Prośba o interpretację wyników - wysokie AMH

dr n. med. Jan Domitrz
Od 1989 roku pracuje w Zakładzie Endokrynologii Ginekologicznej AM w Białymstoku kierowanym przez dr hab. Sławomira Wołczyńskiego. Od 1991 roku jest członkiem Zespołu IVF ET kierowanego przez prof. Mariana Szamatowicza. Zajmuje się szeroko rozumianą medycyną rozrodu a w szczególności endokrynologią rozrodu oraz embriologią. Przyjaciel Naszego Bociana.

Prof. dr hab. Jacek Szamatowicz
Od 1990 roku pracuje w Klinice Ginekologii AM w Białymstoku kierownej przez prof. Mariana Szamatowicza. Od 1993 czynnie uczestniczy w pracach zespołu pozaustrojowego zapłodnienia. Tematem szczególnego zainteresowania jest medycyna rozrodu oraz endoskopia.

Moderator: Osoby zatwierdzające - niepłodność

Zablokowany
ire_nka
Posty: 2
Rejestracja: 29 maja 2021 08:45

Prośba o interpretację wyników - wysokie AMH

Post autor: ire_nka »

Bardzo proszę o interpretację wyników. Ja 29 lat, mąż 32 - problem z zajściem w ciąże naturalna, nasienie męża ok (poza ruchliwością na poziomie 20%), u mnie w obrazie USG liczne drobne pęcherzyki. Stymulacja w tym cyklu Gonal f 75 oraz zastrzyk na pęknięcie pęcherzyka.
Pozdrawiam i dziękuję!

TSH 1.57 μlU/ml
LH 6,2 mlU/ml
FSH 5,3 mlU/ml
Prolaktyna 26.95 ng/ml (biorę Castagnus)
Testosteron 27,23 ng/dl
DHEA-S 306 μg/dl

AMH 22,96 ng/ml
Jan Domitrz
Ekspert Bociana
Ekspert Bociana
Posty: 15834
Rejestracja: 14 lut 2002 01:00

Prośba o interpretację wyników - wysokie AMH

Post autor: Jan Domitrz »

Wyniki są prawidłowe na uwagę zwraca wysokie poziom AMH trzeba uważać przy stymulacji Z poważaniem JD
ire_nka
Posty: 2
Rejestracja: 29 maja 2021 08:45

Prośba o interpretację wyników - wysokie AMH

Post autor: ire_nka »

Dziękuję Panie doktorze za odpowiedz.
Mógłby Pan napisac co miał Pan na myśli pisząc zeby uważać przy stymulacji? Biorąc pod uwagę AMH moja rezerwa jest mała czy duża?
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Niepłodność - pytania do eksperta z Białegostoku”