WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE

Tu wymieniamy informacje i opinie o klinikach i lekarzach specjalizujących się w leczeniu niepłodności, a także cenach badań, zabiegów.

Moderator: Moderatorzy gdzie się leczyć

Nieszka
Posty: 1284
Rejestracja: 10 lut 2017 13:16

Re: WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE

Post autor: Nieszka »

AgataMa pisze:Czy ktoś może podzielić się opinią o tej klinice Angelius Provita. Bardzo z góry dziękuję jestem tu nowa i jeszcze nie za bardzo wiem co i jak
Nie polecam. Zmarnowaliśmy tam 7 lat starań. Po przeniesieniu kartoteki do Gyncentum na Żelaznej we wrześniu ub. roku od razu zaskoczyło i jestem obecnie w 4 miesiacu ciąży :-D
Anna_sz
Posty: 4
Rejestracja: 06 sty 2018 22:21

Re: WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE

Post autor: Anna_sz »

AgataMa pisze:Czy ktoś może podzielić się opinią o tej klinice Angelius Provita. Bardzo z góry dziękuję jestem tu nowa i jeszcze nie za bardzo wiem co i jak
Jak najbardziej polecam. Przenieśliśmy się z Gyncentrum ( po 3 x ivf) nieudanych, masę kasy wyciągnęła od nas klinika GC, wszystko robione bez pomysłu na nas byle by zarobić .
#W angeliusie okazało się że wystarczyło nas dobrze zdiagnozować i nie potrzebne IVF a teraz ciesze się z III trymestru .
Nieszka
Posty: 1284
Rejestracja: 10 lut 2017 13:16

Re: WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE

Post autor: Nieszka »

Anna_sz pisze:
AgataMa pisze:Czy ktoś może podzielić się opinią o tej klinice Angelius Provita. Bardzo z góry dziękuję jestem tu nowa i jeszcze nie za bardzo wiem co i jak
Jak najbardziej polecam. Przenieśliśmy się z Gyncentrum ( po 3 x ivf) nieudanych, masę kasy wyciągnęła od nas klinika GC, wszystko robione bez pomysłu na nas byle by zarobić .
#W angeliusie okazało się że wystarczyło nas dobrze zdiagnozować i nie potrzebne IVF a teraz ciesze się z III trymestru .
No to mamy kompletnie odmienne doświadczenia. 7 transferów w Angeliusie, zero ciąży, bardzo dużo niepotrzebnych a kosztownych zabiegów, 1 transfer w GC i jest sukces :-D Ponadto sprzęt na poziomie 3D USG, którym dysponuje GC do prenatalnych jest nieporównywalny z tym archaicznym z Angeliusa.
mambam
Posty: 904
Rejestracja: 09 sty 2016 14:41

Re: WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE

Post autor: mambam »

Nieszka mi to wyglada na kampanię reklamową. Zauważ, że osoby, które przez ostatnie kilka postów polecają tą klinikę po to założyły konta, aby napisać tylko jednego posta.
3 ICSI, 5 transferów.

Novum pomogło mi spełnić marzenie - dwa serduszka Lenki i Piotrusia.

15.06.2018r. na świat przyszły moje skarby.
Anna_sz
Posty: 4
Rejestracja: 06 sty 2018 22:21

Re: WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE

Post autor: Anna_sz »

mambam pisze:Nieszka mi to wyglada na kampanię reklamową. Zauważ, że osoby, które przez ostatnie kilka postów polecają tą klinikę po to założyły konta, aby napisać tylko jednego posta.
Na forum trafiłam w poszukiwaniu mca rozwiązania . dopiero teraz. a fakt jestem reklamą kliniki ;) w końcu tam mi się udało . Każda z nas będzie chwalić miejsce ostatecznego sukcesu co oczywiste
Nieszka
Posty: 1284
Rejestracja: 10 lut 2017 13:16

Re: WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE

Post autor: Nieszka »

mambam pisze:Nieszka mi to wyglada na kampanię reklamową. Zauważ, że osoby, które przez ostatnie kilka postów polecają tą klinikę po to założyły konta, aby napisać tylko jednego posta.
Możliwe, że coś w tym jest. Może potem dostają za to rabaty w Angeliusie? ;-)
Dodam jeszcze, że dla mnie takie aspekty, jak ludzkie podejście i atmosfera panujące w Gync sprawiły, że dojeżdżam teraz do nich na badania z bardzo daleka.
Ale oczywiście najważniejsza jest przecież udana ciąża i spełnienie marzenia po wielu latach starań :love:
Aniaaa89
Posty: 47
Rejestracja: 27 sie 2017 12:43

Re: WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE

Post autor: Aniaaa89 »

Polecam serdecznie Provitę, a w szczególności dr Mańkę. Rok zmarnowany u innego lekarza, efektów brak. Po 5 miesiącach leczenia się w Provicie udało się zajść w ciąże i to naturalnie. NIE JEST TO KAMPANIA REKLAMOWA ;-)
Starania od 2016
07.2017 Provita
24.12.2017. upragnione dwie kreseczki
20.08.2018 ukochany synek Szymonek :love:
memorio
Posty: 10
Rejestracja: 22 kwie 2016 17:29

Re: WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE

Post autor: memorio »

