ZOLADEX

Archiwum forum "Jak się leczyć?"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Awatar użytkownika
betucha
Posty: 518
Rejestracja: 22 lut 2002 01:00

Post autor: betucha »

Hej Ho
jestem juz po drugim zastrzyku i do skutków ubocznych dołaczam
brr okropne uderzenia goraca :oops: oj uciazliwe tojak nie wiem, palpitacje serca, bóle głowy jakna razie były tylko po pierwszym zastrzyku po drugim nei zauwazyłam , ciekawe c mnie jeszcze czeka a pisałyscie suchosc pochwy ( przygotowałam masc Johnsona :)) )

A czy te uderzenia goraca mozna czyms złagodzic :)) :roll:
Pozdrawiam Betucha od 11 lat walcząca o drugiego bajcla niestety bezskutecznie
Endometrioza :)
Niepłodnośc wtórna
Awatar użytkownika
Gablysia
Posty: 170
Rejestracja: 19 wrz 2003 00:00

Post autor: Gablysia »

Są podobno jakieś preparaty na menopauzę może trochę można próbować ziołami, ja niczego nie brałam, ale wspominam to koszmarnie. Miałam kurację w lecie nie dość że w ogóle gorąco, to jeszcze aż tak gorąco.
Suchość powiadasz? Ja nie miałam W OGÓLE na nic ochoty, biedny był ten mój mąż :oops: . Ale jakoś wytrzymał te moje humorki, czekał na termin zakończenia kuracji tak mocno jak ja.
Pozdrawiam Cię Betucha, trzymam kciuki dawaj znać co u ciebie.
pomyśl, że już niedługo a będziesz to wszystko wspominac. Tak jak ja.
Gabi i Dziuńki (15-09-2006- 10,30 Olaf; 10,32 Melania)
Awatar użytkownika
betucha
Posty: 518
Rejestracja: 22 lut 2002 01:00

Post autor: betucha »

Milla

dzieki
ja na razie mam straszne uderzenia goraca bardzomi sie w tedy słabo robi, a na dodatek wróciły bóle głowy
Ech oby do lata jeszcze jeden zastrzyka aby przezyc. Ciekawqe tylko czy te cierpienia na cos sie zdadza ?? :(
Buziaki
Pozdrawiam Betucha od 11 lat walcząca o drugiego bajcla niestety bezskutecznie
Endometrioza :)
Niepłodnośc wtórna
Awatar użytkownika
anitus
Posty: 244
Rejestracja: 24 sty 2005 01:00

Post autor: anitus »

Też sie do was dołączę,bo jestem właśnie po drugim zastrzyku zoladexu a przedemną jeszcze jeden.Lekarz mi je przepisał ze względu na endometriozę i zobaczymy jak to wpłynie na leczenie.Skutków ubocznych prawie wcale nie mam,może jedynie zmniejszoną ochotę na igraszki z mężem/ale to przejdzie/miałam delikatne plamienia przez dwa dni,a potem miesiączka przyszła normalnie. piję tez wapno bo przeczytałam,że lek wpływa na kruchość kości.Najbardziej przeraża mnie ta grubaśna igła!
W moim brzuszku biją dwa cudowne serduszka,18 tc [img]http://www.cosgan.de/images/smilie/liebe/s020.gif[/img]
Awatar użytkownika
GosiaArch
Posty: 6
Rejestracja: 04 mar 2007 01:00

Post autor: GosiaArch »

Witajcie, mam endometiozę,jestem po laparoskopii, mam rozpocząć brać Danazol albo Zoladex czy możecie mi doradzić na jaki lek się zdecydować? Lekarz mi powiedział,że Zoladex to silniejszy lek od Danazolu i powinnam leczenie rozpocząć słabszym lekiem, gdyby nie podziałał to dopiero brać silny Zoladex. Poza tym dodał,że Danazol mogę zawsze odstawić czy regulować dawkę a jak wezmę zastrzyk Zoladexu to już na cały miesiąc i nie da się tego cofnąć. Co radzicie? Proszę doradźcie.
Awatar użytkownika
protus
Posty: 2983
Rejestracja: 31 sty 2003 01:00

Post autor: protus »

Polecam Zoladex, owszem jest silniejszym lekiem, ale skuteczniejszym w zwalczaniu endometriozy. U nas po innym analogu było trafienie, czego i Wam życzę.
Pozdro
Awatar użytkownika
zombi44
Posty: 29620
Rejestracja: 09 sty 2006 01:00

