Klinika niepłodności w Gdyni- która?

Tu wymieniamy informacje i opinie o klinikach i lekarzach specjalizujących się w leczeniu niepłodności, a także cenach badań, zabiegów.

Moderator: Moderatorzy gdzie się leczyć

ODPOWIEDZ
Lorelai
Posty: 1
Rejestracja: 21 sty 2021 14:23

Klinika niepłodności w Gdyni- która?

Post autor: Lorelai »

Witam serdecznie. Od dwóch lat staramy się z mężem bezskutecznie o dziecko i spełnienie naszych marzeń. Ja mam PCOS i brak owulacji, która po stymulacji hormonalnej się pojawia, a mąż ma niskie parametry nasienia i upłynnienie mechaniczne. Po wstępnej konsultacji w Invicta zakfalikowali nas do in vitro. Zastanawiamy się jednak którą z klinik leczenia niepłodności w Gdyni wybrać. Czy są tu jakieś osoby z okolic i mogły by pomóc, doradzić ? Invicta, Invimed czy Gameta w Gdyni??
Julia Kowal
Posty: 2
Rejestracja: 27 lip 2021 14:11

Klinika niepłodności w Gdyni- która?

Post autor: Julia Kowal »

Invicta zdecydowanie przoduje w Trójmieście, czy to w Gdyni czy w Gdańsku. Ja też jestem ich pacjentką, dodatkowo powiem, że przeszłam udane IVF i już jestem na etapie prowadzenia ciąży w klinice :) Jeśli myślisz o in vitro, to ta klinika ma najlepsze statystyki odnośnie powodzeń przy transferach. Zanim się zdecydujesz na placówkę warto poczytać opinie i zrobić dokładny reaserch. Ja tak zrobiłam, zanim się do nich zapisałam i faktycznie, mnie IVF się udało :)
Ewixyz58
Posty: 8
Rejestracja: 21 sty 2021 20:25

Klinika niepłodności w Gdyni- która?

Post autor: Ewixyz58 »

Myślę, że Inivcta jest akurat dobrą decyzją. Już sam fakt, że się zapisałaś właśnie tam na początek świadczy o tym, że wybrałaś to, co umysł Ci podpowiadał za najlepszą opcję. Warto się słuchać swojej intuicji ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdzie się leczyć?”