NOVOMEDICA Mysłowice

Archiwum forum "Gdzie się leczyć?"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Zablokowany
Awatar użytkownika
milkajaw
Posty: 653
Rejestracja: 06 sie 2008 00:00

Nadzieja

Post autor: milkajaw »

Ludzie o co Wam chodzi?? czemu "oczerniacie" ludzi bo wam się nie udaje.
Trafiłam do Novomed w zeszłym roku, wczoraj miałam pierwszą inseminację i tak naprawdę nie wiem czy coś z tego wyjdzie ale czytając to forum jestem w szoku. W klinice zrobiono mi wszystkie badania, nawet czasami się wkurzałam, że to wyciąganie kasy - a wy piszecie, że nie robią żadnych badań!! Mało tego, nie stwierdzono u mnie problemów z tarczycą i nie przepisano euthyrox (więc nie 100% pacjentek ma ten lek przepisany jak piszecie)!!! Nie rozumiem. Nie odpowiada mi leczenie to zmieniam klinikę czy lekarza a nie wypisuje jakieś głupot bo są osoby które się tam leczą, i są pełne nadziei. Z tego co zdążyłam zauważyć po pełnej poczekalni za każdym razem kiedy tam jestem, troszkę ludzi wierzy, że novomedica im pomoże.
Wam nie pomogła ale może to nie ich wina...
Acha, i nie jestem Panią z recepcji!!
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
pszczolka_maja
Posty: 271
Rejestracja: 06 sie 2005 00:00

Post autor: pszczolka_maja »

Mnie o nic milkajaw nie chodzi tylko pisze prawdę a co do badan jesteś pierwsza osoba od której słyszę ze wykonują jakieś badania nie napisałaś jakie pochwal się a usg miałaś robione ,badanie ginekologiczne? .A co do kliniki nie tylko ja jak widzisz uważa ze naciągają i są partaczami nawet lekarze o tym wiedza . :)
Nikolasek ma już 4latka-Kriobank Bialystok
nOvum - 16.02 crio :(
14 04 -punkcja,16 04 -transfer
01.05 ICSI n :(
05.05 przygotowania do crio
1.06 crio :( i już na tym koniec starań :(
UWAGA!!-ciąża naturalna 30tydz
17.04.2010 Majeczka ma już 11miesięcy
Awatar użytkownika
milkajaw
Posty: 653
Rejestracja: 06 sie 2008 00:00

Post autor: milkajaw »

Kurcze, to ja już nic nie rozumiem. Badanie ginekologiczne już na pierwszej wizycie, wszystkie badania hormonów, usg co druga wizyta, nawet test na hiv z czym się pierwszy raz spotkałam. Co do lekarzy, to mój lekarz ginekolog mnie tam skierował. Nie wiem jak skończy się moja "przygoda" z Novomedicą ale jak do tej pory nie mam jakichś specjalnych zastrzeżeń i wydaje mi się, że trochę uogólniacie bo coś Wam nie wychodzi...

Dodane po: 36 minutach:

Jeszcze wam coś powiem. zalogowałam się na tej stronie zaraz po tym jak trafiłam do mysłowic i "dzieki" Wam, byłam przerażona. Staramy się o dziecko od kilku lat, jakiś czas jeździliśmy do Krakowa ale tam są ceny straszne i daleko. Po tym co przeczytałam chyba w sierpniu na temat Novomedica byłam załamana i zrezygnowana. Prawie wszyscy nie zadowoleni. Ale już po pierwszej wizycie gdzie miałam badanie ginekologiczne i skierowania na mnóstwo innych badań ( które niekoniecznie musiałam robić u nich) zaczęłam "wyluzowywać". Ja myślę, że jest dużo więcej osób, które mają podobne zdanie do mojego bo inaczej nie było by tam takich kolejek. A Ci którym oni rzeczywiście pomogli bawią swoje pociechy i już ich nie interesują fora o podobnej treści. Proszę, nie straszcie ludzi, którzy pokładają wielkie nadzieje w wizytach w Novomedica. Niech każdy się sam przekona. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
pszczolka_maja
Posty: 271
Rejestracja: 06 sie 2005 00:00

Post autor: pszczolka_maja »