Post autor: zombi44 »

cześć
mam endometrioze IV st i byłam 3 lata temu leczona danazolem, bez efektów bo druga laparo wykazała o wiele większe zaawansowanie. danzol bralam 5 miesięcy i czulam się bardzo dobrze. Teraz szykuję się do 6 miesiecznej kuracji zoladexem i jestem trochę przerażona skutkami ubocznymi o jakich piszecie. pierwszy zastrzyk w piątek. napiszcie mi czy te zastrzyki są bardzo bolesne? skutki uboczne to na pewno sprawa idywidualna. boję się, choć decapeptyl przy stymulacji do in vitro też znosiłam dobrze.
opisze wam wrażenia po zastrzyku.
Awatar użytkownika
izamonika2
Posty: 1
Rejestracja: 23 sie 2007 00:00

Post autor: izamonika2 »

Czesc dziewczyny. Jestem nowa, a trafilam tu bo szukalam wiadomosci na temat zoladexu. Choruje od kilku miesiecy i juz nie mam jajnika :cry: . Lekarz u kturego leczylam sie do tej pory przep[isal mi cilest ale wiem ze on nie leczy endo. Dlatego postanowilam poszukac czegos sama no i mam. :lol: W srode ide do innego lekarza i powiem ze chcialabym przejsc na zoladex. Polecam super forum [ZDROWIE KOBIETY-SCHORZENIA GINEKOLOGICZNE -ENDOMETRIOZA] mozna dodac sobie sily i checi do walki gdy myslimy ze juz nie damy rady. Serdecznie polecam. :P
Awatar użytkownika
zombi44
Posty: 29620
Rejestracja: 09 sty 2006 01:00

Post autor: zombi44 »

ma pytanie czy miałyscie miesiaczke po zoladexie?? ja miałam po pierwszym zastrzyku taka raczej niewielką , po deugin nic a dziś po trzecim dostałam znów. zmartwiłam sie że ten lek na mnie nie działa. poradżcie
Awatar użytkownika
sunshine26
Posty: 3591
Rejestracja: 09 sie 2007 00:00

Post autor: sunshine26 »

Dziewczyny! Po leczeniu endometriozy pozostało mi jedno opakowanie Zoladexu - okres ważności: czerwiec 2008. Szkoda, żeby się zmarnowało. Chętnie odstąpię za pół ceny.
Teraz biorę decapeptyl depot - jestem po drugim zastrzyku. Nie bardzo wiem, czym różni się Zoladex od Decapeptylu.
Endometrioza IV stopnia, I ICSI (Invicta) XI.07 :(, II ISCI (Bocian) X.08 :(, III ICSI (Bocian) VIII.11 - 10dpt: bHCG-319,7, 12dpt: bHCG<1 :-(
Awatar użytkownika
zombi44
Posty: 29620
Rejestracja: 09 sty 2006 01:00

Post autor: zombi44 »

sunshine26 niewiele się rózni. to ta sama grupa leków. Mój gin twoerdzi że zoladex lepszy a mnie trudno stwierdzić.
Awatar użytkownika
aldona24
Posty: 1234
Rejestracja: 03 paź 2007 00:00

Post autor: aldona24 »

witam was mialam diferaline a teraz mam zoladex a podchodze do programu mam pytanko czy ktoras robila sobie sama zastrzyk ?? pozdrawiam
Awatar użytkownika
zombi44
Posty: 29620
Rejestracja: 09 sty 2006 01:00

Post autor: zombi44 »

aldona24 mnie zastrzyk robił każdorazowo lekarz. nie wydaje mi się żeby można było to zrobić sobie samemu biorac pod uwagę grubość igły. lekarz najpierw znieczulał mi brzuch a potem zastrzyk.
Awatar użytkownika
aldona24
Posty: 1234
Rejestracja: 03 paź 2007 00:00

Post autor: aldona24 »

no tak dziekuje za odpowiedz
Awatar użytkownika
aldona24
Posty: 1234
Rejestracja: 03 paź 2007 00:00

Post autor: aldona24 »

dziewczyny a ja mam pytanko bo jutro mam zaladax przyjac ,czy boli bo strasznie duza igla jest
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Jak się leczyć?”