PRZECIWCIAŁA PRZECIWJAJNIKOWE

Archiwum forum "Jak się leczyć?"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Awatar użytkownika
connie
Posty: 1466
Rejestracja: 19 maja 2003 00:00

Post autor: connie »

Moniu, dziękuję Ci bardzo kochana :cmok:

Przypomniało mi się, że też kiedyś miałam przeciwciała przeciw witce plemnika (co ja już nie miałam :roll: ) i wyleczyłam je szybko encortonem.

A Ty masz przeciwko główce czy witce?

Buziaki,

Connie
Awatar użytkownika
Monia
Posty: 1073
Rejestracja: 03 gru 2002 01:00

Post autor: Monia »

A tego to nie wiem :oops: .
Musze sprawdzic wynik.
Monia
Awatar użytkownika
Monia
Posty: 1073
Rejestracja: 03 gru 2002 01:00

Post autor: Monia »

Witam

Niestety na moim wyniku nie ma takiego czegoś :? o czym piszesz Connie.
Ja miałam to badanie zrobione z mojej surowicy i nasienia meża. Conni ?Ty również ?

Buziaki
Monia
Awatar użytkownika
connie
Posty: 1466
Rejestracja: 19 maja 2003 00:00

Post autor: connie »

Moniu,

Zarówno mój mąż jak i ja mieliśmy to badanie robione z krwi.

Dziewczynki, a teraz muszę się wam do czegoś przyznać.

Otóż niesłusznie oskarżyłam i tak strasznie "najeżdżałam" na dr Dubrawskiego. Byłam u niego na wizycie w piątek i wszystko się wyjaśniło. Po prostu pielegniarka zapodziała gdzieś drugą stronę moich badań, na której znajdowała się moja pełna diagnoza. Z dokładnymi zaleceniami odnoszącymi się do mojej osoby. Dr sam się zdziwił i zaraz poszedł odnaleźć moją kartę informacyjną. Jest mi strasznie głupio :oops: . W ogóle wizyta była bardzo sympatyczna i tym razem rozmawialiśmy tylko o mnie a nie o Japonkach i Amerykankach w wieku menopauzy. Dr jest naprawdę w porządku, niezależnie od tego czy szczepionki pomogą czy nie. Za wcześnie wydałam na niego wyrok.

Wasza trochę za wcześnie ferująca wyroki i niezbyt wiarygodna :wink: ,

Connie :oops: :oops:
Awatar użytkownika
Monia
Posty: 1073
Rejestracja: 03 gru 2002 01:00

Post autor: Monia »

Conni jesteśmy tylko Ludzmi :wink:
Monia
Awatar użytkownika
NELKA
Posty: 12
Rejestracja: 25 lut 2004 01:00

Post autor: NELKA »

Connie,

coś mi nie grało gdy mówiłaś że nie masz zaleceń 8O
ale bardzo się cieszę że sprawa się wyjaśniła - bo to przede wszystkim o Ciebie chodzi !!!! :lol:
wiesz, z lekarzami różnie bywa :D trzeba im ufać w sposób kontrolowany ! Generalnie masz wyćwiczony dobry odruch :hihi:

buziaczki :cmok:
nelka
Awatar użytkownika
connie
Posty: 1466
Rejestracja: 19 maja 2003 00:00

Post autor: connie »

Nelko, Moniu co tam u Was kochane dziewczynki? Coś nasz wątek o przeciwciałach powoli umiera, a taki był sympatyczny :( .

Nelko bierzesz te sterydy? I jak się po nich czujesz?

Całuski,

Connie
Awatar użytkownika
NELKA
Posty: 12
Rejestracja: 25 lut 2004 01:00

Post autor: NELKA »

Cześć Connie,

na razie u mnie nic się nie dzieje - wszelkie prace stanęły :(
mam problemy z pęcherzem /najprawdopodobniej mam kamień w pęcherzu - ale opinie lekarzy są sprzeczne/ - i muszę najpierw się z tym uporać - dzisiaj idę do urologa - mam skierowanie do szpitala - ten do którego idę będzie "wykonawcą" dzieła. Ach, ci lekarze .....
Mam nadzieję że tym razem problem zostanie szybko i skutecznie rozwiązany ..... a wtedy biore się za sterydy .....
Jak wszystko dobrze pójdzie to powinnam się wyrobić na inv w czerwcu.

