1 trymestr a leki

dr n. med. Jan Domitrz
Od 1989 roku pracuje w Zakładzie Endokrynologii Ginekologicznej AM w Białymstoku kierowanym przez dr hab. Sławomira Wołczyńskiego. Od 1991 roku jest członkiem Zespołu IVF ET kierowanego przez prof. Mariana Szamatowicza. Zajmuje się szeroko rozumianą medycyną rozrodu a w szczególności endokrynologią rozrodu oraz embriologią. Przyjaciel Naszego Bociana.

Prof. dr hab. Jacek Szamatowicz
Od 1990 roku pracuje w Klinice Ginekologii AM w Białymstoku kierownej przez prof. Mariana Szamatowicza. Od 1993 czynnie uczestniczy w pracach zespołu pozaustrojowego zapłodnienia. Tematem szczególnego zainteresowania jest medycyna rozrodu oraz endoskopia.

Moderator: Osoby zatwierdzające - niepłodność

Zablokowany
magdalenka111
Posty: 641
Rejestracja: 12 paź 2011 14:54

1 trymestr a leki

Post autor: magdalenka111 »

W 2013 miałam in vitro i 6 transferów niestety nieudanych .Dzisuaj po tylu latach okazało się ze jestem w ciazy ale jestem pełna obaw bo niestety zażywałam leków bo nie spodziewałam się ze jeszcze kiedyś będę e ciazy.Ostatnia miesiaczka 05.08 od dwóch lat codziennie effectin 75, 23.08 i 10.09 lipoliza iniekcyjna ( preparat lipo lax 20ml skład w 10 mlFosfatydylocholina (PPC) - 1000mg.
Dezoksycholam - 5mg.
Oczyszczone PPC - 99,8%
L-Karnityna - 200mg.) i 12.09 1 tabletka panacit i dopochwowe 1 tab gynoflor No i 42 lata:(jaka jest szansa ze zaszkodziłem tej ciazy? Jakie konsekwencje zażywania tych leków dla dziecka? Prodze o idp
IV IUI:(

I ICSI:(

09.14 I crio:(

10.14 II crio...cb

03.15 III crio:(

04.15 IV crio:cb

TO JUZ JEST KONIEC...

Czekam na mój CUD. Na mój CUD wyśniony, wymarzony, wytęskniony i wybłagany... Wycierpiany i wymodlony. Całkiem mój. Oto czego pragnę. Każdego
Jacek Szamatowicz
Ekspert Bociana
Ekspert Bociana
Posty: 17324
Rejestracja: 24 lip 2002 00:00

1 trymestr a leki

Post autor: Jacek Szamatowicz »

Szanowna Pani
Konsekwencji nie będzie żadnych to nie są jakieś bardzo toksyczne leki
Jacek Szamatowicz
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Niepłodność - pytania do eksperta z Białegostoku”