Udało mi sie po 10 latach

Forum poświęcone wymianie doświadczeń na temat diagnostyki niepłodności: badania i ich wyniki, zabiegi, leki (działanie, skutki uboczne); metody wspomaganego rozrodu - IUI, IVF, ICSI.

Moderator: Moderatorzy jak się leczyć

ODPOWIEDZ
Edyta_Beata
Posty: 1
Rejestracja: 05 sty 2011 20:14

Udało mi sie po 10 latach

Post autor: Edyta_Beata »

Moja córka ma już prawie 8 lat a ja wciąż zastanawiam się jak to się stało, że po 10 latach nieudanych prób udało mi doczekać potomstwa. Mam kilka hipotez ale jedna wydaje mi się bardzo intrygująca. Aby udowodnić lub obalić tą przyczynę potrzebuję przeanalizować jak najwięcej przypadków par, które długo i bezowocnie starają się o dziecko oraz nie ma uchwytnej akademickiej przyczyny niepłodności. Ja mam Hashimoto i PCOS więc to nie wyklucza. Jeżeli ktoś byłby chętny dowiedzieć się więcej proszę o kontakt. Pozdrawiam serdecznie Edyta
calbart15
Posty: 1
Rejestracja: 26 sty 2021 20:04

Udało mi sie po 10 latach

Post autor: calbart15 »

Ja bym była chętna. W tym roku minie 11 lat starań.. Idiopatyczna niepłodność. Niedoczynność tarczycy ale bez Hashimoto. Pozdrawiam

Ilo


AnusKa83
Posty: 11
Rejestracja: 21 maja 2021 09:32

Udało mi sie po 10 latach

Post autor: AnusKa83 »

Gratuluje, jak czytam takie historię to mam siły walczyć dalej
calistas
Posty: 9
Rejestracja: 30 mar 2022 00:02

Udało mi sie po 10 latach

Post autor: calistas »

Dzień dobry :),
przygotowuję pracę badawczą w dziedzinie Psychologii. W badaniach skupiam się na tym, co wpływa na kondycję emocjonalną kobiet przystępujących do procedury in vitro, aby ustalić jak najbardziej efektywnie wspierać emocjonalnie grupę kobiet leczących się z powodu niepłodności. Twój udział w badaniu jest bardzo cenny, zarówno z perspektywy badawczej, jak i tej praktycznej. Dzięki Twojemu zaangażowaniu dowiem się, jak lepiej pomagać innym ludziom.
Bardzo proszę o Twoją pomoc w tym badaniu.

https://forms.gle/quP93Gt7csuce1HU6
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jak się leczyć?”