Króliczek - Zuzolka i Szczygiełek - Filipek

Archiwum forów "muszę o tym porozmawiać"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Zablokowany
Awatar użytkownika
Wioleta
Posty: 5485
Rejestracja: 24 sty 2003 01:00

Post autor: Wioleta »

zuzola pisze:wolałabym mieć inny model twarzy, ten jest za duży i za szeroki
:hihi: :DDD:
Szczęśliwa mama [url=http://szipszop.pl/tickers/2151.gif]JJ[/url] i [url=http://szipszop.pl/tickers/16861.gif]Kini[/url]
Ewka
Członek Stowarzyszenia
Posty: 11649
Rejestracja: 22 cze 2002 00:00

Post autor: Ewka »

Kurcze, to takie śmieszne i nie jednocześnie, bo zobaczcie jakie wpływowe są dzieci :roll:
Ja się już dawno odstresowałam porządkami w domu, więc się nie przejmuj, posprzątają Ci mieszkanie jak podrosną :lol:
Ewka
zuzola
Posty: 3235
Rejestracja: 06 gru 2003 01:00

Post autor: zuzola »

Ewka pisze: posprzątają Ci mieszkanie jak podrosną :lol:
Nie liczę na to. Niestety, nic na ten scenariusz nie wskazuje :roll:
Doruniu, od higieny ma się alergie, to co mam w mieszkaniu, to chyba profilaktyka 8) Mam tabletki MILTON, i jak czuję, że sanepid nas wszystkich zamknie i zaplombuje mieszkanie, to dezynfekuję wszystko, co mi się nawinie. Taki stan osiągam raz w miesiącu, i owszem, wiążę to z konkretną fazą cyklu :oops: :? :lol:

Mama Zuzi (IX. 2002) i Filipka (IX. 2008)


Ewka
Członek Stowarzyszenia
Posty: 11649
Rejestracja: 22 cze 2002 00:00

Post autor: Ewka »

No dobra, to posprzątasz sobie jak się wyprowadzą :lol:
Ja też używam Miltona, ale mam takiego do psikania, nawet ładnie pachnie :wink:
Ewka
Iskra1
Posty: 2028
Rejestracja: 19 paź 2005 00:00

Post autor: Iskra1 »

Oj dziewczyny co tam bałagan. Czy pamiętamy z dzieciństwa, że w domu było czysto czy to, że rodzice mieli dla nas czas??
Dlatego już się nie stresuje :)
I.
zuzola
Posty: 3235
Rejestracja: 06 gru 2003 01:00

Post autor: zuzola »

Witam przedświątecznie :)
Zuza nadal wierzy w Mikołaja, w związku z tym zadzwoni do niej osobiście, gratulując sukcesów na wszelkich polach i motywując do dalszych starań 8) Od siebie Zu planuje zagrać na gitarze "Wśród nocnej ciszy", oraz samodzielnie zrobić mydełka z wiórków/wiórek mydlanych w różnych kolorach, z dodatkiem magicznych eliksirów, które zapewne skutecznie uniemożliwią użycie mydełka :lol:
Filip ma w planie mnie wykończyć, takie hobby, wychodzą mu wszystkie czwórki, trzy się przebiły, czwarta jeszcze nie. Ma zapalenie gardła i jest... męczący :| może to lepiej, że nie mówi, bo raczej nie chciałabym tego usłyszeć. Od tygodnia śpi z Zuzią w małym pokoju, na dolnym łóżku, sprytnie zabezpieczonym siatką 8) Bardzo mu się podoba, lubi tam spać, w związku z tym dziecięce łóżeczko sprzedałam i nie ma już odwrotu :lol: Młody się wspina, wchodzi na meble, spada, i jak ninja turla się i natychmiast wstaje gotowy do kolejnej próby. W takich momentach jeszcze warczy :wink: w innych już nie.
Ze strachem myślę o choince- przewody, światełka, bombki- słabo to widzę... Oczywiście Wigilia jest u nas.
:mrgreen:

Mama Zuzi (IX. 2002) i Filipka (IX. 2008)


Iskra1
Posty: 2028
Rejestracja: 19 paź 2005 00:00

Post autor: Iskra1 »

Jak dziewczyny raczkowały na pierwszą wigilię to nie zakładałam na choinkę światełek, bombki też wyżej.
A i tak Blondi ściągnęła prawie wszystkie czekoladowe cukierki :)
Fajne takie święta nie???
I.
zuzola
Posty: 3235
Rejestracja: 06 gru 2003 01:00

Post autor: zuzola »

Iskra1 pisze:Fajne takie święta nie???
I.
Odpowiem Ci po Świętach 8) :lol:

Mama Zuzi (IX. 2002) i Filipka (IX. 2008)


Dorunia
Posty: 9255
Rejestracja: 04 kwie 2002 00:00

Post autor: Dorunia »

zuzola, to może kotka/pieska do kompletu :mrgreen: Pomoże młodemu w pracach choinkowych 8) No dobra nie znęcam się. Będzie dobrze..jakoś 8)
Daniel, Adaś i Lena - pełnia szczęścia!
Awatar użytkownika
Marcyk
Posty: 236
Rejestracja: 11 mar 2003 01:00

Re: Króliczek - Zuzolka i Szczygiełek - Filipek

Post autor: Marcyk »

Cześć Zuzola!!!
Jak mnie tu dawno nie było. Tyle nowych wiadomości. Właśnie skończyłam czytać Twoje posty.
Więc po pierwsze gratulacje z okazji powiększenia się rodzinki.
Twoja Zuzia chodzi zapewne teraz do drugiej klasy tak jak moja Zuzinka.
Teraz jesteśmy w trakcie przygotowań do I Komunii, która odbędzie się 4 czerwca.
Nie piszę więcej bo nie wiem czy Ty tu jeszcze zaglądasz ???
Ale czekam czy się odezwiesz bo trochę czasu od ostatniego wpisu upłyneło.

Pozdrawiam i przesyłam słodkie buziaczki :caluje :caluje :caluje
dla całej Waszej rodzinki
Mariola i Zuzinka
[url=http://zp.prv.pl/i.php?ik=339][img]http://217.96.179.104/b/339.png[/img][/url]
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Muszę o tym porozmawiać”