Króliczek - Zuzolka i Szczygiełek - Filipek

Archiwum forów "muszę o tym porozmawiać"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Zablokowany
zuzola
Posty: 3235
Rejestracja: 06 gru 2003 01:00

Króliczek - Zuzolka i Szczygiełek - Filipek

Post autor: zuzola »

Długo wahałam się, czy założyć mojej Pyzie wątek na milusińskich, ale czasem chciałabym pochwalić się Jej osiągnięciami, a trochę nieładnie robić to na czyimś wątku... :wink: Zuzia ma półtora roku i jest bardzo grzecznym dzieckiem. Owszem, potrafi schować pilot od telewizora do lodówki albo wrzucic kluczyki od auta do sedesu..., ale generalnie jest OK!!! Tablicę dsostała mając roczek i ani razu nie użyła kredy w miejscu innym niz tablica. Mazaki trzymam na półeczce, jeśli się ubrudzi, przychodzi, żeby umyć jej rączki. Jest wiecznie uśmiechnięta czasem psotna, ale zazwyczaj nad wyraz spokojna i rozumna... Potrafi malować kółeczka, ale nie potrafi skakać. Zdecydowanie woli zabawy statyczne typu klocki niz bieganie lub wspinanie się na meble.Ostatnio jest bardzo przytulankową panienką, jest również zazdrosna o inne dzieci 8O . Od Walentynek ma narzeczonego, którego bardzo lubi :wink: , dostała od niego walentynkę ( jest miesiąc starszy) i ciągle robi mu cacy i daje buzi... Nieżle się zapowiada...Troszkę mówi (ok 30 słów ) ale bardzo dorze daje sobie radę, potrafi doskonale przekazać o co Jej chodzi. Nocnik jest OK, ale dlaczego trzeba się tam koniecznie załatwiać?... Wiele jeszcze przed nami... Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 10 maja 2009 18:58 przez zuzola, łącznie zmieniany 1 raz.

Mama Zuzi (IX. 2002) i Filipka (IX. 2008)


Madźka
Posty: 6214
Rejestracja: 25 paź 2002 00:00

Post autor: Madźka »

Zuzia, Kochany Króliczku - witaj na milusińskich !!!!!
:loving:
Chętnie będę czytała o Tobie i Twoich przygodach! :D :D :D
Ewka
Członek Stowarzyszenia
Posty: 11649
Rejestracja: 22 cze 2002 00:00

Post autor: Ewka »

Witamy następną milusińską :!: :D
:clown: :DDD: :crazya: :drink3: :cmok:
No i co z pieskiem :?: Czy Zuzia dostanie go wkrótce :?:
Ewka
zuzola
Posty: 3235
Rejestracja: 06 gru 2003 01:00

Post autor: zuzola »

Kochana Ewo!!! Drogą pertraktacji i kompromisu stanęło na chomiku... :oops: U nas zmienia się z godziny na godzinę... Dzisiaj byłyśmy u szwagierki, jej 12 letnia córeczka ma chomika i Zulka się zakochała! Mnie pasuje, a co będzie dalej, czas pokaże :wink:
Madźka :cmok:

Mama Zuzi (IX. 2002) i Filipka (IX. 2008)


Ewka
Członek Stowarzyszenia
Posty: 11649
Rejestracja: 22 cze 2002 00:00

Post autor: Ewka »

Wszystko przed Wami :D , ja jako dziecko zaczynałam od rybek, potem był chomik, potem 2 koty, z których jeden niestety "zlikwidował" :bawling: chomika, a drugi łowił rybki :twisted: , w międzyczasie ze trzy psy, jeden na stałe, inne na przechowanie, zresztą i koty też bywały u mnie w domu, jak znajomi wyjeżdżali. Teraz jestem duża, dalej kocham zwierzęta, ale niestety jestem uczolona na sierść i nie mogę mieć ich w domu :cry:
Ewka
Dorunia
Posty: 9255
Rejestracja: 04 kwie 2002 00:00

Post autor: Dorunia »

Witaj :cmok:
Daniel, Adaś i Lena - pełnia szczęścia!
zuzola
Posty: 3235
Rejestracja: 06 gru 2003 01:00

Post autor: zuzola »

Jejku, Ciocie, Wujkowie!!!!
Nie uwierzycie, co się dzisiaj stało!!!! 8O
Moja mama kupiła mi MYSZOSKOCZKI!!! :D DWA!!! :D
Mieszkają w pięknej klatce i ciągle psocą. Włożyłam do klatki paluszek, żebyśmy mogli się przywitać, ale mama powiedziała, że tak nie wolno... No nic, spróbuję, jak nie będzie patrzeć! :? Mają tak samo ciężko jak ja- mama kazała im jeść marchewkę- no przecież tego nikt nie lubi!!!
Tatuś też jest fajny :) . Wyjął myszki, dłuuuugo je oglądał i powiedział do mamy, że chyba będziemy mieć baaardzo dużo myszoskoczków!!! :hihi: :DDD: :clap1: :DDD:
Mamusia jakaś dziwna, chyba Taty nie zrozumiała, bo wcale sie nie ucieszyła... :?
Nie wiem jak się nazywają moje myszoskoczki- a może wy wiecie?