Ile osób, tyle opinii.
Każda klinika wyciągnie tyle kasy ile uważa bo to jest właśnie medycyna PRYWATNA. I nie chodzi tu raczej o misję pomagania ludziom czy szybkie leczenie ale o $$$. Takie czasy drogie Panie. Po kliencie można ocenić jego zasoby finansowe i poziom desperacji w dążeniu do celu który w nas jest ogromny i niestety jest to wykorzystywane na wszelki sposób. Badania które raczej niczego nie wnoszą, różne dziwne diagnozy lub po prostu ich brak to dla klinik rzeka pieniędzy bo brak ciąży bo kolejnych zabiegach zmusza nas do następnych i następnych prób. Lata już korzystam ze znanych klinik i mogłam na podstawie swojej i moich znajomych wyciągnąć niestety takie przykre wnioski. Ale kto jak nie właśnie takie kliniki da nam nadzieje na macierzyństwo, na wyczekiwane szczęście??? Nie mamy wyjścia, bo jeśli natura zawodzi to musimy korzystać z ich usług. Powodzenia.
starania od lat...
Nieszka
Posty: 1284
Rejestracja: 10 lut 2017 13:16

Re: WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE

Post autor: Nieszka »

memorio koszty są ogromne, to fakt. A jednak czasem się udaje :-D Ja przez lata starań pieniądze zostawiłam w Angeliusie, a rezultat szczęśliwy okazał się za pierwszym podejściem w Gyncentrum i rozpoczynam jutro 18 tc :ciąża: Warto czasem zmienić klinikę, lekarza i podejście. A przede wszystkim nie tracić wiary, że się uda. Powodzenia :bigok:
Awatar użytkownika
Gość

Re: WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE

Post autor: Gość »

U mnie odwrotnie..ucieczka z Gyncentrum -taśmowych podejść do ivf -do Angeliusa zaowocowało ciążą dzięki wnikliwej dr P.
Zgadzam sie z Nieszką ze warto zmienić z czasem klinike.
Mnie też odpowiada atmosfera w angeliusie , i to że w końcu kazda wizyta u mojego lekarza . W Gc trafiałam do swojego co 5-6wizytę.
Fakt taki jak piszecie nigdzie nie jest tanio...a kupa kasy z programu prokreacyjnego idzie na marne ..to chory kraj
staraczkaaga1986
Posty: 3316
Rejestracja: 17 wrz 2013 14:51

Re: WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE

Post autor: staraczkaaga1986 »

Ja też polecam Angelusa Provitę, choć nasz przypadek jest dużo trudniejszy i bardziej złożony, to właśnie dzięki dr Biernat dziękuję i zawsze będę wdzięczna za cały czas leczenia. Każda wizyta u niej była rzetelna i mogłam zadać każde pytanie i nie czuć się jak głupek, natomiast w innych klinikach bywało różnie, a już najczęściej tak jak "następny proszę" chwila moment i już po wizycie...
Ile osób tyle będzie opinii, bo każdy organizm jest totalnie inny. Czasami właśnie zmiana lekarza czy kliniki pozwala na zajście w ciąże, wiele osób już to na forum pisało. Nie ma chyba pewności, że w tej klinice nam się uda, lub że akurat ten lekarz ma 100% skuteczność. To nie jest tak.
Myślę, że warto szukać, wyrabiać sobie swoją opinię a jak się gdzieś źle czujemy to nie tracić czasu w danym miejscu, bo klinik, lekarzy jest naprawdę wielu.
Trzymam kciuki i życzę powodzenia! :bigok:

04.2015 - pierwsza wizyta w OAO

05.2016 - mamy kwalifikację!

04.2017 - Zadzwonił TEN magiczny telefon i poznaliśmy naszego S


pola35
Posty: 17
Rejestracja: 03 paź 2015 17:05

Re: WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE

Post autor: pola35 »

Jestem Nowa witam się ze wszystkimi :)
nasza historia jest B.długa nie będę się rozpisywać. Zmieniliśmy klinikę i padło na GC Katowice. Byłam na 3wizytach wszystko dzieje się szybko chyba za szybko .....pytanie do dziewczyn które się tam leczą
czy na dzień dobry wszystkim robią
MSOME ?
histeroskopie?
nie patrząc na wyniki które ze sobą mam :(
Dla mnie to jakiś cyrk na kołach ........
Nieszka
Posty: 1284
Rejestracja: 10 lut 2017 13:16

Re: WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE

Post autor: Nieszka »

pola35 We wrześniu ubiegłego roku przeszłam błyskawicznie z Provity do Gync w Katowicach zabierając ze sobą kopię kartoteki po 6 latach starań. Wszystkie aktualne badania zostały w Gync uznane, musiałam wykonać tylko świeżą cytologię, bo ostatnia była sprzed 6 miesięcy. W pażdzierniku miałam transfer, obecnie jestem w III trymestrze ciąży :-D

Z tego co piszesz potwierdzam tylko, że wszystko odbywa się tam bardzo szybko, ale my nie mieliśmy już czasu czekać po 11 latach starań.
pola35
Posty: 17
Rejestracja: 03 paź 2015 17:05

Re: WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE

Post autor: pola35 »

Nieszka pisze:pola35 We wrześniu ubiegłego roku przeszłam błyskawicznie z Provity do Gync w Katowicach zabierając ze sobą kopię kartoteki po 6 latach starań. Wszystkie aktualne badania zostały w Gync uznane, musiałam wykonać tylko świeżą cytologię, bo ostatnia była sprzed 6 miesięcy. W pażdzierniku miałam transfer, obecnie jestem w III trymestrze ciąży :-D

Z tego co piszesz potwierdzam tylko, że wszystko odbywa się tam bardzo szybko, ale my nie mieliśmy już czasu czekać po 11 latach starań.
Dzięki kochana i gratulacje ❤
My po przejściu kilku klinik i ogromnych ilosci badań doktor wcale zainteresowany nie był .trochę mnie to dziwi.....
Nieszka
Posty: 1284
Rejestracja: 10 lut 2017 13:16

Re: WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE

Post autor: Nieszka »

A u którego doktorka jesteś?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdzie się leczyć?”