KLINIKA GAMETA W ŁODZI

Tu wymieniamy informacje i opinie o klinikach i lekarzach specjalizujących się w leczeniu niepłodności, a także cenach badań, zabiegów.

Moderator: Moderatorzy gdzie się leczyć

Awatar użytkownika
MouseHouse
Posty: 1324
Rejestracja: 22 mar 2009 01:00

Re: KLINIKA GAMETA W ŁODZI

Post autor: MouseHouse »

Nie na razie jutro idę do swojej kliniki osobiście spytać jak nasza sprawa wygląda i jak znowu mnie zbyją to od razu składam papiery o zmianę.

To można sobie wybrać? :)
VIII IUI 2008-2013 :(
I IVF 29.XI.13-(bez transferu) :(
II IVF 25.IX.15- Beta 0,1 :(
III IVF 14.VI.16- :(
THE END
nina_80
Posty: 90
Rejestracja: 13 mar 2015 11:08

Re: KLINIKA GAMETA W ŁODZI

Post autor: nina_80 »

MouseHouse pisze:Nie na razie jutro idę do swojej kliniki osobiście spytać jak nasza sprawa wygląda i jak znowu mnie zbyją to od razu składam papiery o zmianę.

To można sobie wybrać? :)
No wiesz dzwonisz i mowisz ze chcesz tego i tego dnia do tego lekarza ;)
Niepłodność idiopatyczna/idiotyczna
5x inseminacja :(
luty 2015 1 inf 8tc :(
czerwiec 2015 crio :(
Grudzien 2015 :( brak mrozaczkow
Maj 2016 7tc :(
Pazdziernik 2016 crio :(

"Tylko upartym sie udaje"!
Awatar użytkownika
MouseHouse
Posty: 1324
Rejestracja: 22 mar 2009 01:00

Re: KLINIKA GAMETA W ŁODZI

Post autor: MouseHouse »

Tu miałam z góry wszystko narzucane i musiałam się dostosować. Nie przywykłam ;)
To będzie misja nie mam pojęcia którego wybrać.
VIII IUI 2008-2013 :(
I IVF 29.XI.13-(bez transferu) :(
II IVF 25.IX.15- Beta 0,1 :(
III IVF 14.VI.16- :(
THE END
nina_80
Posty: 90
Rejestracja: 13 mar 2015 11:08

Re: KLINIKA GAMETA W ŁODZI

Post autor: nina_80 »

Dokladnie! ja tez mialam dylemat , i mimo ze wybralam (droga eliminacji, poprzez dostepnosc w dniu mnie interesujacym;) to nadal mam w glowie czy TEN lekarz to bedzie TEN lekarz...ale co mam byc to bedzie :)
Niepłodność idiopatyczna/idiotyczna
5x inseminacja :(
luty 2015 1 inf 8tc :(
czerwiec 2015 crio :(
Grudzien 2015 :( brak mrozaczkow
Maj 2016 7tc :(
Pazdziernik 2016 crio :(

"Tylko upartym sie udaje"!
Awatar użytkownika
delfinka83
Posty: 38
Rejestracja: 27 kwie 2015 23:06

Re: KLINIKA GAMETA W ŁODZI

Post autor: delfinka83 »

Cześć Dziewczyny! Przymierzam się do Gamety po nieudanym rządowym in vitro w Salve. Proszę napiszcie, którego lekarza polecacie? Zastanawiałam się nad dr n. med. Renatą Banaszczyk - czy któraś z Was leczyła się u tej pani?
Kiedyś byliśmy z mężem na wizycie u dr n. med. Pawła Radwana, ale nie przypadł nam specjalnie do gustu, był mega zakręcony i nie wzbudził w nas zaufania.
Z góry wielkie dzięki za pomoc! Buziaki :)
Awatar użytkownika
avia
Posty: 1226
Rejestracja: 10 sie 2013 14:58

Re: KLINIKA GAMETA W ŁODZI

Post autor: avia »

delfinka83 nam znajomy genetyk polecał tylko właśnie Pawła Radwana, więc może inne dziewczyny pomogą co do wyboru lekarza.
06.2012 początek starań
08.2013 M. OAT
09.2014 polip endometrialny, histeroskopia, abrazja
10.2014 kwalifikacja do BK Novum
11.11.2014 ICSI transfer blastki 4AA :(
15.01.2015 crio dwóch blastusi, 6 dpt :testI: hcg - 62,59, 8 dpt 160,91, 12 dpt 747,91, 14 dpt (N) 1946,6, 20 dpt 14800, 22 dpt serduszko :love:, 35 dpt dwa serduszka :love:
nina_80
Posty: 90
Rejestracja: 13 mar 2015 11:08

