u lekarza, który mnie po chamsku zlekceważył i teraz czuję lekki niepokój przed nowym. Pozdrawiam:)
Awatar użytkownika
socrates
Posty: 17
Rejestracja: 21 lut 2010 01:00

Re: Gdzie się leczyć - Radom

Post autor: socrates »

annzak pisze:Sokrates
W takim razie gratuluję i trzymam kciuki za pomyślny dalszy ciąg:)
Napisz mi jeszcze jaki jest ten pan doktor? Chodzi mi o to czy jest dokładny, dobrze zorganizowany, i czy przystępny, jak sie z nim rozmawia? Ten mój dotychczasowy gin taki jest, zawsze mi wszystko mówił i jak od niego wychodziłam to nie było niedopowiedzeń, wiedziałam co i jak, nie musiałam się niczego domyślać. Robił mi dokładny plan działania. Chciałabym żeby u Woźniaka też tak było. Zanim trafiłam do obecnego gina byłam u lekarza, który mnie po chamsku zlekceważył i teraz czuję lekki niepokój przed nowym. Pozdrawiam:)
Jeżeli chodzi o pana doktora to opinie są różne. Są pacjentki, które uważają, że jest małomówny, że trzeba od niego wyciągać informację. Ja mam na ten temat inne zdanie. W czasie mojej wizyty głównie mówi pan doktor, tłumaczy co i jak, co będziemy robić dalej itd
Ale to sprawa bardzo indywidualna. Musisz iść osobiscie i sama się przekonać, czy dr Woźniak Ci pasuje. Napewno podchodzi do sprawy bardzo rzetelnie, nie lekceważy problemu.
Pozdrawim i życzę sukcesów:-)
Awatar użytkownika
Gość

Re: Gdzie się leczyć - Radom

Post autor: Gość »

Dzięki za odpowiedź:)
Awatar użytkownika
fifka
Posty: 642
Rejestracja: 25 sty 2011 19:36

Re: Gdzie się leczyć - Radom

Post autor: fifka »

hej dziewczyny ja lecze sie u dr. wróblewskiego czy któraś z was miała z nim do czynienia
2009 HSG-ok Lapa.Histe
04.05 1 IUI :(
| ICSI nie udane :
|| crio nie udane :(
kwalifikacja ivf
08.01.14 stymulacja
18.01.14.punkcja
23.01.14 transfer
Wielka nadzieja zostać Mama
BHCG 11dz-234, 13dz-622
26.02.14 Widziałam Serduszko
22.09.14 NASZE SZCZESCIE LILIANA :)
lenaradom
Posty: 1
Rejestracja: 24 sty 2011 20:28

Re: Gdzie się leczyć - Radom

Post autor: lenaradom »

Hej chciałam zapytać o wasze opinie na temat lekarza Marcina Woźniaka chodze do niego ...staram sie o dziecko... ale trudno mi ocenić narazie jego działania Czy on pracuje w szpitalu? Czy pacjetki mają kontakt z nim telofoniczy prywatny ...w przypadku jak prowadzi ciąży?
Awatar użytkownika
pecora_nera
Posty: 5
Rejestracja: 10 lut 2011 13:46

Re: Gdzie się leczyć - Radom

Post autor: pecora_nera »

Hej dziewczyny :)
Staram się z mężem o dziecko od roku i nic :(Już po woli tracę nadzieję:( Chodziłam do doktora Dariusza Skałbani ale nie byłam zadowolona i koleżanka poleciła mi panią doktor Monikę Bator. Przyjmuje tylko w weekendy bo na co dzień pracuje w Warszawie w jakiejś klinice.Wizytę mam 19 lutego, zobaczymy co mi powie i jakie badania zleci.
Słyszała może któraś z Was coś o tej doktor?? A może któraś była u tej pani na wizycie??
Z góry dziękuję za odpowiedz:)
Pozdrawiam
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Gdzie się leczyć?”