Nasze szczęście - Amelia

Archiwum forów "muszę o tym porozmawiać"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Sokolica
Posty: 523
Rejestracja: 29 maja 2003 00:00

Post autor: Sokolica »

:flowers: :flowers: :flowers: Spóźnione ale szczere gorące życzenia urodzinowe: duuużo uśmiechów na co dzień, duuużo zdrówka, mnóstwa prezentów, pysznego tortu życzy rodzina Sokołów :flowers: :flowers: :flowers:

Sokolica - mama Julii (ur. 17.01.2004r.) i Marianny (ur. 24.10.2005r.)


Awatar użytkownika
sowa
Posty: 3295
Rejestracja: 21 lut 2002 01:00

Post autor: sowa »

Amelko tysiąc :cmok: :cmok: :cmok: .
Awatar użytkownika
Patrycja13
Posty: 2114
Rejestracja: 18 paź 2002 00:00

Post autor: Patrycja13 »

Spóźnione, ale najszczersze zyczenia - Amelko, bądź zawsze taka radosna, beztroska i szczęśliwa!!!! :cmok: :flowers:
Awatar użytkownika
Magdalenia
Posty: 4674
Rejestracja: 13 lis 2003 01:00

Post autor: Magdalenia »

Ja tez spóźniona :oops:
Amelko-samych cudownosci :D :D
Mama Kubusia ur.28.03.2005 i Michałka ur.02.10.2008
SiK
Posty: 6119
Rejestracja: 23 maja 2003 00:00

Post autor: SiK »

Amelko!
Z okazji Twoich 2 urodzinek życzymy Ci jak najwięcej uśmiechu, radości i wszystkiego czego Sobie zamarzysz! :flowers:

Czytanie książeczek, czad komando, Emilka podobnie jak Ty sama lubi czytać :lol: , a my z zaciekawieniem słuchamy.

Super wygladasz Amelko, rośnij zdrowiutko.

Pozdrawiamy Was Serdecznie! :D

SiK z Emilką i Paulinką

07.04.2004r - ICSI nOvum

11.07.2007r - mrozaczek nOvum


Awatar użytkownika
amri
Posty: 7633
Rejestracja: 08 sie 2002 00:00

Post autor: amri »

Alyonka, Sokolica, Sowa, Patrycja, Magdalenia, SiK, dziękuję w imieniu Amelki i przesyłam :cmok: dla Waszych dzieciaczków.

A nasza dwulatka chora :( Idą chyba piatki, bo od tygodnia Amelka mówi: "Mamo, zięby bolą Nianię" i jak zwykle w takiej sytuacji ma chore gardło - "Mamo, gadło boli" :( Na razie leczymy się sprawdzonymi sposobami... mam nadzieję, że obejdzie się bez silniejszych leków.
Amri - mama Amelki
Awatar użytkownika
Patrycja13
Posty: 2114
Rejestracja: 18 paź 2002 00:00

Post autor: Patrycja13 »

amri pisze: mam nadzieję, że obejdzie się bez silniejszych leków.
I tego życzę!!!!
Awatar użytkownika
agata30
Posty: 2537
Rejestracja: 20 lut 2002 01:00

Post autor: agata30 »

Amelko samych radosci!!!! :flowers: :flowers: :flowers:

No i zdrowiej szybko!
Awatar użytkownika
amri
Posty: 7633
Rejestracja: 08 sie 2002 00:00

Post autor: amri »

Oj, dawno nas tu nie było :roll: Dla tych, którzy jeszcze nas pamiętają napiszę kilka słówek :wink:

Amelka w najbliższy poniedziałek skończy 2,5 roczku! Jest dużą dziewczynką (nawet bardzo dużą jak na swój wiek) - większość osób daje jej 3,5 lub 4 latka. Ubranka wg metek nosi dla dzieci 4-6 letnich :oops: , w rozmiarze 116-122, a nawet 128.

Jest w dalszym ciągu bardzo radosnym dzieckiem, a ostatnio baaaaaaaaardzo gadatliwym! W zasadzie powtarza wszystkie (bez wyjątku :wink: )usłyszane słowa, buduje długie zdania.
Nadla kocha książeczki, ma już sporą kolekcję własnych :wink: Uwielbia też koniki i zachwycona była przejażdżką na kucyku. W ogóle lubi zwierzątka, choć naszej psinie straszliwie czasami dokucza :evil:

Od ok. dwóch tygodni spaceruje bez pampersa, ale niech nikt mi nie mówi, że nauka trwa dwa tygodnie :!: U nas trwała ponad 2 miesiące :!: A i teraz czasami zdarzają się "awarie", ale w tej chwili Amelka robi to złośliwie :evil: - jak czegoś nie chemy jej dać lub zabraniamy coś zrobić biegnie w kącik i za chwilkę jest kałuża :(