ps. mama mówi, że to chłopaki, ale na wszelki wypadek prosimy również o imiona dla dziewczynki :mur:

Mama Zuzi (IX. 2002) i Filipka (IX. 2008)


buniek
Posty: 482
Rejestracja: 18 sty 2003 01:00

Post autor: buniek »

No właśnie Zuziu, jestem ciekaw jak ty na te myszoskoczki mówisz :wink: , bo chyba nie myszoskoczki :?:
Buniek mąż Pysi, tata Małgosi i Mikiego
zuzola
Posty: 3235
Rejestracja: 06 gru 2003 01:00

Post autor: zuzola »

Na razie Wujku mówię na nie "uuuuuuuuuuu", ale to nie jest dobre imie...
Może ktoś pomoże mi znaleźć im jakieś ładne, ŁATWE imiona?
Pomyślałam sobie, że na ziarenkach i marchewce będzie im ciężko, więc dałam im paluszki słone, i znowu się mamie nie spodobało... Chyba mi się mama popsuła!!! Na szczęście już wiem, jak się otwiera klatkę... :hihi: :hihi: :hihi:

Mama Zuzi (IX. 2002) i Filipka (IX. 2008)


Awatar użytkownika
joanna17
Posty: 2148
Rejestracja: 22 sty 2003 01:00

Post autor: joanna17 »

Zuziu, Ty jesteś grzeczną panienką? Oj, to chyba rodzice Ci niewłaściwe imię wybrali, bo Zuzie to psotnice straszelne. A może Ty się dopiero rozkręcasz kochanie? :wink:
Otwieranie klatki i karmienie pupilków paluszkami to całkiem niezły początek!
:cmok:
Mama Martusi (zwanej Starą Kozą) i Mateusza (zwanego Dudkiem)
Madźka
Posty: 6214
Rejestracja: 25 paź 2002 00:00

Post autor: Madźka »

Zuzia, czy masz już imiona dla szczurków?
Obrazek
Madźka
Posty: 6214
Rejestracja: 25 paź 2002 00:00

Post autor: Madźka »

Jest na świecie jeszcze jedna Zuzia, która ma myszoskoczki :) Zobacz TUTAJ
Awatar użytkownika
siwaczka
Posty: 3267
Rejestracja: 14 lis 2002 01:00

Post autor: siwaczka »

Hej, Zuziu !!!!!
Jak tam żyją Twoje myszoskoczki?
... a ja tańczyć chcę ...
Awatar użytkownika
Marcyk
Posty: 236
Rejestracja: 11 mar 2003 01:00

Post autor: Marcyk »

:flowers: Zuziu :flowers: witaj tu Twoja koleżanka też Zuzia :lol:

Mam propozycję na imiona dla Twoich kochanych zwierzątek
(maaama mi podpowiedziała :wink: )

i dają się wymienić szybciutko i dla dziewczynki i dla chłopczyka

a oto wszystkie wersje

1. MYSIA i PYSIA (dziewczynka - dziewczynka)
2. MYSIO i PYSIO (chłopiec-chłopiec)
3. MYSIA i PYSIO (dziewczynka-chłopiec)
4. MYSIO i PYSIA (chłopiec-dziewczynka)


To na razie cześć :cmok:
zuzola
Posty: 3235
Rejestracja: 06 gru 2003 01:00

Post autor: zuzola »

Długo nie pisałam o Pyzuni, byłyśmy w ciągłym biegu, szukamy ciekawej oferty agroturystycznej i chyba już coś znalazłyśmy... :wink:
Zrobiłam fajne zdjęcie, ale nie umiem go tutaj zamieścić... :oops:
Chciałam Wam się pochwalić, jaką mam dużą i ładną córeczkę, ale coś mi nie wychodzi...Pomóżcie!!! Madźka, jak to się robi?????!!!!!?????
Myszoskoczki mają się dobrze, Zulka ostatnio dała im szyneczkę, ale na szczęście nie skorzystały z poczęstunku! Cud, że jeszcze nie uciekły z klatki, muszę kupić malutkie kłódeczki chyba...
W konkursie na imiona dla myszoskoczków wygrywa póki co mała Zuzka Marcyk!!! :cmok:

Mama Zuzi (IX. 2002) i Filipka (IX. 2008)


Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Muszę o tym porozmawiać”