szanse na ciążę po ŁYŻECZKOWANIU

Archiwum forum "Poronienia"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Zablokowany
Awatar użytkownika
dareczka21
Posty: 39
Rejestracja: 14 paź 2008 00:00

Post autor: dareczka21 »

Mi zostala pamiatka z 12 tygodnia lekaz nagral na CD cala wizyle.I jak lapia mnie mysli ze moze cos byc nie tak to wlanczam sobie i musze przyznac ze to pomaga.Ale z kazdym razem placze :D :D Ale to lzy szczescia :D :D
Awatar użytkownika
gwiazdeczkaagunia
Posty: 69
Rejestracja: 31 sty 2009 01:00

Post autor: gwiazdeczkaagunia »

Cześć dziewczyny. Ja swojego skarba straciłam w listopadzie. Teraz zaczęliśmy na nowo starania. Pierwsze podejście nieudane a drugie... okaże się za dwa tyg.Mam nadzieję, że ja też się doczekam upragnionego maluszka :) chociaż strasznie się boję drugiej ciąży.
Aniołek 10tc listopad 2008
07maj II kreseczki
04.06. maleństwo ma 16mm i SERDUSZKO!
ŻYJ Z CAŁYCH SIŁ!!! ZOSTAŃ Z NAMI JUŻ NA ZAWSZE!!

CÓRUNIA JEST JUŻ Z NAMI :D
Awatar użytkownika
zuzia111
Posty: 101
Rejestracja: 12 mar 2009 01:00

Post autor: zuzia111 »

chciałam zapytać po zabiegu @gin wywołał mi duphastonem i cykl miał36 dni teraz mam 22 dc i nie wiem jak długo mam czekać na zrobienie testu,poradźcie mi co mam zrobić,a może poprostu poczekać??
Awatar użytkownika
calineczkaaaa
Posty: 226
Rejestracja: 28 lut 2009 01:00

Post autor: calineczkaaaa »

dareczka21 pisze:Mi zostala pamiatka z 12 tygodnia lekaz nagral na CD cala wizyle.I jak lapia mnie mysli ze moze cos byc nie tak to wlanczam sobie i musze przyznac ze to pomaga.Ale z kazdym razem placze :D :D Ale to lzy szczescia :D :D
Ja nie mam takiej pamiątki,ale mam 2 fajniutkie zdjęcia :wink: ale jak źle myślę to i tak w głowie pojawia mi się dzień kiedy na usg widziałam brykającego brzdąca :wink:
zuzia111 pisze:chciałam zapytać po zabiegu @gin wywołał mi duphastonem i cykl miał36 dni teraz mam 22 dc i nie wiem jak długo mam czekać na zrobienie testu,poradźcie mi co mam zrobić,a może poprostu poczekać??
a po co Ci ją wywoływał,wiadomo że pierwsza @ po zabiegu pojawia się wcześniej niż zwykle lub później.
Ja miałam cykl po zabiegu 37 dniowy i prawidłowy,bo udało mi się zajsć w ciąże w tym cyklu :wink:
najlepiej jak test się robi 16 dni po tym jak współżyłaś-oczywiście bez zabezpieczenia starając się o dziecko :lol: ale testy z apteki dla mnie są niczym w porównaniu do testów z krwi -beta hcg :wink:
Awatar użytkownika
zuzia111
Posty: 101
Rejestracja: 12 mar 2009 01:00

Post autor: zuzia111 »

nie wiem czemu ją wywołał jakoś nie pomyślałam żeby zapytać,pierwsza wizyta to był ogromny stres,mam nadzieję że jak pojadę do niego w maju,to zdenerwowanie minie.
Awatar użytkownika
gwiazdeczkaagunia
Posty: 69
Rejestracja: 31 sty 2009 01:00

Post autor: gwiazdeczkaagunia »

Cześć! 5 m-cy po stracie swego maluszka udało mi się znowu zajść w ciążę :lol: teraz mam wielkiego stracha, czy wszystko będzie dobrze. W czwartek idę do gina, zobaczymy, co powie. Pozdrawiam wszystkie walczące i życzę spełnienia tego najważniejszego marzenia :D
Aniołek 10tc listopad 2008
07maj II kreseczki
04.06. maleństwo ma 16mm i SERDUSZKO!
ŻYJ Z CAŁYCH SIŁ!!! ZOSTAŃ Z NAMI JUŻ NA ZAWSZE!!