Widze ze muszę cie przeprosić bo jesteś autorytetem bo przeszłaś już inseminacje lub in vitro i jesteś obyta jak wiedzę we wszystkim no i postów masz mnóstwo i po pierwsze nikt tu nie ocenia Ciebie tylko klinikę a w moim przypadku przeprowadziła INSEMINACJE Z NASIENIA DAWCY która nie powiodła się na szczęście bo natomiast w Białymstoku przeprowadzono badania i mój M ma plemniki !!!!!!!!!!!!! i mamy syna i to już o czymś świadczy i badania które wykonano mnie w Mysłowicach były błędne .I nikt tu nikogo nie straszy i jeśli Ci się tu nie podoba to nikt tu nie każe Ci pisać!Trudno znaleźć pozytywy wobec Tej kliniki i na pewno osoby zadowolone z urodzenia dziecka za ich pośrednictwem wyraziły by podziękowania na forum I nie zamierzam wdawać sie w dysputy z Toba ponieważ nie interesuje mnie upusty cenowe Novomedicy za każdy pozytywny post napisany na forum
Nikolasek ma już 4latka-Kriobank Bialystok
nOvum - 16.02 crio :(
14 04 -punkcja,16 04 -transfer
01.05 ICSI n :(
05.05 przygotowania do crio
1.06 crio :( i już na tym koniec starań :(
UWAGA!!-ciąża naturalna 30tydz
17.04.2010 Majeczka ma już 11miesięcy
Awatar użytkownika
milkajaw
Posty: 653
Rejestracja: 06 sie 2008 00:00

Post autor: milkajaw »

Widzę, że nikt nie ma prawa Ci się "sprzeciwić" bo wobec Ciebie się pomylono!!! Wyobraź sobie, że mam prawo pisać coś innego na temat Novodedica i nie bądź śmieszna Pszczółeczko, że ktoś mi jakieś upusty proponuje. Jak już ktoś dobrze napisze to albo pani z recepcji albo zaraz znajdziesz inne wytłumaczenie. Może to Tobie ktoś płaci... Zajmij się lepiej synkiem i daj szanse ludziom na wyrażanie własnych opinii!!! Mnie się z badaniami nie pomylono bo pierwsze zrobiłam w Krakowie i te z Mysłowic wyszły identycznie. To też o czymś świadczy...

Dodane po: 3 minutach:

Acha i mój M też ma plemniki, których jakoś klinika nie pominęła!!!!!!!
Awatar użytkownika
pszczolka_maja
Posty: 271
Rejestracja: 06 sie 2005 00:00

Post autor: pszczolka_maja »

Różnimy się stażem na Bocianie i sadze ze to daje dużo do myślenia.I nie mam zamiaru już z tobą pisać życzę powodzenia .
Nikolasek ma już 4latka-Kriobank Bialystok
nOvum - 16.02 crio :(
14 04 -punkcja,16 04 -transfer
01.05 ICSI n :(
05.05 przygotowania do crio
1.06 crio :( i już na tym koniec starań :(
UWAGA!!-ciąża naturalna 30tydz
17.04.2010 Majeczka ma już 11miesięcy
Awatar użytkownika
milkajaw
Posty: 653
Rejestracja: 06 sie 2008 00:00

Post autor: milkajaw »

Tak, wiem. Przeanalizowałam Twoje posty od lat i rzeczywiście musieli Ci dać nieźle w skórę. Przykro mi, że nasza rozmowa się tak potoczyła, nie chciałam być niegrzeczna... Pozdrawiam
Awatar użytkownika
krzysiek33
Posty: 318
Rejestracja: 17 sie 2005 00:00

Post autor: krzysiek33 »

Milka...może tobie ta klinika pomogła...ale jest DUŻOOO osób które podzielą moje zdanie.
Z tymi badaniami to nie przesadzaj....chyba ,że coś się zmieniło..
Jak ktoś jest nie zorientowany to pomyśli ,że tam jest super...wszystko ładnie pięknie..
powiesz ,że piszę bzdury...a powiedz mi jak można robić inseminację przy wysokim andosteronie?..to tak jakby wyrywać zęba którego nie ma..
ja mogę tylko powiedzieć....UCIEKAJ STAMTĄD !
pozdrawiam.
Awatar użytkownika
milkajaw
Posty: 653
Rejestracja: 06 sie 2008 00:00

Post autor: milkajaw »

Tak naprawdę to jeszcze mi nie pomogła....Nie chce już nic pisać o Novodedica bo ja myślę, że każdy musi się sam przekonać. Ja naprawdę miałam bardzo dużo badań robionych, nawet myślałam czy to nie wyciąganie kasy ale z tego co wy piszecie to chyba dobrze, że mi je robili. Każdy musi sobie wyrobić swoje zdanie. Mnie wkurza najbardziej to, że ktokolwiek napisze coś dobrego o tej klinice to "Wy" go wyśmiewacie. Ja mam nadzieje, że mi pomogą i tego się trzymam po wielu latach niepowodzeń. Kurcze, no bo skąd te zdjęcia dzieci w Novomedice na ścianach??? Nie chce się przekonywać, że się mylę!!!! :(
Awatar użytkownika
pszczolka_maja
Posty: 271
Rejestracja: 06 sie 2005 00:00

Post autor: pszczolka_maja »

milkajaw a możne ty chodzisz do innej kliniki bo jak widzę piszesz Novodedica ja chodziłam do Novomedica
krzysiek 33 masz 100% racje ja tez ucieklam i efekt mama :D

