dzieci z nasienia dawcy

Archiwum forów "muszę o tym porozmawiać"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

anonymouse005
Posty: 3120
Rejestracja: 01 sty 1970 02:00

Post autor: anonymouse005 »

treść postu usunięta na
prośbę użytkownika
Awatar użytkownika
justyna79
Posty: 115
Rejestracja: 14 cze 2005 00:00

Post autor: justyna79 »

agulineks,
bez paniki,zróbcie najpierw badania(czy ty jakieś już przeszłaś?).Nawet jeśli okaże się się,że w ejakulacie nie ma plemników to jeszcze nic nie znaczy.Jest wiele przyczyn braku plemników w ejakulacie,czasem wystarczy zrobić biopsję i wszystko jest jasne.Pamiętaj,że tylko 1 proc.mężczyzn nie ma w ogóle plemników,więc nie sądzę,aby to właśnie na was trafiło(tak jak na mnie :( )Nie panikuj i głowa do góry wszystko dobrze się skończy!!!!
Awatar użytkownika
kama27
Posty: 3051
Rejestracja: 29 sie 2005 00:00

Post autor: kama27 »

treść postu usunięta na
prośbę użytkownika
Awatar użytkownika
jomale
Posty: 4695
Rejestracja: 13 lut 2005 01:00

Post autor: jomale »

hej agulienkes - najpwier rzeczywiscie musicie zorbić badanie nasienia.
A co do naisneia dawcy...jezeli u Ciebie jest wszystko OK to robi sie inseminacje a nie kosztowny zabieg invitro.
ja mam andzieje ze z pelmnikami bedzie dobrze. Rzeczywiscie trodno zaprowadzić kogoś do lekarza....mzoe wydrukuj pare rzeczy z boćka ze takie badania to norma i jakos wiekszość facetów nie robi z tego problemu.
Nie iwem czego tu sie wstydzić. Przeciez on nei robi tego przy świadkach ;)

Kama - trzymam kciuki :)
Awatar użytkownika
ivett_
Posty: 1184
Rejestracja: 18 paź 2004 00:00

Post autor: ivett_ »

Hmmm dziewczynki ja tak trochę z innej beczki :wink: Jeśli inseminacja nasieniem dawcy, to gdzie i za ile? Proszę o info lub skierowanie na inny wątek :D Lub na priva
Bo ja chyba nie mam już nad czym się zastanawiać (w marcu 35 lat!!!) - plemniki słabe, ICSI nie udane, kasy -0
14.12.09 - B-132,8
17.12.09 - B-403,6
Kruszynki już Was kochamy!
Dwa maleńkie serduszka pod moim sercem....
Rodzice i siostrzyczka :)
Awatar użytkownika
kometka
Posty: 276
Rejestracja: 23 gru 2005 01:00

Post autor: kometka »

Ivett_ wyslę ci na priva info.
Awatar użytkownika
ivett_
Posty: 1184
Rejestracja: 18 paź 2004 00:00

Post autor: ivett_ »

Czemu tutaj tak cicho???
Czy naprawdę tak mało wykonuje się tych zabiegów (AID), czy to chodzi o to, żeby o tym jak najszybciej zapomnieć???
Doświadczone dziewczyny, wspierajcie nas, przyszłe aidki !!! :D
14.12.09 - B-132,8
17.12.09 - B-403,6
Kruszynki już Was kochamy!
Dwa maleńkie serduszka pod moim sercem....
Rodzice i siostrzyczka :)
Awatar użytkownika
justyna79
Posty: 115
Rejestracja: 14 cze 2005 00:00

Post autor: justyna79 »

Kochana po co wspierać????Kliknij tutaj a sama zobaczysz http://health.discovery.com/centers/pre ... video.html

Piękny film,musisz to zobaczyć!!!Poprostu cudo.

pozdrawiam Justyna :D
Człowiek bardzo się uskarża przy każdym bólu, a tak rzadko się cieszy, gdy go nie czuje.
Rumianek
Posty: 36
Rejestracja: 04 maja 2005 00:00

Post autor: Rumianek »

Justyna-rzeczywiście ten film to cudo!! Po obejrzeniu nie ma się już chyba żadnych wątpliwości. Musimy i chcemy tego cudu po prostu doświadczyć same.
Awatar użytkownika
motylek25
Posty: 1252
Rejestracja: 23 sie 2003 00:00

Post autor: motylek25 »

ivett dawno nie czytałam co u ciebie kochana..

dziewczyny ten film jest piekny zawsze cos cudownego znajdziecie, prawie sie poplakałam ogladając........
[url=http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10723;30/st/20060322/n/moje+slonko/dt/-6/k/7245/age.png]nasz maleńki motylek[/url]
Awatar użytkownika
minia29
Posty: 239
Rejestracja: 27 sty 2005 01:00

Post autor: minia29 »

kobiety podczytuję wasz wątek ,nie miałam odwagi napisać ale przełamuję wszystkie lody ,ja korzystałam z banku nasienia tzn 10 aid u tzw DR .Buchacza bez efektów i teraz po następnych 2 AID w Provicie też bez efektów proszę napiszcie mi jak Iwett gdzie się udać aby się udało już nie wiem co robić ,bo pozostaje mi IVF z nasienia dawcy
Awatar użytkownika
KKowasz
Posty: 82
Rejestracja: 29 sty 2003 01:00

Post autor: KKowasz »

Minia czy robiłaś jakieś badania?
Ja miałam robione 3 aid, też bez efektów. Na początku lutego będę miała robione hsg, jeżeli wszystko będzie ok to dalej próbuję w maju, jeżeli nie to ivf nasieniem dawcy.
Ja robiłam w Kriobanku i gorąco polecam. Sasanka też tam robiła i za peirwszym razem się udało. Więc zależy to od konkretnej osoby.
Pozdrawiam Was gorąco,
K
Awatar użytkownika
kama27
Posty: 3051
Rejestracja: 29 sie 2005 00:00

Post autor: kama27 »

treść postu usunięta na
prośbę użytkownika
[url=http://lb3f.lilypie.com/ICcap2.png]Ania[/url]
Awatar użytkownika
minia29
Posty: 239
Rejestracja: 27 sty 2005 01:00

Post autor: minia29 »

KKOWASZ ja miałam po 7 AID laparoskopię diagnostyczną która endometriozę 1 stopnia u mnie wykazała ,podleczyłam ją 6m-cy leków i oczywiście pseudo-menopauza potem 3 aid bez efektów ,potem zmiana lekarza ,jałowe posiewy ,badanka hormonków w normie p/ciała ok ,a HSG miałam przed 1 AID ,może wam przyjdzie kobietki na myśl jakie badanka mam wykonać ?
Awatar użytkownika
KKowasz
Posty: 82
Rejestracja: 29 sty 2003 01:00

Post autor: KKowasz »

Minia, nie wiem co Ci poradzić, ja dopiero zaczynam swoją diagnostykę i jestem w tym temacie zielona.
Myślę, jednak, że po 10 aid próbowałabym ivf, tak też doradzaja lekarze.
Pozdrawiam,
K
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Muszę o tym porozmawiać”