Nasze szczęście - Amelia

Archiwum forów "muszę o tym porozmawiać"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Zablokowany
Awatar użytkownika
amri
Posty: 7633
Rejestracja: 08 sie 2002 00:00

Nasze szczęście - Amelia

Post autor: amri »

Witajcie kochani :lol:
Nadszedł chyba czas, aby założyć wątek Amelce!
Czekaliśmy na nią 8,5 roku... z czego 6 lat straciliśmy na miejscowych lekarzy. Na szczęście w lipcu 2002 roku znalazłam Bociana. Zaczęłam czytać, wysyłać maile i przede wszystkim rozmawiać na czacie (brakuje mi tych rozmów...). Dzięki temu postanowiliśmy z mężem wybrać się do jakiejś specjalistycznej kliniki. Nasz wybór „padł” na KRIOBANK w Białymstoku (jeszcze raz DZIĘKUJĘ CAŁEJ EKIPIE KLINIKI, A SZCZEGÓLNIE MOJEMU DOKTORKOWI :cmok: ). Pierwszą wizytę mieliśmy we wrześniu 2002 roku i od razu „ruszyliśmy” z programem. Niestety nasze pierwsze ICSI było nieudane :( . Powiem szczerze, że się załamałam... Nie bardzo miałam ochotę na drugie podejście... to mój mąż baaaaaaaardzo wierzył, ja zupełnie straciłam wiarę w powodzenie. Tym bardziej, że wiedziałam, iż będzie to nasz ostatni raz ze względu na finanse... :evil: Jednak Kynio nie dał za wygraną! I dziękuję Ci za to MĘŻUSIU!!!!!!!! :cmok: :cmok: :cmok: Drugie podejście wypadło w okresie świątecznym! Wielkanoc spędziliśmy w klinice... W Wielki Piątek miałam punkcję.... To były bocianio – jajeczne święta... :wink: Oczywiście nie wytrzymałam z testem 14 dni... zrobiłam go w 12 dniu, dwa dni po moich urodzinach... NIE MOGLIŚMY OBYDWJE UWIERZYĆ, ŻE ZOBACZYLIŚMY DWIE KRECHY!!!!! 8O To był maj 2003 roku!
A teraz mamy już Amelkę przy sobie.... :lov2: Kiedy położono mi ją na piersi po porodzie, od razu zamilkła i tak ślicznie się do mnie przytuliła... to było niesamowite przeżycie!!!! :love:
Jest ślicznym i spokojnym dzieciątkiem...Niezły z niej głodomorek – czasami w ciągu dnia mogłaby jeść nawet co 15 minut! Najczęściej jednak je co godzinkę, w nocy zaś co 2 – 3. W ciągu dnia nie śpi też za dużo, ale leży i rozgląda się. Lubi zasypiać przy muzyce, której słuchałam w czasie ciąży – jest to płyta „Relaks we dwoje”, która była dołączona do jednego z numerów „Mama i dziecko”.
Amelka lubi się kąpać, za to nie lubi, kiedy wyciągam ją z wanienki – krzyczy wtedy niesamowicie! W ogóle to rzadko płacze... ona raczej piszczy w bardzo specyficzny sposób – na co zwróciły już uwagę dziewczyny z mojej sali w szpitalu. A płacze też rzadko, bo ani mamusia, ani tatuś nie dadzą jej się porządnie rozpłakać, bo zaraz są przy niej :hihi:
Częściej chyba córeczka obdarza nas swoimi uśmiechami!!!! W zasadzie zaczęła się uśmiechać już w trzeciej dobie swojego życia, ale wtedy to najczęściej było podczas snu. Teraz uśmiecha się już podczas naszych „rozmów”. :lov2:
Bardzo lubimy z Kyniem patrzeć na minki, które robi nasz skarb. Najfajniejsze są po cytrynie, którą dostaje na czkawkę! Czkawka jest naszą „zmorą” :twisted: , ale... mamy nadzieję, że kiedyś minie.
Jesteśmy już po pierwszej wizycie naszej pani doktor oraz pani położnej (okazało się, że w końcu kasa podpisała z położnymi umowę i od lutego już pracują). Czekamy jeszcze na panią dr z ośrodka, która ma ponoć przyjść po miesiącu... zobaczymy.
My nie mogliśmy się doczekać i poprosiliśmy swoją dr – homeopatę. Zaleciła nam wizytę u fizjoterapeuty, gdyż mała „lubi” leżeć tylko na jedną stronę. Pan doktor podał nam kilka „rad” i zalecił USG (jedziemy na nie dziś po południu).
Poza tym Amelka jest zdrowa. Mamusia się uspokoiła troszeczkę – troszeczkę, bo jeszcze „walczymy” z kikutkiem pępowiny. Ale i lekarka i położna powiedziały, że on ładnie obsycha i na pewno niedługo odpadnie. Będziemy chyba rekordzistkami!
Ależ się rozpisałam....!!! Mam nadzieję, że natabocian nas nie usunie za takie gadulstwo. :wink: :cmok:
kto jeszcze nie widział naszej córci, a chciałby, to niech zajrzy tutaj - Amelka

:cmok: dla wszystkich
Amri - mama Amelki
Awatar użytkownika
Anitusia
Posty: 824
Rejestracja: 02 paź 2002 00:00

Post autor: Anitusia »

Amri :cmok:
Jeszcze raz gratuluję Wam córci!!! :D
mama Mateusza
Awatar użytkownika
koniczynka34
Posty: 215
Rejestracja: 21 maja 2003 00:00

Post autor: koniczynka34 »

Amri :cmok: ogromne gratulacje dla Was i dla Waszego szczęscia.