I jeszcze tak ap ropo ja nie wyśmiewam osób które dobrze piszą o tej klinice wypraszam sobie - tylko pisze o klinice ,jaka ona jest .A to jest duża różnica!
Nikolasek ma już 4latka-Kriobank Bialystok
nOvum - 16.02 crio :(
14 04 -punkcja,16 04 -transfer
01.05 ICSI n :(
05.05 przygotowania do crio
1.06 crio :( i już na tym koniec starań :(
UWAGA!!-ciąża naturalna 30tydz
17.04.2010 Majeczka ma już 11miesięcy
Awatar użytkownika
milkajaw
Posty: 653
Rejestracja: 06 sie 2008 00:00

Post autor: milkajaw »

Właśnie widzę, że nie wyśmiewasz!! Wiadomo o której klinice piszę!! Ty wyśmiewasz i obrażasz!!

Dodane po: 16 minutach:

Nie chce się z Tobą przegadywać. Jak się okaże, że zabieg nie wyszedł to udam się do innej Kliniki z wynikami, wtedy się okaże.... Gdybyś na chwilę schowała "złości" to napisz mi, którą polecasz. Nastraszyliście mnie więc wolę to sprawdzić!!
Awatar użytkownika
pszczolka_maja
Posty: 271
Rejestracja: 06 sie 2005 00:00

Post autor: pszczolka_maja »

milkajaw słuchaj nie wiem kim jesteś ale wypraszam sobie bo ani jeden raz nie wyśmiałam Twojej osoby tylko pisałam o Klinice i to pisalam juz na samym poczatku a ze nie czytasz dokladnie to nie moja wina ,ja wiem co pisze .I w dalszym ciagu twierdze ze każdy ma swoje sumienie i jeśli komuś się tam uda to gratuluje ale ja osobiescie nie polecam TEJ KLINIKI
a to co pisalas na samym poczatku :
milkajaw pisze:Ludzie o co Wam chodzi?? czemu "oczerniacie" ludzi bo wam się nie udaje.
a tak odpisalam i tego sie trzymam :
pszczolka_maja pisze:Widze ze muszę cie przeprosić bo jesteś autorytetem bo przeszłaś już inseminacje lub in vitro i jesteś obyta jak wiedzę we wszystkim no i postów masz mnóstwo i po pierwsze nikt tu nie ocenia Ciebie tylko klinikę

jesli nie potrafisz tego zrozumiec ze chodzi nam o KLINIKE to juz nie moja wina
Nikolasek ma już 4latka-Kriobank Bialystok
nOvum - 16.02 crio :(
14 04 -punkcja,16 04 -transfer
01.05 ICSI n :(
05.05 przygotowania do crio
1.06 crio :( i już na tym koniec starań :(
UWAGA!!-ciąża naturalna 30tydz
17.04.2010 Majeczka ma już 11miesięcy
Awatar użytkownika
milkajaw
Posty: 653
Rejestracja: 06 sie 2008 00:00

Post autor: milkajaw »

Szkoda, że mimo chodem wspomniałaś tez, że mam jakieś upusty za te posty... Dobra, nieważne. Przepraszam jeśli Cię uraziłam!! Mam nadzieje, że rozumiesz to, że ja po prostu bardzo chcę wierzyć, że w końcu się uda...
Awatar użytkownika
pszczolka_maja
Posty: 271
Rejestracja: 06 sie 2005 00:00

Post autor: pszczolka_maja »

Nie straszę Ciebie tylko chodzi mi o to gdyby się nie powiodło w tej klinice to żebyś nie obwiniała siebie za to ,i zła nie jestem tylko nie mogę zrozumieć ze upierasz się ze wyśmiewam lub oczerniam osoby które dobrze się wypowiadają o tej klinice Wszystkim dobrze życzę ,jeśli uda Ci się w tej klinice to tylko pogratulować.
Nikolasek ma już 4latka-Kriobank Bialystok
nOvum - 16.02 crio :(
14 04 -punkcja,16 04 -transfer
01.05 ICSI n :(
05.05 przygotowania do crio
1.06 crio :( i już na tym koniec starań :(
UWAGA!!-ciąża naturalna 30tydz
17.04.2010 Majeczka ma już 11miesięcy
Awatar użytkownika
milkajaw
Posty: 653
Rejestracja: 06 sie 2008 00:00

Post autor: milkajaw »

Jeśli możesz to daj mi namiar na tą Twoim zdaniem super klinikę. Jak pisałam wolę to sprawdzić gdyby się nie powiodło (chociaż mąż mówi, że nie powinnam dopuszczać takich myśli)! Nie chce więcej tracić czasu bo u mnie to już 5 lat starań!!
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Gdzie się leczyć?”