Centrum Medyczne Damiana

Archiwum forum "Gdzie się leczyć?"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Zablokowany
Awatar użytkownika
oliwka1
Posty: 11
Rejestracja: 12 sty 2004 01:00

Centrum Medyczne Damiana

Post autor: oliwka1 »

Czy ktos moze polecic ginekologa z tej kliniki? Dzieki
Awatar użytkownika
bella76
Posty: 5723
Rejestracja: 11 sie 2003 00:00

Post autor: bella76 »

Ja mogę odradzić i to stanowczo dwóch - doktora Żołnierczyka i doktora Raczyńskiego. PRzez nich straciłam dużo czasu i jeszcze więcej zdrowia.
Podobno Hadas jest dobry ale ja jakoś już w ogole nie wierzę w ginekologów z damiana :?
Awatar użytkownika
karolinek
Posty: 2170
Rejestracja: 25 lut 2003 01:00

Post autor: karolinek »

A Żołnierczyk chyba przyjmuje teraz w Novum, tzn USG robi...w Damianie też.
Zaczełam chodszić do Hadasa i bylam dopiero na I wizycie wiec trudno mi ocenic jak to sie poukłada. Ale I wizyta byla ok, zrobil dokladny wywiad i USG (nie musialam nigdzie chodzic specjalnie).
Zobaczymy co bedzie dalej...
Awatar użytkownika
bella76
Posty: 5723
Rejestracja: 11 sie 2003 00:00

Post autor: bella76 »

Na szczęście Żołnierczyk jest/był w novum tylko tymczasowo, chyba na jakimś zastępstwie.
Awatar użytkownika
kasiavirag
Posty: 4121
Rejestracja: 24 lip 2002 00:00

Post autor: kasiavirag »

Czy ktoś rodził w Damianie ??? ostatnio ???
Kasia, mama (z)mieszana, ale się porobiło...
Awatar użytkownika
Edytta70
Posty: 25
Rejestracja: 21 gru 2006 01:00

Post autor: Edytta70 »

Rodziłam w sierpniu.
Awatar użytkownika
kasiavirag
Posty: 4121
Rejestracja: 24 lip 2002 00:00

Post autor: kasiavirag »

i
????????
jak wrażenia? Mam dylemat, bo już do pierwszego porodu się tam przymierzałam. Teraz jednak mój obecny gin odradza Damiana. Za to poleca inne szpitale... Lubię uporządkowanie no i warunki są tu nie bezx znaczenia! (ostatnie pobyty też w prywatnym szpitalu ENEL)... szukam obiektywnych recenzji :)
Kasia, mama (z)mieszana, ale się porobiło...
Awatar użytkownika
Edytta70
Posty: 25
Rejestracja: 21 gru 2006 01:00

Post autor: Edytta70 »

Ja się długo zastanawiałam gdzie rodzić. Ginka też mi odradzała prywatną klinikę, bo "gdyby coś poszło nie tak" to dziecko muszą przewozić do innego szpitala...
Ale z drugiej strony w sierpniu były pozamykane chyba 3 szpitale, wiec graniczyło z cudem dostać się nie tyle do dobrego ale do któregokolwiek w Warszawie. We wszystkich był tłok i "szybki przerób", który na pewno nie gwarantuje dobrego poziomu zarówno co do opieki nad matką jak i dzieckiem. Stwierdziłam,że nie będę ryzykować odesłania nie wiadomo gdzie i poszłam na wywiad do Damiana. Okazało się ,że przyjmują tylko ciąże donoszone (po 36 tyg) i jeśli w/g innych badań dziecko jest zdrowe. Czyli eliminują ewentualne ryzyko. Pytałam ile razy musieli przewozić dziecko do innego szpitala (podobno w zeszłym roku raz). Na ich korzyść przemawia,że przy porodzie masz caly zespół (lekarz położnik, anestezjolog, neonantolog, położna ) tylko dla siebie. Wcześniej ich wszystkich poznajesz. Nie jesteś wiec anonimową pacjentką o której "coś tam na szybko czytają z karty". Po porodzie lekarz , położna , pielęgniarki mają dla Ciebie czas. Bardzo pomagają przy dziecku, wszystko spokojnie tłumaczą....no ja byłam bardzo bardzo zadowolona i polecam.
Awatar użytkownika
kasiavirag
Posty: 4121
Rejestracja: 24 lip 2002 00:00

Post autor: kasiavirag »

Może i jestem zmanierowana, ale lubie takie dopieszczanie pacjenta. Jestem wtedy o wiele spokojniejsza i o siebie i o dziecko. A to podstawa -wiem, bo niespokojność przerabiałam już poprzednim razem i nie polecam.
Kasia, mama (z)mieszana, ale się porobiło...
Awatar użytkownika
sylwia30
Członek Stowarzyszenia
Posty: 16021
Rejestracja: 15 lip 2004 00:00

Post autor: sylwia30 »

Nie będę krzyczeć, tylko zacytuję regulamin tego działu:
5. Nie rozmawiamy tu o ginekologach-położnikach, o badanich w ciąży i nie szukamy szpitali, w których będziemy rodzić - o tym można porozmawiać na forum "Jestem w ciąży".
;-)
Awatar użytkownika
magdula80
Posty: 51
Rejestracja: 21 lis 2006 01:00

Post autor: magdula80 »

czy ktos chodził moze do dr stopińskiej - głuszak? proszę o opinie
Awatar użytkownika
jagoodka
Posty: 11
Rejestracja: 09 sie 2008 00:00

Re: Centrum Medyczne Damiana

Post autor: jagoodka »

Ktoś może mi coś powiedzieć o dr Elżbiecie Kozłowskiej z Damiana?
będę wdzięczna za info :)
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Gdzie się leczyć?”