Amelka jest cudowna!!!Niechaj sie Wam zdrowo chowa.

:flowers: :flowers: :flowers:
blankaz
Członek Stowarzyszenia
Członek Stowarzyszenia
Posty: 1266
Rejestracja: 10 mar 2002 01:00

Post autor: blankaz »

Witamy serdecznie Amelkę na jej nowym wątku :flowers:
Blanka
Awatar użytkownika
KROPEK
Posty: 2692
Rejestracja: 11 gru 2002 01:00

Post autor: KROPEK »

witaj czarnowłosa :loving: Amelko :)

pilnuj Mamę, żeby często nam o Tobie opowiadała :)
Kropek z Joaneczką - Maciejką :) ur. 14.09.2004r. oraz Majeczką :) ur. 30.12.2005r.
[url=http://kropkowo.blox.pl/html]kropkowo[/url]
Awatar użytkownika
alyonka
Posty: 374
Rejestracja: 28 cze 2002 00:00

Post autor: alyonka »

Ach, jak miło poczytać o Waszej Amelce :D Pisz, Amri, jak tylko będziesz miała czas.

Buziaczki dla całej rodzinki a najwięcej dla Amelki :cmok: :cmok: :cmok:
Awatar użytkownika
NikaJ
Posty: 7390
Rejestracja: 19 sie 2003 00:00

Post autor: NikaJ »

Amelko,
jesteś śliczniutka. Ogromnie gratulujemy Twoim rodzicą że cię mają (a tobie wyboru rodziców hi hi)
Rośnij zdrowo.
Nika, szczęsliwa mama bliźniąt
Awatar użytkownika
Mat
Administrator
Administrator
Posty: 3723
Rejestracja: 01 sie 2002 00:00

Post autor: Mat »

Amri, GORĄCE GRATULACJE dla Ciebie i Kynia! :flowers:
Dzielni byliście, i taka PIĘKNA nagroda, super ta Wasza Amelka! (zresztą po co Wam to pisać, sami wiecie! :) )

Ja też żałuję że już nie masz czasu na chaty, fajnie było, ale dobrze że akurat z takiego powodu się skończyło. Tak się cieszę, że wszystko u Was w porządku! :)

Buziaki dla Was! :cmok:
Awatar użytkownika
Wioleta
Posty: 5485
Rejestracja: 24 sty 2003 01:00

Post autor: Wioleta »

AMELKO WITAJ :cmok: :love: :loving:

Amri pisz, pisz i to jak najwięcej :!:
Jeszcze niejeden REKORD wasza Ameka osiągnie :wink:
Jak po usg :?:
Szczęśliwa mama [url=http://szipszop.pl/tickers/2151.gif]JJ[/url] i [url=http://szipszop.pl/tickers/16861.gif]Kini[/url]
AGA
Członek Stowarzyszenia
Posty: 3161
Rejestracja: 20 lut 2002 01:00

Post autor: AGA »

witamy Amelkę i jej rodziców w nowym wątku; oby Wam, hej :!:

tylko tych czatów żal, oj żal :wink: :lol:
Awatar użytkownika
Jarecki
Posty: 209
Rejestracja: 21 paź 2003 00:00

Post autor: Jarecki »

Piękne imię wybrałas dla swojej córci. Wszystkiego dobrego dla Was trojga.

Kaśka Jarecka (mama Zosi)
Awatar użytkownika
renia1
Posty: 112
Rejestracja: 26 lip 2002 00:00

Post autor: renia1 »

Amri strasznie sie ciesze ze Amelka jest juz z nami, buziaki ogromniaste dla calej rodzinki, :cmok:
:cmok: Nio i odzywaj sie do nas czesciej czekamy na niusy:))

renia
Sokolica
Posty: 523
Rejestracja: 29 maja 2003 00:00

Post autor: Sokolica »

Oczywiście gratulacje i gorące pozdrowienia od młodeszej o tydzień Julii :lol: .
Trzymajcie się zdrowo dziewczyny.

Sokolica - mama Julii (ur. 17.01.2004r.) i Marianny (ur. 24.10.2005r.)


Awatar użytkownika
malgosik
Posty: 5259
Rejestracja: 13 sty 2002 01:00

Post autor: malgosik »

BARDZO SIE CIESZYMY WASZYM SZCZESCIEM I LCZYMY TYSIAC BUZIAKOW DLA AMIELKI.
SLICZNE IMIE

:cmok: :cmok: :cmok: :cmok: :cmok: :cmok: :cmok: :cmok: :cmok: :cmok:
malgosik- mama
NIKI ( 11. 2002) i
TUSI (11. 2007)
Ewka
Członek Stowarzyszenia
Posty: 11649
Rejestracja: 22 cze 2002 00:00

Post autor: Ewka »

Amri, przynajmniej Ty jesteś poprawniejsza od ...(ona wie, kogo mam na myśli :wink: :lol: )... i szybciutko założyłaś wątek Amelki. Fajnie tak czytać o nowej szczęśliwej rodzince :lov2: . Super, że Amelka jest zdrowa, że nie płacze za dużo i ma apetyt. Mam nadzieję, że wkrótce zobaczę ten Twój skarb live. Pisz i nie bój się natybocian :wink: , przecież ona jest taka łagodna :D .
Buziaczki dla Amelki :cmok: i pozdrowienia dla jej rodziców.
Ewka
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Muszę o tym porozmawiać”