Connie a co u Ciebie ?

nelka
Awatar użytkownika
Monia
Posty: 1073
Rejestracja: 03 gru 2002 01:00

Post autor: Monia »

Witam


U Mnie niestety czekanie :cry: 2.04 mam powtórne badanie przeciwciał przeciwplemnikowych i przydały by się kciuki. :D :D Mam nadziję ze dwa miesiące brania sterydów cos pomogą :? Jeśli tak to w połowie Kwietnia kriotransfer :D.


Pozdrawiam
Monia
Awatar użytkownika
NELKA
Posty: 12
Rejestracja: 25 lut 2004 01:00

Post autor: NELKA »

Monia,


jakie brałaś sterydy i jak się po nich czujesz?

Mocno trzymam kciuki - mam nadzieję że to świństwo zostało wytłuczone !!! :D

Nelka
Awatar użytkownika
connie
Posty: 1466
Rejestracja: 19 maja 2003 00:00

Post autor: connie »

Nelka, ja też miałam kamienie na pęcherzu ! :roll: W zasadzie jeden i na szczęście nieduży. Dostałam jakieś lekarstwo i szybko mi się rozpuścił. A nie można tego jakoś połączyć (sterydy + leki na kamień)?

Monia kciuki za Ciebie zaciśnięte! :bigok: :bigok: :bigok: . A czy brałaś jakieś leki na te przeciwciała? Ja brałam encorton i jak ręką odjął :wink:

Dziewczynki szczepiłam się już raz! Z Dubrowskim wybraliśmy opcję mieszaną 2 razy szczepionki i wlew w dniu transferu. Co mnie nie zabije to mnie wzmocni :P . Szczepionki nie są zbyt miłe, najbiedniejszy jest mąż :( . Oddaje prawie litr krwi. Potem nas kłują podskórnie 8 RAZY 8) Ja mam oczywiście pecha, bo mój biedny mąż miał za mało limfocytów (na 100 jednostek czegoś tam miał 80) i muszę się jeszcze raz dodatkowo doszczepić :cry: . A rączki jakby mnie stadko os użarło...

Ale Was nastraszyłam :hihi:

Na szczęście szczepienia w porównaniu ze stymulacją to pikuś :wink:

Buziaczki,

Connie
Awatar użytkownika
connie
Posty: 1466
Rejestracja: 19 maja 2003 00:00

Post autor: connie »

Nelko musisz się wyrobić na INV w czerwcu, bo przez cały lipiec i pół sierpnia mają urlop !
Awatar użytkownika
Monia
Posty: 1073
Rejestracja: 03 gru 2002 01:00

Post autor: Monia »

Jeju Conni 8O jestem przerażona , bardzo mocno trzymam za WAS kciuki.

Ja biorę Metypred przez pierwszy tydzień brałam 3x1 a przez następne tygodnie 3x2 mam to brać przez okres 8 tyg.i powtórzyć badanie.
Monia
Awatar użytkownika
agam000
Posty: 1054
Rejestracja: 07 gru 2003 01:00

Post autor: agam000 »

:bigok: :bigok: :bigok: :bigok: :bigok: :bigok: :bigok: :bigok: :bigok: :bigok: :bigok: :bigok: :bigok: :bigok: :bigok: :bigok:

Kciuki dla Moni :)

Pozdrawiam gorąco,
Aga
Awatar użytkownika
Monia
Posty: 1073
Rejestracja: 03 gru 2002 01:00

Post autor: Monia »

Dziekuje WAM serdecznie :D
Monia
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Jak się leczyć?”