Re: KLINIKA GAMETA W ŁODZI

Post autor: nina_80 »

delfinka83 pisze:Cześć Dziewczyny! Przymierzam się do Gamety po nieudanym rządowym in vitro w Salve. Proszę napiszcie, którego lekarza polecacie? Zastanawiałam się nad dr n. med. Renatą Banaszczyk - czy któraś z Was leczyła się u tej pani?
Kiedyś byliśmy z mężem na wizycie u dr n. med. Pawła Radwana, ale nie przypadł nam specjalnie do gustu, był mega zakręcony i nie wzbudził w nas zaufania.
Z góry wielkie dzięki za pomoc! Buziaki :)
Hej :) ja jestem po pierwszej wizycie u dr. Banaszczyk...uczucia mieszane, bo malomowna bardzo, czego sie spodziewalam, bo juz szybciej wyczytalam ze taka owa Pani ;) druga wizyta we wrzesniu dopiero, i mam nadzieje ze Renia sie bardziej otworzy...bralam tez pod uwage M.Radwana, ale w dzien w ktorym planowalam miec pierwsza wizyte nie byl dostepny wiec droga eliminacji wyszla R.B..
Niepłodność idiopatyczna/idiotyczna
5x inseminacja :(
luty 2015 1 inf 8tc :(
czerwiec 2015 crio :(
Grudzien 2015 :( brak mrozaczkow
Maj 2016 7tc :(
Pazdziernik 2016 crio :(

"Tylko upartym sie udaje"!
Awatar użytkownika
abianka
Posty: 76
Rejestracja: 04 paź 2011 13:37

Re: KLINIKA GAMETA W ŁODZI

Post autor: abianka »

Dziewczyny, która leczy się u dr. Pawła Radwana i przechodziła juz procedurę podzielcie się wrażeniami, bo z wpisów za wiele nie wyczytałam ? Mozna pisać na pw jakby co :)
Awatar użytkownika
delfinka83
Posty: 38
Rejestracja: 27 kwie 2015 23:06

Re: KLINIKA GAMETA W ŁODZI

Post autor: delfinka83 »

Dziewczyny, hejka! Mam pytanko, czy was też w Gamecie przymusowo wysłano na histeroskopię przed in vitro? W Salve nie ma takiego przymusu. Nie lubię być stawiana pod ścianą. Wolałabym sama zdecydować czy wykonam to badanie czy też nie. W necie piszą, że wskazaniem do histeroskopii są poronienia, a ja takowych nie miałam więc nie widzę sensu robić tego badania, zwłaszcza że w znieczuleniu ogólnym kosztuje 1500 zł. Lekarz powiedział tylko tyle, że w ich klinice to standard i jest to obowiązkowe badanie przed in vitro. Wkurzona jestem! Eh...
Awatar użytkownika
Marika89
Posty: 988
Rejestracja: 13 mar 2012 09:27

Re: KLINIKA GAMETA W ŁODZI

Post autor: Marika89 »

delfinka83 pisze:Dziewczyny, hejka! Mam pytanko, czy was też w Gamecie przymusowo wysłano na histeroskopię przed in vitro? W Salve nie ma takiego przymusu. Nie lubię być stawiana pod ścianą. Wolałabym sama zdecydować czy wykonam to badanie czy też nie. W necie piszą, że wskazaniem do histeroskopii są poronienia, a ja takowych nie miałam więc nie widzę sensu robić tego badania, zwłaszcza że w znieczuleniu ogólnym kosztuje 1500 zł. Lekarz powiedział tylko tyle, że w ich klinice to standard i jest to obowiązkowe badanie przed in vitro. Wkurzona jestem! Eh...
Ja robiłam to badanie przed IUI ,potem dopiero mieliśmy in vitro. Mnie nikt nie zmuszał ,dotałam skierowanie i zrobiłam. Ja miałam to szczęście,że Gameta miała wtedy podpisaną umowę na histeroskopię z NFZ i nic nie płaciłam.Pozatym nie miałam żadnego znieczulenia. ALe wiesz ,myślę sobie,że warto zrobić to badanie bo ono czasem wiele wyjaśnia (nie wszystko widać na usg)tym bardziej ,że pobierają przy okazji wycinek do badania histopatologicznego
starania od 2007., endo 2 st, PCOS, HSG-ok
2012 2*IUI - :(
2012 ICSI- 8tc dwa aniołki
01.2013 crio :(
04.2013 crio :D
M ur 31.12.2013r
Ja:35 lat
koneffka
Członek Stowarzyszenia
Posty: 2601
Rejestracja: 07 cze 2007 00:00