CÓRUNIA JEST JUŻ Z NAMI :D
Awatar użytkownika
Netii
Posty: 76
Rejestracja: 05 maja 2009 00:00

Post autor: Netii »

Jejku gwiazdeczaagunia ogromne gratulacje dla takich waidomosci trzeba tu zaglądać bo zawsze tchnie w nas nadzieje, niech dzidzia rośnie zdrowo!
Awatar użytkownika
NOWINKA77
Posty: 848
Rejestracja: 17 sty 2008 01:00

Post autor: NOWINKA77 »

gwiazdeczkaagunia gratulacje!! Spokojnych 9-ciu miesiecy :)

Dodane po: 9 minutach:

W sumie to nie chciałam jeszcze pisać, bo to bardzo wczesnie, ale pochwalę się, bo pamiętam sama jak szukałam tu pozytywnych wiadomości na tym wątku i otuchy...
A więc jeśli ktoś potrzebuje więcej wiary i nadziei po utracie maleństwa, to niech się nie załamuje i uwierzy w cuda: po blisko 2 latach ciężkich starań, zakończonych ciążą we wrześniu 2008 poronionej w 16 t.c. w grudniu 2008, łyżeczkowaniu... 'udało' nam się, za drugim podejściem, bez leków, całkowicie naturalnie :)
09 maja zobaczyliśmy II kreseczki :)
Modlitwy moje i wszystkich, którzy nam kibicowali zostały wysłuchane :)
Przesyłam tradycyjne wiruski :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:
starania 2007-2008: hyperPRL,zesp.LUF,HSG(-+),mięśniaki,
laparo,wrogi śluz,4xIUI,p/c p/osłonce przeźr.+
15/12/2008 - strata Córeczki w 16t.c.
15/01/2010 - zostałam mamą! :)
Awatar użytkownika
zuzia111
Posty: 101
Rejestracja: 12 mar 2009 01:00

Post autor: zuzia111 »

nowinka77gratuluję,trzymam kciuku żeby było dobrze do końca.Życzę dużo spokoju żeby dzidziuś był zdrowy,my staramy się ale jakoś szczęści nei chce do nas przyjść.
Awatar użytkownika
calineczkaaaa
Posty: 226
Rejestracja: 28 lut 2009 01:00

Post autor: calineczkaaaa »

trzymam kciuki za maluszki,by były silne i wytrwałe :wink:
ja już jestem w 14w5d :wink:
Awatar użytkownika
syrena
Posty: 1203
Rejestracja: 30 maja 2003 00:00

Post autor: syrena »

Nowinka- Trzymam kciuki!!! bardzo mocno!

A ja ostatnią @ miałam 15 kwietnia :lol: - różnica dnia... :lol:
I ciąża- poronienie II ciąża- pozamaciczna - usunięty jajowód
III ciąża naturalna, miesiąc po nieudanym IVF -
kwiecień.2005r CUD Igusia
styczeń.2010r CUD Igorek
Jestem mamą:-) - BOŻE dziękuję za dwa cuda!
Awatar użytkownika
zuzia111
Posty: 101
Rejestracja: 12 mar 2009 01:00

Post autor: zuzia111 »

A ja już zaczynam wątpić w szczęście,odebrałam dziś wyniki z morfologii.W ciąży miałam za mało białych krwinek 3,8przed zabiegiem podskoczyły i sięgnęły normy,teraz znowu jest ich 3,8.moja rodzinna twierdzi że to nic że za3 miesiące trzeba powtórzyć badanie.Jak to się ma do starań o fasolkę?nie chciałabym jej znowu stracić,nie chcę robić sobie złudnych nadziei.pomóżcie.
Awatar użytkownika
gwiazdeczkaagunia
Posty: 69
Rejestracja: 31 sty 2009 01:00

Post autor: gwiazdeczkaagunia »

Nowinka gratuluję :fala :fala =D>
Robiłaś test dwa dni po mnie :lol:
Wszystkim, którym się udało życzę spokojnych 9 m-cy!
A starającym tech upragnionych II kreseczek :bigok:
Aniołek 10tc listopad 2008
07maj II kreseczki
04.06. maleństwo ma 16mm i SERDUSZKO!
ŻYJ Z CAŁYCH SIŁ!!! ZOSTAŃ Z NAMI JUŻ NA ZAWSZE!!

CÓRUNIA JEST JUŻ Z NAMI :D
Awatar użytkownika
NOWINKA77
Posty: 848
Rejestracja: 17 sty 2008 01:00

Post autor: NOWINKA77 »

gwiazdeczkaagunia ja Tobie także gratuluję :) :fala
Kiedy idziesz do lekarza? Ja 25-tego mam 1 wizytę, mam nadzieję że bedzie dobrze, bo jak wspomnę to feralne, smutne usg z grudnia to mnie ciarki przechodzą. Musimy mocno wierzyć, że tym razem nasze maleństwa szczęśliwie przyjdą na świat :)
calineczkaaaa a Ty w którym jesteś tygodniu? :)
starania 2007-2008: hyperPRL,zesp.LUF,HSG(-+),mięśniaki,
laparo,wrogi śluz,4xIUI,p/c p/osłonce przeźr.+
15/12/2008 - strata Córeczki w 16t.c.
15/01/2010 - zostałam mamą! :)
Awatar użytkownika
calineczkaaaa
Posty: 226
Rejestracja: 28 lut 2009 01:00

Post autor: calineczkaaaa »

NOWINKA77 ja już prawie w 16 tygodniu,a brzusia jako takiego nie mam,jak zjem i coś wypije to doiero cosik widać a tak nic :wink:
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Poronienia”