Amelcia lgnie do dzieci - ma już "mój kolega" i "moja kolezianka" :wink: W piaskownicy przedstawia się dzieciom z imienia i nazwiska, zagaduje i do dzieci i do dorosłych. Ostatnio jednak wrócił jej strach przed panami - ucieka wtedy do mamusi :wink:

Zainteresowanych :wink: wyglądem Amelki zapraszam na www.amri.bobasy.pl - dodałam nowe zdjęcia :D


Pozdrawiam wszystkich :D
Amri - mama Amelki
Sokolica
Posty: 523
Rejestracja: 29 maja 2003 00:00

Post autor: Sokolica »

Amelka jest świetna :D . Pozdrowienia od wszystkich Sokołów :D .

Sokolica - mama Julii (ur. 17.01.2004r.) i Marianny (ur. 24.10.2005r.)


Ewka
Członek Stowarzyszenia
Posty: 11649
Rejestracja: 22 cze 2002 00:00

Post autor: Ewka »

Amelko, jak tam wakacje nad morzem ? :D
Ewka
Awatar użytkownika
amri
Posty: 7633
Rejestracja: 08 sie 2002 00:00

Post autor: amri »

Ciociu Ewciu, nad morzem jest cudownie!!!!
Pogoda nam dopisuje - jest słonecznie i nawet Bałtyk cieplejszy niż zwykle 8O Amelka mogłaby w zasadzie cały dzień spędzić w wodzie. Jak nie w Bałtyku, to chociaz w baseniku. Zejście z plaży wiąże się więc najczęściej z płaczem. Poza tym gada, gada, gada i gada.... opowiada wszystko co widzi, wszystkim, których spotka :wink: Tu gdzie mieszkamy jest sporo dzieciaczków mniej więcej w wieku Amelki, więc ma też się z kim bawić. W ogóle jest super! Musicie tu przyjechać za rok z Aneczką :wink:

Pozdrawiamy wszystkich czytaczy tego wątku!

Za chwilkę (albo wieczorkiem) wrzucę na www.amri.bobasy.pl zdjęcia znad morza (co prawda ich jakość jest średnia, bo z komórki, ale te z aparatu dołączę w domciu) :wink:
Amri - mama Amelki
SiK
Posty: 6119
Rejestracja: 23 maja 2003 00:00

Post autor: SiK »

Matko, Amelko, ale Ty jesteś ogromna! 8O
Wspaniale, że tak zdrowiutko rośniesz, ale powiedz mi co ta mama daje Ci do jedzenia. :lol: Ja to noszę rozmiar 86-92 i ważę ok. 11 kg. Ale super, że u Ciebie tak wspaniale.
A co do pampersów, to ja już od maja się uczę i nadal często mam wpadki. :oops: Zresztą to wcale nie takie łatwe, jak tyle ciekawych rzeczy jest dookoła. 8)
Pozdrawiamy Was serdecznie i przesyłamy :cmok:
Emilka z rodzicami

SiK z Emilką i Paulinką

07.04.2004r - ICSI nOvum

11.07.2007r - mrozaczek nOvum


Sokolica
Posty: 523
Rejestracja: 29 maja 2003 00:00

Post autor: Sokolica »

Amelko Ty jesteś juz prawie Wilk Morski :D . A dokazywanie w wodzie rzeczywiście jest super zabawą.
Pozdrowienie dla Amelki i jej Rodziców :D .

Sokolica - mama Julii (ur. 17.01.2004r.) i Marianny (ur. 24.10.2005r.)


Awatar użytkownika
beemka1
Posty: 1471
Rejestracja: 28 lis 2002 01:00

Post autor: beemka1 »

amri pisze:Oj, dawno nas tu nie było :roll: Dla tych, którzy jeszcze nas pamiętają napiszę kilka słówek :wink:

D
Pamiętają, pamiętają, ale sami zaniedbują swoje wątki, więc głowy nie zmyją :wink: A Marysia w odróżnieniu od Amelki baaardzo lgnie do panów, ostatnio obudziła sie w środku nocy krzyvcząc: "Wujku Tomku!!!' Widać Twoje dziewczę lepiej ułożone' :roll:
Beemka i Calineczka Marysia ur. 30.05.2004 plus Zosia ur. 10.06.2006
http://foto.onet.pl/albumy/album.html?id=42439&k=6&q=beemka1&nxt=0
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Muszę o tym porozmawiać”