Re: KLINIKA GAMETA W ŁODZI

Post autor: koneffka »

delfinka83 pisze:W Salve nie ma takiego przymusu.
tutaj się nie zgodzę. Dwa razy robiono mi w salve histeroskopie , a wskazaniem za pierwszym razem był- standard przed in-vitro, a za drugim chyba standard po nieudanym in-vitro... zatem w gamecie oszczędzono mi tego badania.
Uważam, że histero, hsg i laparoskopia to badania, które bezsprzecznie powinny być wykonywane przed in-vitro.
7 IUI, IVF

ICSI i jest :
Córeczka

Au naturel : Syneczek

crio - jedna krecha
olik88
Posty: 54
Rejestracja: 31 sty 2015 14:23

Gameta Rzgow

Post autor: olik88 »

Cześć Kobitki :) Czy jest jakaś duszyczka która mogłaby opowiedzieć jak to się odbywa w Gamecie Rzgów? Jak była przygotowywana do inseminacji? Czy zabieg ten jest bolesny? jak były stymulowanie w cyklu z IUI?
Awatar użytkownika
Marika89
Posty: 988
Rejestracja: 13 mar 2012 09:27

Re: KLINIKA GAMETA W ŁODZI

Post autor: Marika89 »

olik88 pisze:Cześć Kobitki :) Czy jest jakaś duszyczka która mogłaby opowiedzieć jak to się odbywa w Gamecie Rzgów? Jak była przygotowywana do inseminacji? Czy zabieg ten jest bolesny? jak były stymulowanie w cyklu z IUI?
Ja brałam zastrzyki bo clo na mnie nie działało. Trzy razy jechałam do mojej pani dr na usg,żeby zobaczyć jak pęcherzyki rosną. Jak byłu odpowiedniej wielkości to dostawałam Ovitrelle na pęknięcie i dzień albo dwa po zatrzyku było IUI (w gabinecie u pani doktor). Nic kompletnie mnie nie bolało,po zabiegu jeszcze leżałam kilka minut z zaciśniętymi nogami na fotelu i do domu :-D
starania od 2007., endo 2 st, PCOS, HSG-ok
2012 2*IUI - :(
2012 ICSI- 8tc dwa aniołki
01.2013 crio :(
04.2013 crio :D
M ur 31.12.2013r
Ja:35 lat
olik88
Posty: 54
Rejestracja: 31 sty 2015 14:23

Re: KLINIKA GAMETA W ŁODZI

Post autor: olik88 »

Marika89 pisze:
olik88 pisze:Cześć Kobitki :) Czy jest jakaś duszyczka która mogłaby opowiedzieć jak to się odbywa w Gamecie Rzgów? Jak była przygotowywana do inseminacji? Czy zabieg ten jest bolesny? jak były stymulowanie w cyklu z IUI?
Ja brałam zastrzyki bo clo na mnie nie działało. Trzy razy jechałam do mojej pani dr na usg,żeby zobaczyć jak pęcherzyki rosną. Jak byłu odpowiedniej wielkości to dostawałam Ovitrelle na pęknięcie i dzień albo dwa po zatrzyku było IUI (w gabinecie u pani doktor). Nic kompletnie mnie nie bolało,po zabiegu jeszcze leżałam kilka minut z zaciśniętymi nogami na fotelu i do domu :-D
A IUI robi się na pęknietym pęcherzyku?:) Bo ja zupełnie się nie orientuje, a kobitki różnie piszą ;) Ja na CLO reagowałam jak brałam dawke 2x1 od 2-6dc, a teraz mi przepisała 1x1 od 2 do 6dc plus GONAL F 4 razy po 50j.
Awatar użytkownika
abianka
Posty: 76
Rejestracja: 04 paź 2011 13:37

Re: KLINIKA GAMETA W ŁODZI

Post autor: abianka »

Delfinka83
Na pierwszej wizycie dostałam standard skierowanie na histeroskopie, miałam ją robioną 3 lata temu w Salve też standard. Sama się nad tym zastanawiałam czy jest taka potrzeba szczególnie, że klinika już nie ma punktów i jest to płatne badanie? Może lepiej zrobić przed kolejnym podejściem?

Koneffka Jeśli chodzi o laparoskopie to są różne zdania. Mnie Prof. z innej kliniki powiedział, że bez konkretnych wskazań np endometrioza nie trzeba robić bo można sobie zaszkodzić, w moim przypadku niskim amh mogłabym chyba jeszcze zmniejszyć szanse na wychodowanie komóreczek.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdzie się leczyć?”